Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bratislavský lesopark tras sa, prichádzajú developeri! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Strašlivá kliatba proti úradu!

Pretože pán primátor koná ako koná - žiadne sľuby o transparentnosti nedodržal - menoval preukázateľne developera za riaditeľa lesov, bola v uplynulých dňoch realizovaná veľká vec. Bola vyvoilaná strašlivá kliatba, samozrejme v súlade so všetkými zákonmi a európskymi smernicami :) na veľmi škodlivú inštitúciu, totiž Meztzké lezy a Úrat Brimádora hladného mesta Bratia Slávy!. Technika je prevzatá od malajzijský čarodejníkov: na príslušné úrady bola vložená zapečatená a zaštupľovaná fľaška čiernym voskom. Vnútri fľašky: mŕtvy hmyz, a mŕtve jašteričky z lesoparku, prejdené kolesami áut pracovníkov úradov a bicyklami vpustenými úradmi do lesa. Plus sáčik naplnený po okraj hlinou c cintorína zabitých zvierat + iné extrémne škodiace substancie: vajcia zo stromov zrezaných lesníkmi na pokyn inštitúcií, poprepichované železnými zhrdzavenými klincami a straými, spráchnivelými ihlami (vybranými zo zaniknutých hrobov); zvito, na kterom je zobrazený emblém. Čierna mágia ako revolučná akcia. Bolo umiestnené aj v iných inštitúciách. Lebo to funguje. Kúzlo začne pôsobiť na všetkých, čo riadia inštitúciu, akonáhle ich rozhodnutie ublíži prírode. Takže páni: tešte sa!!!! Ak kúzlo neúčinkuje na pánov vo funkciách, spoľahlivo účinkuje na ich rodiny. Ale páni majú na výber: Neškoďte prírode, lebo ublížite vlastnej rodine, aj maličkým bábätkám! BIM-BAM!

(Tato yantra čili vévé vyvolává Černého Džina, temný stín Já. Podrobnosti dostupné u AOA) Průvodní poznámka vysvětluje, že kouzlo je seslané proti instituci & ne proti jednotlivcům--ale jestliže společnost nepřestane být škodlivá, kletba (tak jako zrcadlo) zamoří její prostory zhoubným osudem, miasmatem záporu. Připrav "tiskovou zprávu" která vysvětluje kletbu & hlásí se k ní pod jménem Společnosti Americké Poezie. Odešli kopie textu všem zaměstnancům instituce & vybraným médiím. Noc předtím, než dopisy dojdou, polep objekty instituce xeroxovými kopiemi s emblémem Černého Džina, aby jej ráno viděli všichni zaměstnanci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

100% zvýšenie dani z nehnuteľnosti !

Pán primátor + mestkí bratislavskí politici nilenže majú občanov za hlupákov, ale sme pre nich iba odpad slúžiaci na financovanie. Dôkazom toho je najnovšia iniciatíva primátora Nesrovnala a ďaľších politikov a poslancov v BA, ktorí ohlásili zvýšenie dani z nehnuteľnosti na byty,pozemky, nebytové priestory o 100% už na budúci rok. Je to nehoráznosť. Argumentujú tým, že máme nízke dane z nehnuteľnosti oproti svetu. Ako kde a ako ku ktorým krajinám. Je pravda, že napr. v USA majú vyššie dane ak ste majiteľ nehnuteľnosti, ale aj niekoľkonásobne vyššie platy! A čo mnohí nevedia, fungoval tam systém kde bolo možné odpočítať a ušetriť na dani, ktorý podporoval výstavbu. Na Slovensku máme nielenže niekoľkonásobne nižšie príjmy, ale aj vyššie dane z príjmu. Slovensko patrí medzi krajiny , ktoré majú veľmi vysoké zdanenie príjmov súhrnne: daň z príjmu,odvody,dph. Toto pána primátora Nesrovnala nezaujíma. Zaujíma ho, ako občania zaplatia formou vyšších daní rozkrádanie, zadľženie a nehospodárne podnikanie magistrátu a politikov v BA. Ako magistrát hospodári je vidno napríklad na škandálnom prenájme parkovania, samozrejme nie v prospech mesta ale v prospech súkromnej firmy:
https://dennikn.sk/blog/zarobt...

Dúfam že hlasovanie o tomto nehoráznom dvojnásobnom zvýšení dane, ktorým máme platiť kšefty a hospodárenie politikov v BA bude verejne dostupné na internete, aby sme vedeli koho nevoliť v ďaľších voľbách. Na čele s Nesrovnalom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Som poslancom vo Vrakuni druhé obdobie a Strategické zásady rozvoja Vrakunského lesoparku pre rekreáciu a oddych som vo veľkej miere koordinoval, nakoľko som bol iniciátorom tohto dokumentu. V stratégii nie je žiadna Urbanisticko-architektonická štúdia zóna lesopark Západ-Vrakuňa. Štúdia je spomenutá len v kontexte, ktoré dokumenty riešili územie lesoparku vo Vrakuni. Dokonca sme boli všetci vtedajší poslanci proti výstavbe v časti lesoparku, ktorá je v súkromnom vlastníctve.
Zásady povoľujú jedine výstavbu lodenice, detského ihriska a viac je uvedene na linku:

http://stara.vrakuna.sk/sites/...

Pán Puk by mal svoj blog v tejto časti opraviť.

Stano Bruna
poslanec MC BA Vrakuna
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlboký spánok

..doľahol na pána Puka, keď má niečo opraviť alebo uznať, že nemal pravdu. A tých neprávd okolo lesoparku strieľa hlava-nehlava, "len nech mi uverejňujú články" a som zviditeľňovaný, veď časom uvidíte, na čo to bolo dobré.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

idu budovat Slivu

Tito ludia idu budovat aj bufet u Slivu. Tu je zverejnena zmluva: http://www.otvorenezmluvy.sk/d...

Najom=na 25 rokov. Najomne za tuto dobu=150-tisic. Co je vsak hacik? Kraj sa zaviazal tych 150-tisic preplatit na rekonstrukciu. Vysledok = postavim si chatu uprostred mestskych lesov, zaplati mi to komplet mesto, mam ju minimanle 25 rokov. Haluz nie? Este zarabam na prevadzkovani za to pivko, co si tam da kazdy bajker.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nevážia si lesy, prírodu, krajinu. Len sa nabaliť a po mne potopa. Toto máme my slováci bohužiaľ v povahe a týmto sa líšime od západu. Tam si svoje prostredie vážia a zušľachťujú ho. My tu len všetko zastaviame developerskými projektami. Smutné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je know-how SDKÚ:

"Prečo so svojimi voličmi zaobchádzaš ako s hlupákmi?" Jeho odpoveď: "Lebo ma volili."
A platí to nielen v UK, ale o to viac (o čo sme spomalenejší voči "západu") aj na Slovensku :-(
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME