Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nepoučiteľná opozícia? Napriek novembru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Citujem:

"Schôdza trvala 50 hodín a ľudí to vyhnalo do ulíc! V praxi sa ukázalo, že keď sa spojili sily, opozícia a nespokojná väčšina občanov víťazila."
Kde vyhnala? Koľko členov mala tá väčšina nespokojných občanov? Kde a kedy ich bol vidieť pokope aspoň 50?
Nech nezomriem sprostý!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"vodu káže ..."

Hovoriť o rozdrobenosti opozície je na mieste , len treba začať u seba . Kto zostal v SDKU okrem Freša a Kaníka , to má byť ako čo ? Tak zlikvidovať stranu a potom hovoriť o potrebe zjednotenia sa voči ľavici , ako sa tomu má rozumieť ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

autor je

morálnou autoritou od vstupu do politiky. Aspoň si to myslí. Dokumentuje to aj jeho výrok, keď súd rozhodol o tom, čo zrealizoval ako minister - že je to protiústavné: "urobil by som to znova". Autorita sama pre seba je autoritou najvyššou. Ľudia okolo Kremnice takúto autoritu poznajú veľmi dobre. Určite nabehnú do ulíc na jeho výzvu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Opozičné stran-.ich lídri

sa boja spájať s menami SDKU-DS,ich návrhmi,aby nedoplatili tým na svoje preferencie,parlamentné ambície.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ste vytrvalý

ale na Vašej turistickej značke (modrá) chodia len Vaši bilboardoví selfisti s úsmevom typického stratenca (po slovensky loosera). Jednota proti hocikomu nie je hodná názvu volebný program strany, tak sa radšej lepšie zamyslite nad komunistami a ich prisluhovačmi, čo si z Vás všetkých vytrvale robia dobrý deň ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ech, ludo, toto nedas...freso sprevil kseftik so smerom a na oplatku potopil sdku. ono je pravda, ze sdku sa
potapala, ale mozno by stacilo, aby ju netlacil ku dnu. otazocka: mas naozaj pocit, ze sa da robit rozumna politika s ludmi typu matovic, hlina, hrusovsky?
svojho casu si nieco obetoval, tazko povedat, ci zmysluplne, podla mna hej. teraz uz nie je co obetovat, a ani nie je dovod, preco to urobit. asi bola chyba kysnut v sdku, ktora ppsledne roky namiesto roly v politike radsej berie rolu v adams family. fuj, cele zle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ľudo je neúnavný ale na slováka má plytšie životné základy.. Pamätáme si ho ešte ked nastúpil na ministerstvo privatizácie a ako sa nevedel aktívne vysporiadať s návrhmi z terénu napr. na privatizáciu doprávnych parkov alebo stravovacích zariadení vtedajších ONV,mestských prevádzkarní, štátnych chatových základní a pod., s holandskými dražbami a pod.., škoda, to už naozaj nedá. Mal by sa zašiť na NKU k Ivančovi, možno raz byešte mohol niečo zmysluplné urobiť ked sa všetky zlodejstvá nakoniec dostanú na povrch len nebudú sudcovia..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kaník na to nemá,

aby zjednotil opozíciu, národ si ho pamätá najmä v tom zlom svetle, politický turizmus tiež nepomohol, je jedným z aktérov rozvratu SDKU, bez programu, s neustálymi útokmu na Smer a otrpanými frázamy "my navrhujeme". Navrhovať a urobiť sú dve veci. Tak nech pán Kaník navrhuje aj naďalej, len nech s tým neobťažuje ľudí. Za 15 rokov v politike mohol urobiť aj viac. Národ je na vine, lebo mu nedôveruje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor článku, takzvaná opozícia

vlastne ani nemá koho príliš reprezentovať, lebo v SR takmer niet slobodomyseľnej občianskej pravice. To, čo tu máme, sú protificovské voličské zoskupenia, ktoré nevedia, kam sa ideovo upratať. Bolo to tak aj za Mečiara. Ak je ideou "iba" byť proti ľudovému "hrdinovi", tak to je málo. A naviac: žiadna vôla na sebe pracovať, neschopnosť ucelenej myšlienky, žiaden rečník, ktorý by vedel zaujať . A najmä nezáujem tzv. opozície o mladé talenty (nemyslím toľko omielané nové tváre).

Je to hrôza sa na tzv. opozíciu pozerať. Po roku 2011 až 2012 mali byť urobené kroky, ktoré by zabránili súčasnému kolapsu "opozície". Je zle, ak sa predsedovia strán držia stoličky asi ako dieťa prsníka. Niekedy ten prsník treba opustiť. Ak sa ho držíte prdlho, tak mozog degeneruje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepoučiteľný je hlupák, alebo

(s prepáčením) dement.

Slovenská opozícia nemá žiadne veľké plány. Poslanci sa chcú akurát opäť dostať do parlamentu, asi ako pracovník do zabezpečenej firmy. Chodiť do roboty, mať (relatívne) super plat, nechať sa obletovať novinárskou obcou, kočkami z redakcii, občas rozhovor pre televíziu, debata v rozhlase, potľapkávanie od kámošov z rodnej dediny.

Stačí to? "Opozičníkom" áno.

Do roku 2020 to nejako uhrajú a potom hor sa do nejakej novej strany, hnutia, účelového zoskupenia, ktoré požerie percentá inej samoúčelnej strane.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prípadne...

...sa im podarí priženiť sa do vládneho zoskupenia.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho