Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Korupcia v súdnictve? Čím vyššie, tým je väčšia a najvyššie je najväčšia! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Žiaľbohu,

na Slovensku je to tak. Zametanie káuz pod koberec si nevšímajú ani médiá, ani opoziční politici, ktorí spia spánkom nespravodlivých. Niekedy mám pocit, že celá migrantská tematika je tiež používaná nielen ako predvolebná agitka, ale aj ako koberec nový, pod ktorý sa toho veľa pomestí. dymová clona je účinná, väčšina ľudí je už tak zmagorená, že voľby nejakých ústavných sudcov je u nich na poslednom mieste.
Veď čo už, keď taká sústavná palculienka sa zrazu stane ústavnou? Asi bagateľ.
Nepochopiteľné nálezy, zamietnutia z často úplne protichodných dôvodov, odkladanie podaní do stratena, inokedy až rádioaktívna reakcia z noci na ráno. Namiesto vykladanie ústavy jej dopĺňanie v odôvodneniach, podľa toho, čo sa štátostrane hodí. Taká absurdita je hádam okrem Slovenska možná iba v nejakej Džamahírii. Toľko fiškálov, čo pôsobia v politike, až hrôza a kde sa stretnú dvaja, majú minimálne tri výklady.
Jeden senát podľa politického zafarbenia je schopný prijať úplne iný výklad ako druhý, je už len čerešničkou na torte. To, že napríklad ohľadom výkladu právomocí prezidenta Gašparoviča a Kisku dokážu senáty urobiť doslova salto mortale a dokonca odmietnuť žiadosť o výklad je bezprecedentným chaosom, ktorý niekomu náramne vyhovuje.
Tá apatia a nezáujem o tak podstatnú vec, akou je ústavné súdnictvo je vidieť aj na počte čítanosti a reakcií. Je to cesta do pekla. Dokonca aj ten dobrý úmysel chýba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Právnicka chobotnica sa úporne bráni

Keď si Kiska uzmyslel,že bude prezidentom, hovniváli tejto republiky v spolupráci s prohovniválsky pôsobiacou súčasnou vládnou garnitúrou to museli prijať (samozrejme s dešpektom). Po Kiskovom úspechu vo voľbách som .
Keď si Kiska uzmyslel,že bude prezidentom, hovniváli tejto republiky v spolupráci s prohovniválsky pôsobiacou súčasnou vládnou garnitúrou to museli prijať (samozrejme s dešpektom). Po Kiskovom úspechu vo voľbách som si uvedomil, že to bude preňho vyčerpávajúci boj (skoro by sa dalo povedať, že akoby s veternými mlynmi). Ďakujem pánu Kiskovi,že sa na to dal a želám mu veľa trpezlivosti so synergicky zladenou bandou vychytralcov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

žial bohu je to tak ako to popisuje autor blogu. Momentálne na potvrdenie že je to absolútna pravda je nominácia súdružky Palculienky Laššákovej, ktorej kvalifikácia je palec hore alebo dole , na post sudcu Ustavného súdu. Potvrdzuje to, že Fico je daleko väčší gauner ako Mečiar a ustavní sudcovia sú ako ich charakterizoval Harabín - ludia s chabým právnickým vzdelaním , bez praxe a odbornosti tak na úrovni začínajúcich družstevných právnikov - taká súdružka predsedníčka US je toho dôkaz - jej kvalifikaácia je nadštandardné vzťahy s Ivankom Blatníkom Zabijákom z Limbachu
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME