Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Europoslanci Smeru trikrát hlasovali za kvóty, Fico sa kvôli nim hádže o zem (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Celá táto utečenecká story nemohla byť načasovaná lepšie..samozrejme z pohľadu Fica a blížiacich sa volieb.
Kauza strieda kauzu, politické body išli dolu, tak treba vyťažiť z toho, čo sa práve deje...urobiť bu-bu-bu, jednoduchý a nabláznený volič mu to zožerie aj s navijákom a el robíňo zrazu stratené bodíky získa späť...to je celá jeho populistická, škandálmi a nekompetentnými ministrami popretkávaná politika.
Aj tak nakoniec zrazí opätky, ako som už onehdy povedala a kvóty, aj keď je to aj podľa mňa nezmyselné riešenie, prijme. Ale pre jeho verných bude hrdina, geroj. On bojoval!...a to jeho voličom stačí, aby mu hodili do urny svoj hlas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Len jeho voličom?

Má ich len 35 % !Ostatní Slováci súhlasia s imigráciou,islamizáciou- Smeru hlasy nedajú,že?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

keď ja oslovím vybranú vzorku voličov, nebude mať ani 15%...to po prvé
po druhé...Fico utečeneckú krízu zneužíva, vieme všetci, že voľby sa blížia, to je jasné ako facka, bohužiaľ niektorí to nevidia, resp. nechcú vidieť
po tretie...dať Ficovi hlas len preto, že je proti kvótam, že táto situácia si žiada úplne iné, radikálne a komplexné riešenie, s čím mimochodom súhlasím, ale...sorry, to by som si prestala vážiť samu seba
a po štvrté..som presvedčená o tom, že ostatní Slováci, ktorí sú proti islamizácii európy a nesúhlasia s imigráciou týchto obludných rozmerov, len na základe postoja Fica, mu hlas nedajú, tak ako mu ho nedali ani v minulosti...a vieš prečo?..lebo sú súdni....ja sa k nim tiež radím
apropos...celkom v úvode je táto veta...Premiér v roku 2007 osobne podpisoval Lisabonskú zmluvu a jej mechanizmus väčšinového rozhodovania. Dnes sa kvôli nemu vyhráža súdnym sporom s EÚ....
Nie som politik, ani nemám patent na rozum. Ale keď raz niečo podpíšem, pravdepodobne s tým súhlasím, podpisujem to z vlastnej vôle a z presvedčenia, tak sa v budúcnosti budem podľa toho aj správať.
Nebudem sa vyhrážať súdmi ale budem bojovať za to, aby sa celá táto situácia okolo imigrantov začala konečne rieši rozumne, komplexne a hlavne, aby bola dodržiavaná litera zákona. A to hlavne v otázke schengenu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

blak,dovidenia v pekle multikulturalizmu

......aby sa situacia okolo imigrantov začala konečne rieši rozumne, komplexne...
blaboly ako od europosranca,ako????
denne 8 000 kusov,do vianoc ich tu bude tolko,
ze Vianoce uz nebudu!!!alohasnackbar!!!

Keby mi niekto v maji povedal,ze zoberiem Fica na milost,
tak mu volam blazninec,lebo sa totalne zblaznil,dnes si neviem
predstavit nikoho na Ficovom mieste,a to sa velmi snazim!!!


Zeman dal v Třinci před tisícovkami lidí najevo, co si myslí o polském veletoči při hlasování o uprchlících

23. 9. 2015 18:20
REPORTÁŽ „Dovolte mi, abych v této situaci ocenil stanovisko Slovenska a osobně slovenského premiéra,“ uvedl na setkání s občany v Třinci prezident republiky Miloš Zeman, který reagoval na prohlášení Roberta Fica, že dokud bude premiérem, žádné kvóty na Slovensku platit nebudou. Zeman také apeloval na politiky: „Chtěl bych vyzvat naše politiky, aby se nebáli chodit na náměstí, nikoli mezi obyčejné, ale mezi normální lidi, a tím dokázali, že i oni jsou normální.“
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prečo si si vybral z kontextu vetu, ktorá ti pasuje?..prečo si si nevybral odvolanie sa na otázku dodržiavania litery zákona, a to je otázka schengenu?
Keby boli vonkajšie hranice európy strážená tak, ako sa to vyžadovalo a vyžaduje od Slovákov na hranici s Ukrajinou, zrejme by táto situácia, ktorú tu dnes vidíme, nenarástla do tak obludných rozmerov. Triezvo uvažujúci človek si vie dať dokopy, koľko je jeden plus jeden a dokáže prísť k záveru, že nič sa nedeje náhodne.
Niekto to takto chcel a niekomu sakra záleží na tom, aby sa to dialo. A ak si fico myslí, že uspeje, je na omyle. Ako som už povedala, vytĺka politické body pred voľbami. Alebo si myslíš, že zrazu mu začalo záležať na Slovensku a na Slovákoch? Ak áno, si naivný.
Tiež sa mi nepáči, čo sa deje. Tiež som presvedčená o tom, že kvóty nič neriešia. Ale keď sledujem dianie okolo utečeneckej krízy, stále mi z toho vychádza, že mocní európy v Bruseli ani nechcú túto situáciu radikálne riešiť.
Časom sa to celé vyvŕbi a my zistíme, čo za tým cirkusom bolo. Len sa obávam najhoršieho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nemá ich 35% , Fica v posledných voľbách volilo 20% oprávnených voličov , zbytok sa neunúval ísť k voľbám - teraz to bude podobné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A preco? Lebo im fico vyhovuje tiez, tak naco by ho isli aj volit ked vedia ze vyhra?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja, večný optomista, dúfam,

že práve načasovanie je zlé pre fica. Do februára to tu utíchne, žiadni utečenci tu nebudú (ale nie kvôli Ficovmu hrdinskému postoju), a kauzy sa pravdepodobne budú sypať.
No ale zase, nie som až taký optimista, aby som si myslel, že RF tie voľby prehrá a že vyhrá tá nesúrodá partia čo si hovoria opozícia, ale nezhodný sa ani na tom, aký je dnes dátum, lebo veď "...nemôžeme sa dohodnúť, zajtra to aj tak bude s tým dátumom ináč".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale ani Fico nie je taký dement, aby neustál zopár kauzičiek. Skôr jeho postoj k invázii mu vytvára dostatočný priestor na stratu preferencií bez straty väčšiny.
Hlavne keď opozícia je ako píšeš rozbitá a očividne má problém, ako prezentovať podporu Ficovym vyhláseniam ohľadom invázie...

PS: pre utečencov sa cesta na sever Európy v poslednom období výrazne zjednodušila, takže ich asi neodradí ani zima. A keď budú mať smolu, bude to mediálne omnoho dramatickejšie, než udusenie v mraziarenskom boxe...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž áno,

môj optimizmus je čím dalej tým miernejší.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prečo smeti

nepíšu kam smeruje EU, švédi už minulý rok upadli do proimigro diktatúry

http://www.ceska-justice.cz/20...

ale tie na chvíľu povolené diskusie podimigročlánkami dlho SMEtiarom nevydržali, tu je slobodá diskusná konkurencia

sme.fre$eforu$ms.net (tie $ preč)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sory ale Fico naozaj boduje

necakal som ze pojde az tak daleko a teraz nebude lahke cuvnut aj keby chcel
v kazdom pripade svoj postoj jasnejsie uz deklarovat nemoze

zial schizofreniu ma aj SAS, Sulik stoji za Slovenskom a Poliacek by imigrantov sem vozil kamionmi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je na najlepšej ceste nás dostať do izolácie s veľkým čiernym bodom, ktorý sa nám raz vráti, keď to budeme najmenej potrebovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie sme izolovani a ani nebudeme

pretoze z Fica nam teraz fandia nielen madari poliaci a cesi ale aj radovi nemci ktori este maju zdravy rozum a mnohi dalsi
nenechajme sa zastrasovat eurohujerskymi nazormi
(a to som inak proti Ficovi, ale teraz sa prejavil ako statnik)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O lisabonskej zmluve

Len aby sme nezabudli: najväčším problémom pri schvaľovaní lisabonskej zmluvy nebol jej obsah, ale maškaráda okolo vtedy prerokovávaného tlačového zákona.
Nikto z opozičných poslancov vtedy ani slovkom nenamietal voči jej zneniu, mimoriadne závažným problémom tých dní boli paragrafy tlačového zákona o práve na odpoveď. Nimi opozícia vydierala Fica, pretože na ratifikáciu zmluvy bola potrebná ústavná väčšina, ktorú Fico nemal. Nakoniec sa našla SMK, ktorá svoje hlasy ku schváleniu zmluvy poskytla. A boli zvyškom opozície promptne označení za zradcov.
Opakujem, opozícia vydierala zákonom, po ktorom dnes už ani pes neštekne...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:L-Pack

Mýlite si pojem a dojem.
Pravdu máte v spôsobe ako bola Lisabonská zmluva schválená, ale pravdepodobne toto už je len váš dojem:
"najväčším problémom pri schvaľovaní lisabonskej zmluvy nebol jej obsah, ale maškaráda okolo vtedy prerokovávaného tlačového zákona."
A dnes to vyzerá tak, že o obsahu nemali ZA hlasujúci ani tušenia. Teda nie spôsob schválenia ale OBSAH toto čo schválili je ten problém.
Ak k tomu prirátate, že v dobe schvaľovania Lisabonskej zmluvy bolo verejne upozornenie, že to či ono z toho vyplýva, súdruh preceda Vlastnou hlavou vtedy verklíkoval, ako fasa zmluva pre nás to, ako len samé mňam a ham z toho pre nás plynú, a možné negatíva, ako on vie, zamlčoval a znevažoval.
Dnes preceda Vlastnou hlavou, bol pritlačený zmluvou, ktorú sám pretlačil, a keďže zmluvy sa majú plniť, tak nie že Záchranca Slovenska je ten tvor, ale zas ukázal, len svoj bezcharakter a podlo (za účelom preferencii) bojuje proti uplatneniu danej zmluvy.

Odmietnutie kvót, je podľa mňa správny krok.
Z odmietaním kvót sa dá súhlasiť, ale treba jasne povedať aj dôvod prečo preceda Vlastnou hlavou je proti kvótam. A tým dôvodom nie je Záchrana Slovenska" (celú krajinu aj s jej obyvateľmi ma on pekne tam v pozadí), dôvodom odmietnutia je len a len snaha boľševíka, aby najbližšie voľby mu najviac hlasov doniesli.
Stavím najbližšiu pannu z nepoškvrneného počatia, proti výhodnosti stavby nemocnice cez PPP, že ak by väčšinový hlas Slovenska za kvóty, tak preceda sám sadne do autíčka a dá sa ich cez hranice k nám voziť. Rovnako ako schopný je prestrieť si modlitebný koberček, náš komsomolec birmovaný, len nech percenta to hodí jeho strane a kumpánom nenažraným.

Opakujem, preceda Vlastnou hlavou, kvóty odmieta preto, že mu to preferencie šanuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

kráááása K+
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O pojmoch a dojmoch

O pomýlených pojmoch s dojmami by ste v tom prípade mohli informovať redakciu SME. Pretože z takýchto (podľa vás) pomýlených dojmopojmov vychádza napríklad článok, ktorý som po dlhokánskom cca 10-sekundovom hľadaní objavil vďaka priateľovi gúglovi. Prajem vám pekné čítanie:
http://spravy.pravda.sk/domace...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:L-Pack

Uff, pojem a dojem nebolo o tom ako sa zmluva v parlamente schválila, čo pri prečítaní mojej reakcie snáď zrozumiteľné je.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vies,

so sudruhom L-Packom sa debatuvat a s konom sa modlit vyjde zajedno.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Miroslav Pollák: V sekte sa nerozmýšľa, v sekte sa poslúcha 2 865
 2. Vladimír Hudák: Pôjde Fico za mreže? 2 228
 3. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (22. - 28.2.1919) 1 664
 4. Věra Tepličková: Ďalšia (neza)chránená osoba. 1 660
 5. Paula Kentošová: Budem brať drogy až kým neumriem 1 558
 6. Dominika Ošková: Ako som sa na Luníku IX ocitla 1 323
 7. Miroslav Lukáč: J. Kuciak našiel žumpu. A. Bán podvihol vrchnák a gen. prokurátor sa zhrozil obsahu... 1 298
 8. Robert Puk: Ako zvážajú Srbov do Landroveru 1 254
 9. Vladimír Koláček: Normálny PODVOD so zľavami, aj takto reťazce klamú... 1 252
 10. Oliver Andrejčák: Bude Fico na novinárov útočiť aj fyzicky? 1 147

Rebríčky článkov


 1. Andrej Špeťko: Dievča z kaviarne II.
 2. Peter Biščo: Nedôstojnej tme dajme nadobro červenú!
 3. Milan Lacúch: Odplata za smrť Krista!
 4. Alojz Baránik: Reakcia na článok Jána Drgonca o výbere sudcov ÚS
 5. Lenka Fedorová: Aké pekné snežienky! Bola by škoda medzi nimi nevyvenčiť psa!
 6. Július Kovács: Nad Jánom a Martinou plačeme, ale na jeho myšlienky kašľu .
 7. Ján Dulovič: Utrime si kropaje, pred nami je Veľká Mača…
 8. Simona Šarlayová: Môj denník Holandskom I.
 9. Tomas Bily: Život s nástenkou
 10. Kristína Jakubičková: Trampoty tridsiatničky

 1. Kiska: Fico ma chcel vydierať, aby som ho vymenoval
 2. Čo s mafiánskymi praktikami Fica?
 3. Trnava odmieta hrať na Tehelnom poli, ak jej fanúšikovia nedostanú lístky
 4. V Tatrách spadla na turistov lavína. Jeden neprežil
 5. Žena zomrela po večeri v michelinskej reštaurácii vo Valencii. Podnik zavreli
 6. Škrtel, Hubočan a Nemec ukončili reprezentačnú kariéru
 7. Vojna Fica a Kisku vstúpila do novej fázy
 8. Vlhovú vítal v Liptovskom Mikuláši veľký dav fanúšikov, neubránila sa slzám
 9. Zahraničná novinárka hľadá byt v Bratislave. Cudzincov nechceme!
 10. S Čaputovou sa môže zopakovať Mikloškova dilema

 1. Marek Vagovič: Fico má v očiach veľký strach. Ide mu o všetko
 2. B.Kačáni: Nezávislosť médií a iné prepletence
 3. Smer mafia: Fico telefonoval s Vadalom, píšu talianske noviny
 4. Zlatica Kušnírová: Každý deň vyjde najavo nová špina
 5. Mikloškov pamätný prejav: Marec 2018 nech navždy straší tých ktorí chcú zneužívať moc
 6. Iniciatíva Za slušné Slovensko si pripomenie rok od vraždy novinára v 58 mestách
 7. Ako nám SNS život zdražila
 8. Smrť a naše dejiny: K prvému výročiu smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej
 9. Organizátori protestov Šeliga a Farská: Premiér Pellegrini zlyhal, mal by odísť
 10. Fico sa rozprával s Vadalom vo veľmi priateľskom tóne. Rozhovor je autentický, tvrdia investigatívci

Už ste čítali?