Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čislák ide preškoliť doktora Suchánka a sestru Kovačovičovú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Protikorupčné školenie!!...to naozaj môže vymyslieť iba nekompetentný smerák.
Zbytočne vyhodené peniaze! A vraj v tejto republike nemáme peniaze. MÁME.Ale na sprostosti a potom sa nedostáva na veci dôležité.
Prostikorupčné školenie...buď si hajzlík, alebo nie si. Ak si, môžu ťa školiť celý život a prd to bude platné a ak nie si,
nie je o čom.
Rozum ostáva stáť normálnemu človeku!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aké zbytočne vyhodené peniaze.

Ak to pôjde s peňazí EU to sa zase smeráci nabalia.Tí si naučtujú za prednášky také prachy ,že aj CT prístroj bol lacný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Boj proti korupcii v zdravotníctve by mal byť plošný, to znamená, že od lekárov a sestier až po manažérov nemocníc. Práve preto existujú aj odborové organizácie, aby viedli dialóg s ministerstvom a našli spoločné riešenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tu sa nedá hovoriť o nekompetentnosti. To je neodškriepiteľná idiócia. Aký predseda, taký ministri.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

školenie

Za socíku, všetci vedúci / aj tí najmenší/ obvykle absolvovali VUML. Výsledok vidíme doteraz, ako dobre boli vyškolení.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čislák ma fascinoval

minulý týždeň keď po leteckej tragédii pri Ilave cez médiá vyzval nemocnice v okolí aby boli v pohotovosti.
Kto si ešte spomenie na politika menom Ľupták ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pridávam ďalší článok,

nech je to tu pokope:
http://blog.etrend.sk/marian-f...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zlodej kričí chyte zlodeja.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja som za protikorupečné školenie, nech im jasne zdôraznia, že v prípade odhalenia korupcie aké to má následky...a myslím, že hneď si to každý rozmyslí, či bude brať úplatky alebo nie, takto sa všetci tvária akože nič, nikto nevie aké následky má korupcia...ak niekto tvrdí, že politici by mali ísť na to školenie tak to je blbosť, politkov si vyberajú ľudia a preukazujú im dôveru ale lekárov nie, ak je niekto nespokojný s politikom tak ho za 4 roky môže vymeniť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takmer každý zažil korupciu v zdravotníctve, možno je to našou výchovou, že sme vždy videli už naše staré mamy uctievať si pána doktora a jeho sestričku nejakými naturáliami, a prerástlo to do niečoho väčšieho. Nezostali sme pri domácich vajíčkach, ale vždy sa šlo ďalej a dnes tomu hovoríme, že zdravotníctvo je prežraté korupciou. To len Slovač, nepozná mieru. Prišiel návrh, ktorý je podľa mňa dosť nápaditý, akurát vždy si treba vstúpiť do svedomia a dúfam, že lekári, ktorí študovali skutočne preto, aby ľuďom pomohli, nie aby sa obohacovali na úkor občanov, predsa tá poisťovňa im úkony preplatí. Školenie určite prinesie zaslúžené ovocie, veď lekárov si nevolíme ako politikov, tých môžeme každé 4 roky meniť, o lekároch sa to, ale tvrdiť nemôže, preto je to dobrý nápad.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Každý jeden krok prostredníctvom ktorého sa bojuje proti korupcii má svoj význam a opodstatnenie. Korupciu možno potlačiť a minimalizovať iba neustálym pôsobením, zmenou myslenia. Podľa mňa otázka nestojí tak, či je niekto hajzlík, alebo nie, človek sa dá formovať stále, pokiaľ sa s ním správne pracuje, a preto ja určite schvaľujem aj tuto snahu o vytvorenie transparentného prostredia v zdravotníctve.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aby ste sa nezbláznili

Každý nadáva na korupciu nech je kdekoľvek. Keď sa prevalili korupčné "kauzy" s húskou od cigánov, celé Slovensko bolo na nohách, ako si to tí lekári môžu dovoliť. Keď má niekto nápad a chuť niečo na tom zmeniť, diskutéri na SMEčku sú na nohách, lebo to je Smerák ;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

chuť niečo zmeniť?

nech politici zmenia seba a nech nedovolia vykrádať zdravotné fondy oligarchami. ak bude lekár zarábať primerane svojmu stavu, nebudú nútení si kompenzovať svoje výplaty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

keď sa ale človek trochu zamyslí, s korupciou v zdravotníctve a aj konkrétne u lekárov má podľa prieskumov skúsenosti veľká časť verejnosti, tak prečo nie školenie? ak niekto tvrdí, že na školenie by mali ísť politici - inak zaujímavé, že to tvrdia politici - tak treba si uvedomiť, že lekára si nevolíme, ale politikov si volíme, čiže len my máme vplyv na to, akých si aj do vlády dosadíme, preto je protikorupčný kurz viac adekávtny tam, kde si ľudí nevolíme - lekárov - ako politikov, tých proste môžeme každé 4 roky vymeniť
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

návrh

aj by som navrhovala preškoliť nás, ĺudí, ktorí navštevujeme lekárov. Prečo ešte stále máme v sebe pocit, že musíme lekárovi niečo dať, aby nás lepšie ošetril?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Asi pred 7-8 rokmi musela

dcéra na strednej škole absolvovala školene ako nebrať drogy. Pár mesiacov po tomto školení ochutnalo marišku 2/3 triedy, hoci dovtedy to bolo len pár triednych exotov. Takto to dopadne aj s doktormi...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vážne?

a ty si myslíš, že lekári sú takí hlúpi ako ty, keď si bola študentka?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME