Streda, 24. január, 2018 | Meniny má Timotej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matovič sa mal ponúknuť Ficovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Nemohol ponuknúť

lebo Fico je bezpečnostným rizikom pre Slovensko a Matovič pracuje pre Slovensko. Písal som o tom tu: http://kravcik.blog.sme.sk/c/3...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Matovič je zbytočný pre Slovensko. žiadne zmysluplné nápady... nič... len divadlo. to tam môže v tom parlamente sedieť hocikto. a Prochazka jasne ze ponuku odmietol on to nepotrebuje, on ma dost od Penty
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prochazka ma predsa styri miliony od svojich mecenasov z Penty
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ano pre Matoviča

Na to, ako ste doteraz trefne zatínal do rôznych aktuálnych politických lumpárni je tento článok iba slabým odvarom. Neviem prečo - však sa oddávna zasadzujete za potrebu politickej transparentnosti. Týmto blogom akoby ste na jestvujúce svinstvá rezignovali. Detailne toho Matoviča nepoznám, ale to, že sa odhodlal odhaľovať rôzne panské huncútstva aj keď je už on osobne finančne za vodou mi pripadá sympatické. Aj keď by som bol radšej, keby takúto činnosť ako robí v politike Matovič robili obyčajní(chudobnejší) ľudia, právom sa pasújúci za nezávislé osobnosti(od svojích rodín a známych).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Z blogov tohto historika sa dá vyvodiť koho asi bude voliť. Stavím sa, že výsledný odpad v podobe takýchto článkov je kompenzovanie niečoho. Každopádne, Procházka dostal ponuku, aká sa neodmieta - bezúročná pôžička, bez ručenia. Nuž, má asi lepšie financovanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Asi si často niečo kompenzuješ, keď máš taký názor na iných...No daj teda, koho asi budem voliť :) počúvam ťa
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Non sens, kto si dokonalý ?!...

Isteže,aj Matovič má ďaleko od obyčajného politika. Jednu vec si ale na ňom vážim, dokáže byť pre mnohých neobyčajných politikov sťa živý bič. Preto ho nenávidia na smrť, a kto na Matoviča kydá najviac hnoja, tí sa ho aj najviac boja. Dokonca sa to aj rýmuje. Ja mu fandím.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Až na to,že sa dal dokopy

s Lipšicom a tým pádom ho voliť nebudem
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A tak rozmýšľa veľa voličov, jeden mu vyhovuje, druhý nie, tak nakoniec voliť ani nepôjde. Keď vzniknú ďalšie subjekty, potom sa voliči ešte viac rozdrobia. Čo už chce vo voľbách dosiahnuť taká Babitzová?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

súhlasím s autorom

O čo ide Matovičovi?Veď to povedal sám.Tešia ho príjmy, ktoré dostal od štátu, za posledný volebný výsledok.Tak ide po svojom konkurentovi, lebo cíti, že by mohol i viac. Kto to nechápe je hlupák.Z toho všetkého sa môže tešiť akurát SMER.Veď to je to isté ako s tým "detektorom".Tiež sa chcel zbaviť, aj sa zbavil svojich konkurentov.Matovič je takým istým nešťastím pre slovensko ako SMER. Iba samovrah by s ním išiel do koalície.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A odkiaľ vzala jeho rodina 3 milióny€?

A odkiaľ vzala jeho rodina 3 miliony €. Vari len nie z igelitovej tašky nejakého dôchodcu. Lebo aj mafii sa hovorí rodina. Možno by mal Matovič vysvetliť že ako to myslel.
Nedivil by som sa keby cez Matovičovu firmu prali prachy skupiny finančné a iné.
Matovičove skutky hovoria o tom že je piata kolóna niečoho čo normálne pomery na Slovensku nechce a nebude váhať klamať a vymýšľať si podobné marketingové ľahko predajne sra....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Niekde som zachytil, že Matovič príspevok od štátu za volebný výsledok presúva na svoju firmu. Že on jediný má pod palcom rozdeľovanie týchto príspevkov, a že nikomu sa nezodpovedá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

štátny príspevok, ktoré OLANO postupne inkasuje od štátu vníma Matovič ako peniaze, ktoré sú jeho majetkom. Preto môže veľkodušne dávať také primitívne ponuky. V prípade, ak by niekto z terajších poslancov z jeho strany namietal môže sa rozlúčiť s teplučkým miestom na kandidátke pre budúcoročné voľby. Avšak týmto sa nechcem zastávať "gazdu pravice". Ten má viac za ušami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

celkovo je do volieb ešte ďaleko a všade je vidno bilbordy Siete ako keby voľby boli o týždeň. Bilbordy sú určite drahšie ako oficiálny úver siete, ktorý sa pohyboval okolo 700-tisíc €. Myslím že je každému so zdravím rozumom jasné, že celková kampaň bude drahšia, treba sa k tomuto vyjadriť a nie odvádzať pozornosť....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME