Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čo nového v predikcii hyperkrízy? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ono, či bude mať kto

hodnotiť o 130 rokov, čo sa v súčasnosti deje...

Problémom je exponenciálny rast počtu obyvateľstva planéty, ktorý je prvotnou a hlavnou príčinou všetkých problémov súčasnosti. Druhou príčinou je čoraz väčšia nenažranosť horného percenta obyvateľov, ktorí sa nechcú podeliť s blahobytom s ostatnými 99 %. Doteraz to zmierňovali výdobytky technického pokroku, ktoré zvyšujú produktivitu práce, ale v poslednom čase už nestíhajú. Dlh narastá, nepomáha ani tlačenie peňazí, globalizácia výroby ukončila obchodné prebytky západných krajín (už pár desaťročí dozadu).

Mne to pripadá tak, že elity planéty sa rozhodli radikálne znížiť počet obyvateľstva: robia rozhodnutia priečiace sa zdravému rozumu (dovoz migrantov), neustále vyvolávajú konflikty, miešajú obyvateľstvo rôznych vyznaní - tým zrejme chcú dosiahnuť sociálny výbuch a konflikt svetového rozmeru, možno aj termonukleárny.
Horné percento bude niekde schované, zalezené ( na nejakom ostrove v Tichomorí) a o pár rokov budú vládcami tejto planéty kde budú na nich robiť roboty.

Možno je to ten NWO, čo stále spomínajú...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlúpe keci !

Dolárový systém obsadzuje stále väčší priestor a stým ako postupuje , likviduje demokraciu! To je celé! Dnešná fáza krízy je tam, kde bol dolárovy svet koncom 80-tych rokov ! A potom sa zázračne pozviechal. na naš úkor! A teraz čaká na deštrukciu BRICS, a sčasti aj EÚ, aby získal ďalší majetok! To je celé ! Potom začne rýchlo narastať HDP dolárového sveta !
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME