Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jánoš je Ficova Gorila (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sas Ficovi výrazne pomohla dostať sa do vlády, keď jej poslanci nevyslovili dôveru vlastnej vlády a potom Sulíkova agresívna predvolebná kampaň dokonale znechutila pravicových voličov ísť voliť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Naposledy pomohla

Ficovk (povedzme,ze...) SAS, teraz mu pomoze (zaiste) IS. Na tomto, kua, stoji nas stat!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nicholsonovej propaganda valcuje všetky ostatné názory. Dobre že tu nemá ústavnú väčšinu SaS, to by autor zmazaného príspevku skončil asi v koncentráku, alebo gulagu. Pretože podľa vyjadrení Nicholsonovej v NR SR, jej názoroví oponenti tam patria.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

á , Franto - posledný čo ešťe nepochopil , že vládu poožila SDKU - vitaj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ládu Ivety Radičovej položila GORILA a tada - Fico, Dzurinda, Mikloš, Bugár, Hrušovský, Fígel - a môže tu niekto tliachať čo chce , pokial tieti svine sa budú čolen pohybovať okolo parlamentu, ta na Slovensku práva a spravodlivosti nebude
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je uplne jedno kto polozil Radicovej vladu. Otazka je, kto zvolil tu sucasnu, Ficovu. A odpoved nie je ani Sulik, ani Radicova, ani Dzurinda, odpoved je - volici.
Kto vam branil dat 40 % hlasov SDKU (alebo SaS)? Nikto, co ste si zvolili, to mate, nevyhovarajte sa na Sulika ani na nikoho ineho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Napísal si to úplne presne. Škoda, že viac ľudí takto neuvažuje, namiesto toho bojujú medzi sebou, kto vlastne vládu položil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Franto, Franto, ty si tiež jeden z tých jednoduchých, ktorí nechápu, že Fica poslali do vlády voliči? Ak program nejakej strany dokáže znechutiť a odradiť od volieb voličov iných strán, tak to by sa mali dať daní voliči vyšetriť.

Tvoje výpady proti SAS sú veľmi ľahko čitateľné - nie si ty tiež bývalý člen strany ako Klamm? Vy dvaja by ste si mohli ruky podať. Buď si za to platený, alebo si totálny fanatik, iné možnosti nie sú. Bojovať proti jednej strane ako besný - troll ako troll.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Píšeš hlúposti. Nebudem reagovať na tvoje invektívy.
.
Radičová prekážala Sulíkovi, pretože hatila biznis Sas. Zatiaľ čo biznis SDKÚ veselo bežal (daňové riaditeľstvo v KE a iné). Dokonca Sas obvinila Radičovú, že Galka odvolala kvôli Mokysu, kde bol biznis aj pre SDKÚ. Tak prečo by mal Dzurinda záujem na odstránení Radičovej? Dzurinda je skúsený politik a vedel, že kauza financovania SDKÚ bola príliš čerstvá, aby riskoval pád vlády. Naopak, Sulík sa snažil zbaviť sa Radičovej, pretože viaceré kauzy Sas vytiahla na svet práve ona. Sulík zneužil tému eurovalu a využil ju na odstránenie Radičovej. Bola to Sas, ktorá neustále spomínala spojenie hlasovaní o eurovale a vyslovení dôvery vláde. Radičová nakoniec sadla Sulíkovi na lep a hlasovanie o eurovale spojila s hlasovaním o dôvere. Sulík chladno kalkuloval s predčasnými voľbami a ihneď po páde vlády začal špinavú kampaň proti bývalým koaličným partnerom, teda najmä proti SDKÚ s tým, že treba nahradiť presluhujúcich politikov. A potom sa objavil spis Gorila, o ktorom v Sas vedeli už dva roky predtým.
.
Sulík sa však prerátal. Muselo to byť obrovské sklamanie, keď v predčasných voľbách, ktoré vyvolal, dosiahol ešte horší výsledok. Studená sprcha. Odvtedy Sas padajú preferencie a podľa prieskumov sa do parlamentu takmer s istotou nedostane. To bude najlepšia odmena pre falošných politikov Sas. Množstvo škandálov a káuz, nezáujem plniť volebný program, neochota dohodnúť sa, zbavovanie sa zodpovednosti zvaľovaním viny na koaličných partnerov, neschopnosť robiť kompromisy, to všetko pretavené v nulový koaličný potenciál, to všetko túto stranu diskvalifikuje v slovenskej politike. V súčasnosti Sulík nerobí nič iné, len útočí na opozičné strany a pokračuje tak v deštrukčnej politike. Sas je oportunistická strana.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Píšeš hlúposti. Na zvyšok nebudem reagovať, hoci Dzurindu a iných rešpektujem kvôli tomu, čo pre Slovensko spravili.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ale Franto , ty vôbec nepredpokladáš, že Radičová toho mala dosť , vlastní ju podrážali. Prečo po hlasovaní utekali hneď za Ficom a dohodli predčasné voľby ?? lebo sa chceli zbaviť SaS , jedinej nekorupčnej strany , ktorá im prekážala v kšeftoch ( Gorila to potom potvrdila ). Existovala aj úplne bežná možnosť - menšinová vláda s podporou SaS . Alebo rekonštrukcia vlády ( výmena premiera ). Ale , dohoda Gorilích strán bola jasná - zbaviť sa SaS aby mohli pokračovať v kšeftoch.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Citujem: "Existovala aj úplne bežná možnosť - menšinová vláda s podporou SaS."
.
To je dôkaz toho, aké špiny sú politici Sas! Za nič by neniesli zodpovednosť, ale o všetkom by rozhodovali! Pre Sas je signifikantné, že jej politici nedokážu niesť zodpovednosť! Galko dodnes nedokáže priznať zodpovednosť za to, ako riadil rezort MO SR. Len hlupák by vytvoril menšinovú vládu za takých podmienok. Tento absurdný nezmysel menšinovej vlády šíri Sas len na ospravedlnenie svojho fatálneho omylu, ktorý mal za dôsledok pád vlastnej vlády.
.
Takisto akákoľvek rekonštrukcia vlády je blud, pretože ak mala Radičová niečoho dosť, tak to bola Sas, ktorej politici sa nedokázali na ničom dohodnúť s ostatnými koaličnými partnermi, aj keď sa na niečom dohodli, tak to vzápätí odvolali. Z tohto dôvodu po páde vlády nebolo takého politika z koaličných strán Most, Kdh, Sdkú, ktorý by navrhol rekonštrukciu vlády s novým iným predsedom vlády, ktorej súčasťou by bola Sas. Sas stratila koaličný potenciál v momente, kedy jej politici nehlasovali a nevyjadrili podporu vlastnej vláde. Takže toto je opäť len absurdný nezmysel, ktorý šíri Sas na ospravedlnenie svojho fatálneho omylu, ktorý mal za dôsledok pád vlastnej vlády.
.
Okrem toho to dokazuje a potvrdzuje moje tvrdenie, že Radičová prekážala politikom Sas. Sas nemala problém podporovať menšinovú vládu bez Radičovej samozrejme (ktovie za akých vydieračských podmienok) a dokonca pripustila rekonštrukciu vlády bez Radičovej. Jasnejší dôkaz toho, kto je zodpovedný za pád vlády Sas nemôže ani poskytnúť. Sulík zodpovedá za pád vlády. Sulík je oportunista. [b]Sulík je politik, ktorý sa bude vždy stavať do opozície a to aj v prípade vlastnej vlády, preto je ako potenciálny koaličný partner absolútne neprijateľný! [/b]
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a čo mi povieš o prvom páde vlády Radičovej , keď už bola vláda položená ( spravila to SDKU) a zachránil to poslanec SNS Mikolaj , ktorý zaspal do práce. To bolo pár mesiacov pred eurovalom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bol by som rád, keby si predložil nejaký dôkaz o tom, že "spravila to SDKÚ". Som presvedčený, že taký dôkaz neexistuje, takže spokojne môžem napísať, že "spravila to Sas".
.
Ide o hlasovanie v parlamente, kedy za GP kandidoval Trnka a šesť poslancov z koalície mu dalo svoj hlas. Voľba bola tajná, preto sa pýtam na existenciu dôkazov toho, že to boli poslanci Sdkú. Čo keď to boli naozaj poslanci Sas? Možno raz vyjde pravda najavo a títo poslanci prehovoria. Ono naozaj to mohli byť aj poslanci Sdkú, či iných strán, ale ich voľba možno nemusela byť slobodná, ale urobili to pod tlakom.
.
Zaujímavejším momentom pri tejto voľbe bolo to, že Sulík ako predseda parlamentu informoval esemeskami o priebehu a výsledku hlasovania prostredníctvom "kamaráta" Kočnera vtedajšieho GP Trnku. To sa mi zdá prinajmenšom divné.
.
Ak Sulík využíval "priateľstvo" s Kočnerom na lustráciu vlastných členov strany, mohol sa pre zmenu z druhej strany účelovo dozvedieť informácie, ktorými sa niektorí poslanci dali prinútiť k hlasovaniu v prospech Trnku. Možno bol v tom zainteresovaný Sulík, ktorý chcel využiť Radičovej vyhlásenie, že ak bude zvolený Trnka, tak odstúpi. Samozrejme, že toto je len špekulácia, rovnako ako to, že "spravili to Sdkú".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Po udalostiach v parizi sa uz bude riesit len otazka ci fico bude mat zo sns ustavnu vacsinu alebo nie... tato "opozicia" ho uz zial nezastavi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Bohuzial, zrejme budes mat pravdu. Zistil som, ze ludia, ktorych ukazuju v relacii "aj mudry schybi" niesu vyberani kvoli humornym odpovediam ale ze je to skutocna repre vzorka tohto naroda. Strach z migrantov ktori k nam nechcu ist ani nasilu prekryje vsetky zlodejiny a mafianske praktiky, ake tu zavadza zlocinecka skupina smer.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To že prekryje je absolútne normálne. Nad tým sa netreba ani pozastavovať, strach pred neznámym je väčší ako strach z toho, že nejaký chlapík balil svoje ehm banícke prašule do alobalu...

Absolútne blbé je, že v opozícii je banda neschopákov, až na nejaké výnimky, čo Ficovi situáciu uľahčujú resp. po voľbách sa budú ponúkať do vlády, čo nie je absolútne prekvapivé, viď spojenia v župách a veľkých mestách. A pritom má dostatok káuz, aby sa dal aj poraziť. Ale na to treba alternatívu, čo by bola schopná osloviť voličov, čo zas také jednoduché nie je a voliči sú dosť znechutení.
Treba mať bohužiaľ dosť peňazí alebo krytie, no napriek tomu nechápem to vzkriesenie SNS a neverím, že im až tak napomohlo to nasadzovanie Danka v KmotríkTV, no bohužiaľ v parlamente budú.
Ak nás niečo neprekvapí v týchto voľbách, a to by fakt, že Smer má 30% bolo dosť prekvapivé, tak je len otázkou, čo bude v tých ďalších voľbách. Momentálne to vyzerá tak, že Smer je jediný schopný odstaviť sám seba. A ešte jeho sponzori.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Fico moze mat kauzy ake chce.. jeho volici neveria ani na kauzu CT a ani na ine.. vraj je vsetko vymysel.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 4 372
 2. Marián Hamada: Príbeh arcibiskupa 2 410
 3. Oto Žarnay: Kočnerovské praktiky v našom školstve. Praktika č. 2: Zákon neporušuj, iba znásilňuj 2 139
 4. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 1 713
 5. Saška Uhlárová: Albánsko na motorke 1 643
 6. Martin Foto Potočný: Keď zrušenie vyšetrovacieho tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani 1 636
 7. Soňa Bulbeck: Ako Sonička podozrivo ľahko k anglickému vodičáku prišla... 1 421
 8. Dušan Koniar: O takomto čase pred rokmi. Deväť a dvadsiatimi či jeden a tridsiatimi 1 135
 9. Elena Antalová: Podvodníci z TA3 ma viac nenaštvú 757
 10. Jaroslav Ridoško: Prečo sa očkovanie spochybňuje? 709

Rebríčky článkov


 1. Stanislav Mičev: Jankovskej 2500 eur, Kotleba, Sulík a minimálna mzda
 2. Štefan Vidlár: Karty
 3. Ivan Trnovsky: Účinný spôsob boja so zberačmi lesných plodov a húb v podani štátnych úradníkov.
 4. Slavomír Flimmel: 30 rokov slobodných volieb komunistov
 5. Anna Záhorčáková: Prečo tínedžerky baví IT?
 6. Kristián Čechmánek: O 17. novembri, predčasne narodených deťoch a komunizme
 7. Michala Ries: Zobuď sa, miláčik, bol to len zlý sen...
 8. Matej Madar: 17.11.2019 - deň, keď sme posledný raz oslavovali slobodu a demokraciu...
 9. Marek Duda: Nežnosť môjho detstva
 10. Rastislav Hrušovský: Rodina 17. novembra.

 1. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 2. Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom
 3. Vavro horel ako fakľa. Mak urobil fatálnu hlúposť (hodnotenie)
 4. Nesklamte nádej, odkázali politikom z pódia (česko-slovenská minúta po minúte)
 5. Odvolával sa naňho Fico. Prokurátor jeho telefonát s Vadalom nepoprel
 6. Slováci neudržali vedenie nad vicemajstrami sveta, v Rijeke podľahli Chorvátom
 7. Sociálna poisťovňa začne začiatkom decembra vyplácať vianočné príspevky
 8. Pozrite si autá Nežnej revolúcie. Predajom kraľoval Favorit
 9. Čaputová by mala prevetrať oddelenie protokolu (týždeň podľa Schutza)
 10. Dôchodkyňa upozornila na kauzu s pôdou: Pri mene Vadala som sa zľakla

 1. O vražde novinára Paľa Rýpala vieme už veľa
 2. Matovič: PS/Spolu otravujú s debilinami. Na registrované partnerstvá musia zabudnúť
 3. Cenzúra v TV LUX. Kto stojí za ňou?
 4. Nezabudnime, kto stvoril Kuffu - Komentáre SME
 5. KDŽP si koleduje o suspendáciu farára Kuffu
 6. Prezidentka: Tvrdenie, že všetky predvolebné prieskumy sú zmanipulované, je klamstvo
 7. Fico nabrýzgal na Nežnú revolúciu: Milióny občanov sa prepadlo do chudoby
 8. Alexander Vondra: Chodím do kostola pravidelne, pretože to potrebujem
 9. Arcibiskup Zvolenský kritizuje farára Kuffu a kňazov, ktorí sa angažujú v politike
 10. Hajzelpapier za boľševika & Názorná ukážka ako to fungovalo za socializmu

Už ste čítali?