Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nemcovova správa (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Re:
...mohol by som komentovať každú jednu vetu, nič menej aspoň malá ukážka. Tento rusifil píše "...Krym obývali od stredoveku Rusi. Po ovládnutí Kyjevskej Rusi Tatármi na Kryme začali postupne prevládať krymskí Tatári. Každé leto podnikali lúpežné výpravy široko – ďaleko až do Uhorska..." 1) Krym pred Mongolmi (nie tatármi) neobývali rusi, iba že by vedeli rozprávať grécky a následne by vytvorili súčasť Byzantskej ríše. Prvé klamstvo 2) krymskí Tatári postupne obsadzovali Krym už od 12. storočia, a keďže to boli kmene turkické, asi len ťažko mohli útočiť na Uhorsko. Druhé klamstvo 3) tatári vpadli na Krym a obsadili ho v roku 1243, rok potom, ako opustili Uhorsko, a viac na Uhorsko neútočili (pokiaľ nepočítame ich účasť v osmanskej armáde, ale to už je iná história). Tretie klamstvo Tri vety, tri nezmysly. Ja len môžem rozmýšľať, čo všetko je ochotný urobiť tento senilný rusofil, aby sa zalíškal svojmu kremeľskému pupušovi. Že mu nevadí robiť zo seba hlupáka a blamovať sa pomaly každou jednou vetou... no hold... každý je nejaký. Ale že niekto dokáže padnúť až na úroveň takéhoto ľudského odpadu, je smutné. Na druhej strane - ak Arafat a Kadáfí boli medzinárodnými teroristami, skúsme sa mierne zamyslieť, čo bolo potrebné urobiť, aby sa niekto medzinárodným teroristom mohol stať, a porovnejme to s tým, čo robí gauner putin. Myslím že ten už spĺňa kritériá dávno. A ak je to tak, a na Slovensku máme svoloč, ktorá za neho kope, len a len využívajúc demokratické právo na šírenie hoc i tupých názorov, mali by sem asi jasnejšie povedať, kam táto pliaga patrí. Na čele s týmto fanatikom čarnogurským.
Juraj Kumičák
1000-krat opakovane klamstva
Chruščov sa narodil v Rusku, v Kurskej oblasti. Nie je ziadna zmienka o tom, ze by sa jeho rodicia povazovali za Ukrajincov, Chruscov sam vzdy hovoril rusky, nie ukrajinsky, v ramci Ukrajiny posobil najma v Donbase, kde si s rustinou bohato vystacil. Krym "darovalo" Ukrajine Politbyro v zlozeni Chruščov, Malenkov, Kaganovič, Molotov, Bulganin a Žukov. Chruscov sa vladol az od roku 1958. Pri odovzdavani sa argumentovalo okrem iného aj previazanostou infrastruktury, co sa teraz aj potvrdzuje. Kedze z ruskej pevniny neexistuje most na Krym, tak sa nezriedka caka v Kerci na trajekt aj 2 dni. Okolo 90% pitnej vody ma Krym tiez z uzemia sucasnej Ukrajiny (Severokrymsky Kanal). Takze, to "odovzdanie" Ukrajine malo svoju logiku, ktoru nezmeni ani putinska nacionalisticka hysteria.
kuco74
Takže,
do 54 - ho Krym patril Rusku a potom sa "odovzdal" Ukrajine. Takto je to už správne? V žiadnom argumente nevidím dôvod, prečo by Krym mal patriť Ukrajine!
ElNina
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

To nie je podstatne, ze ho nevidis.

Ale ten dovod sa vola Budapestianske memorandum, garantujuce uzemnu celistvost Ukrajiny A podpisalo ho aj Rusko. Ak by sme zacali operovat nejakymi historickými narokmi, o najvacsu cast uzemia by prislo prave Rusko. Tych sto narodov a narodnosti, ktore ziju na sestine suse Zeme, v minulosti neodovzdalo svoje uzemie do spravy ruskeho medveda dobrovolne.
A nemusime chodit daleko do historie. Cotake cecensko a jeho pravo na sebaurcenie...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ElNina

toto je už len logika..... podľa ktorej neplatia žiadne zmluvy, žiadne dohody - iba okamžitá sila zbraní. Vitaj v sociokultúrnej úrovni Hitlera a Stalina.... Boh nás ochraňuj pred ľuďmi s takouto logikou myslenia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vôľa

ľudu, by mal byť nad dohou cudzích "garantov". O prinavratení Krymu k Rusku rozhodli, takmer jendnomyseľne, obyvatelia Krymu. Aj v Mníchove sa "dohodli" mocní tohto sveta. Malo sa to rešpektovať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

asi si ešte

mladá (min. vedomosťami), keď nevieš čo je vôľa ľudu pod ochranou ruských samopalov, alebo iba infiltrovaných tajných zástupcov ŠTB.
U nás sme napr. 45 rokov volili slobodne pri 98% účasti voličov a 99,99% víťazstve komunistických zástupcov. /To 0,01% bol neplatný hlas :-)/ Tvoje hľadanie pravdy (ak ju vôbec hľadáš) , je veľmi podivné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vyborny prispevok

chruscov nebol stalin,take zavazne rozhodnutia musely byt odobrene v politbyre-a to rozhodne nebola ukrajinska mafia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

super napísané, veď ten človek spĺňa charakteristiku vlastizradcu - cielene koná v prospech cudzej moci, to už nie sú len také nevinné tvrdenia v rámci slobody prejavu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

zaujímavé že čargogurskému ani mikloškovi nevadí producírovat sa na takom imperialistickom webe ako je sme. ťažký to život novodobých disidentov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jano patri ti vďaka za to že :

Je to v krátkosti a pravdivo zhrnuté .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Autor rovnako manipuluje s faktami ako väčšina politikov. Prispôsobuje si ich tak, aby vyhovovali jeho pohľadu. Verím,že o čom píše je aj presvedčený. Teraz treba presvedčiť alebo oslabiť oponentov. J.Č. za svoje presvedčenie sedel vo väzení, Nemcov prišiel o život. Poznal svojich lepšie ako Carnogursky, len bol zrejme iného názoru na to o čom je sloboda
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

celu dobu posobenia čarnogurského

Sledujem a dávam si dokopy obraz.
1. Dnes už neverím ze bol nejakym disidentom. Komunisti ked chceli , tak oponenti. Likvidovali.
2. Jeho brat je STBak a ako vacsina exponovaných stbakov aj privatizer. Vie Hydrostav.
3. Jeho rusofilne proputinovske dlhodobe posobenie len potvrdzuje, ze je to iba stbacky pseudodisident, pestovany prave pre účely infiltracie.

Tragédia je, ze už sa ani nemusi pretvarovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zoberiem iba jednu vetu

a okamžite ju obrátim voči autorovi ako meč! P.Čarnogurský napísali ste :"Západ porušil medzinárodné právo.........podporou povstalcov proti zákonnej vláde v Sýrii" ! Pán Čarnogurský Vy ste proti čomu bojovali pred rokom 1989 ? Tá vláda ,ktorá tu vo vtedajšej ČSSR bola ,bola istotne viac zákonná ako tá v Sýrii !!!!!!!!!!!! Čiže ak to zoberiem "u huby" Vy by ste dnes mali sedieť base za zvrhnutie zákonnej vlády !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to san nestalo preto

Lebo ako aj jeho brat Ivan , stbak a privatizer bol len tajným clenom štb a umelo vytvorenym disidentom na infiltraciu protikomunistickych skupin vo vtedajšom CSSR.
Jeho dnesne texty to len potvrdzujú. Klasicky agent KGB . Už sa ani nepretvaruje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi dobre p. Čarnogurský,

faktické a stručné, logické a jasné!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je

jednoducho zavádzanie pán Čarnogurský. Ruské média zavádzajú, jednostranne informujú o situácii v rusko-ukrajinskom konflikte a Vy to pán Čarnogurský robíte tiež. Nebolo by lepšie, keby sa na rusko-ukrajinskej hranici stretli Rusi a Ukrajinci a navzájom sa pohostili nejakým dobrým jedlom alebo niečím iným. Zaspievali by si ukrajinské a ruské pesničky, utužili by priateľstvo na večné časy. Namiesto toho sa tam teraz bojuje - vďaka ruským politikom, vďaka tomu, aby sa ruskému prezidentovi zdvihli volebné preferencie. Píšete, koľko stáli Ameriku demonštrácie proti Janukovičovi. A koľko stála doterajšia ruská vojenská pomoc pre separatistov na Východe Ukrajiny. Hranice štátov by sa nemali porušovať. To by ste súhlasili s tým, aby časť nášho územia, kde žije národnostná menšina, pripadla susednému štátu ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sľuby

Čarnogurský píše svoje domnienky o tom, čo sľúbil americký minister Gorbačovovi. Sféry vplyvu vo východnej Európe boli dohodnuté na Jaltskej konferencii a boli dohodnuté na 50 rokov. Neschopný boľševický systém nemal na to, aby hospodársky mohol konkurovať západu a tak jeho nevyhnutnosťou bol rozklad a krach. A stalo sa to skôr ako za 50 rokov po vojne. Preto došlo v Európe obmedzeniu ruského vplyvu a ten by prišiel tak či tak. Putin buduje "vážnosť" Ruska a zvyšuje vplyv cez ozbrojený konflikt na Ukrajine a obecným rinčaním zbraní. Nič iné totiž nevie. Ale tu platí len jedno na hrubé vrece hrubá záplata. Na ruské imperiálne ambície platí len tvrdé sankcionovanie a samozrejme vojenská pripravenosť. Pred ničím iným Rusi nemajú rešpekt. Našu slušnosť a demokraciu považujú za našu slabosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a v záujme čích imperiálnych ambícií bola rozvrátená Lýbia, Afganistan, Irak, Sýria a bombardované Srbsko???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

dokáž si to argumentačne a nie tu vykrikuješ jak trafený. to čo je za úroven bez jediného argumentu pýtat sa okolia sprostosti?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

argumentom je 1,5 miliona mrtvych a 60 milionov utečencov
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a ako tito prospievaju imprialnej mocnosti ti tam nejak vypadlo, lebo to si chcel povodne dokazovat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

imperialistúm plány zhatí naši vepři boubelatí
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Stanislav Martinčko: Pán premiér, je člen Kočnerovho gangu aj váš šéf? 600
 2. Stanislav Martinčko: Ako si kapitán, šéf a Béla pletú hrušky s jablkami! 333
 3. Jitka Hasíková: Goodbye slovenský jazyk 184
 4. Branislav Diďák: Super policajný flek 107
 5. Mišo Šesták: Ako sa počas prvej svetovej vojny fotili akty 63
 6. Stop alibizmu: Keď na SSOŠ na dvojku zo správania je aj 16 násobné porušenie šk. por. málo. A nie len to! 48
 7. Miroslav Beblavý: Správa týždňa: Penta si robí, čo chce 41
 8. Danica Chames: September je mesiac, keď treba veľa jesť... 36
 9. Lórant Kulík: Fotoglosa: Žiaci potvrdia, že najvyššia životná úroveň je na Slovensku 35
 10. Ivan Bošňák: Ako deti hajlujúcemu manažérovi Slovan ukradli 28

Rebríčky článkov


 1. Valéria Dobronivská: Kočner a faloš
 2. Valéria Dobronivská: Kto vládne na Slovensku
 3. Peter Slivovic: ... a čo ak je to pravda?
 4. Štefan Vidlár: Moje kulinárské pohladzeňá
 5. Milan Rousek: 42. Závěrečná část
 6. Július Kovács: Nedotknuteľná indická krava Generálna Prokuratúra, hnus vraj poctiví prokurátori?
 7. Štefan Vidlár: "Poručíme slunci, vjetru..."
 8. Gabo Németh: Samota - poézia v srdci básnika
 9. Roland Ondrus: Môj sused erotický privát
 10. Vladimír Krátky: Brucho keď sa vzoprie, darmo máte zarobené vlastnou hlavou .

 1. Pozrite si, o koľko môže zdražieť elektrina. V domoch si ľudia priplatia výrazne
 2. Nevšedné publikum slovanistu fascinovalo: Nikdy som to nezažil
 3. Slovenskí futbalisti by mali odohrať najbližší domáci kvalifikačný zápas bez divákov
 4. Protestujúci Kováčikovi: Nemáte čo robiť na prokuratúre (minúta po minúte)
 5. Černák sa na súde ospravedlnil Volzovej, že prijal objednávku na jej vraždu
 6. Slovan dostal ďalší trest. Bez divákov bude hrať aj proti Wolverhamptonu
 7. Organizuje pochod za život: Znásilnenie nemôže byť dôvodom na potrat
 8. Greif: Bolo strašné, čo sa vo mne dialo. Krvi by ste sa vo mne nedorezali
 9. Veľká košická krádež: Pred 80 rokmi zmizol z Dómu vzácny poklad
 10. V Bratislave pochodovali ľudia za život, organizátori odhadli účasť na 50-tisíc

 1. Brucho keď sa vzoprie, darmo máte zarobené vlastnou hlavou .
 2. Prečo zlomil Sulík nad Galkom palicu
 3. Matovič vyzval Hlinu aby zrušil ponuku Trubanovi s registrovanými partnerstvami
 4. Slovensky klerofasisticky stat 2.0
 5. Hovorca Pochodu za život: Kiež by mali všetci rovnaké postoje na vykonávanie potratov
 6. Jednoduchý marxistický svet svedkov Progresívneho Slovenska
 7. Tibor Pospíšil: KlimaAlarmistický hoax v dvoch grafoch Denníka N
 8. Ľavicovo-liberálny fašizmus
 9. Igor Matovič: Dobrá rada KDH. Zrušte ponuku na registrované partnerstvá
 10. Na Pochod za život prišlo 50-tisíc ľudí, organizátori žiadajú úplný zákaz interrupcií

Už ste čítali?