Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hrozí za kritiku islamu likvidácia? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Pokial neskusis nevies

Zaplat si preklad, namaluj transparent a vycestuj aspon do Pariza. Je prirodzene, ze kazdy si chrani svoje a pouziva metody ake povazuje za vhodne. Smerdi klamu ako najati a agresivni muslimi vrazdia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lepší transparent je : "šaríja nepatrí do moderného sveta". V SA by vás zastavila náboženská polícia. A moslimom neverte, oni majú povolené klamať neveriacim. Nemoslim a žena je untermensch.

K nadpisu - spomeňte si na karikatúry pedofilného proroka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak ta

nezlikviduju, ta ta potom doma zavru
„Policie má ze zákona povinnost stíhat všechnu trestnou činnost, o které se dozví. A mám pocit, že policistů tam bylo hodně. Pokud máme v Listině základních práv a svobod zakotvenou svobodu vyznání, snad se ta svoboda týká i jednoho ze čtyř největších náboženství na světě – islámu,“ citoval deník Pelikánova slova k úterní demonstraci na Albertově.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hm

autor je hlupak. skus prist do ciny a vytiahnut plagat, ze mao bol vrah. hrozila by ti likvidacia? hrozila by domacim?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

samozrejme..., len ste zabudli na takú "maličkosť": súčasná masová imigrácia do EÚ neprebieha z Číny a nie je to komunizmus, ktorý sa nezadržateľne šíri v EÚ a v ktorého mene sú v EÚ páchané (samovražedné) teroristické útoky na nekomunistov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O sireni komunizmu v EU by som sa

vyjadroval velmi opatrne. :-( Nepotrebujeme na to ani Cinanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hmm

Ja som prave teraz v chine, konkretne blizko ocean. Nemam pocit, ze by tu niekoho s transparetmi zatykali, i ked ten rosipany caj na transperte tazko precitam, nieto napisem. Btw: vidam som tu kopec ludi s trasparetami, ale precitat to, co je tam napisane nedokazem. Napis mi po cinsky (netusim preco vsetci v chine si myslia, ze viem po cinsky a napriek tomu hovorim s nimi rukami/nohami), co mam napisat na transparent, ked budem v rausi, tak to kludne bdem nosit na hrudi :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Netreba chodit az do takych krajnosti

staci si zajst do najblizsej krcmy a povedat niekomu ze je mizerny ***** a ziadany vysledok bude zaruceny.
Bude to mat aj viacero vyhod, za prve, nebude to urazat nikoho vieru, je to omnoho blizsie, rychlejsie
a lacnejsie.
Este len pred tridsiatimi rokmi sa stacilo prejst na "bezpecnom" mieste, z malym. rucne napisanym v slovenskom
jazyku, transparentikom ze napriklad: ze komunisti su zlocinci a "verejna bezpecnost" by vas ihned
"zabezpecila"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlupost cezury

tych pat hvezdiciek nebola vulgarnost, bol to vyraz, ktory sa pouziva na nedostatok mentalnych schopnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

samozrejme..., len ste zabudli na takú "maličkosť": že štamgastom v našich krčmách, ktorým pripisujete, že by ma za takéto slovo prizabili, alebo kľudne zabiť mohli, o sebe po dedine nevyhlasujú, že sú mierumilovní a keď prídu k niekomu na návštevu nechcú od hostiteľov to, čo si nezaplatia, alebo čo by sami doma nikdy druhým neponúkli.
Inými slovami, kto nevidí rozdiel, resp. kto si myslí, že by si mohol dovoliť v moslimských krajinách to, čo robia alebo čoho sa dožadujú niektorí moslimovia v EÚ (našťastie, takých, teda aspoň zatiaľ, nie je veľa), napr. bez obáv pokojne demonštrujú za zavádzanie svojho náboženského práva, ktoré v mnohom potiera základné ľudské práva a slobody, nech ide a urobí to čo navrhujem v článku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Marcel, zareagujem takto verejne a ako

som už raz písal, je to aj z dôvodu snahy o poznanie reflexie čitateľského publika.

Už názov článku navodzuje dojem, akoby si sa napratával do úlohy budúcej možnej obete. Podsúvaš možnosť možného budúceho útoku na Tvoju osobu, čo by bolo reálne akceptovateľné v prípade niekoho, kto (povedzme) rozhoduje o nasadení vojsk, či bombardérov v krajine, kde pôsobia teroristi (kde sú ich tábory a podobne).

Už minule som si všimol názov iného Tvojho článku v ktorom používaš slovné spojenie zažalujte ma (neviem však kompletný názov článku).

To, čo píšem, je len zjednodušenou formou môjho aktuálneho uvažovania. Článok si ešte raz dôkladne prečítam po príchode z Rachoty.

Želám Ti príjemný deň na ceste k poznaniu, že (ako povedal klasik) všetko je inak
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mr. Habr

Vy a Vám podoboní napratávate do úlohy budúcej možnej obete všetkých len seba nie. Myslíte si, že vaša humanita a tolerancia vás ochráni?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

výstižnejšie by som to Martinovi nevedel povedať. Ďakujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kluby samovrahov v EÚ aj v SR

Stále to isté. Niekté fakty k článku pána Burkerta.
Záver.
My a naše deti - alebo oni a ich deti. Naši synovia a dcéry a naši vnuci v Európe nebudú mať kde žiť.
Realita.
Ako EÚ a my s ňou páchame samovraždu.
Európa, ako ju poznáme, skončila - nezvratne za 20 až 30 rokov zanikne, bude dobytá maternicami moslimiek.

Ako prebieha (už 1 400 rokov) aj v súčasnosti šírenie islamu:

-0,1 až 2% moslimov
–v masovokomunikačných prostriedkoch šírenie tézy, že islam je mierumilovné náboženstvo, požiadavky na stavbu mešít bez minaretov –USA 0,6%, Austrália a Taliansko 1,5%, Nórsko a Čína 1,8%, Kanada 1,9% moslimov,

-2 až 5% moslimov
–v moslimských skupinách snaha o zvyšovanie počtu moslimov konvertovaním sobášmi s autochtónnymi ženami, ilegálne zakladanie škôl na vyučovanie Koránu, v getách povinné nosenie burky a nikábu, vyháňanie „neveriacich“ z moslimských get –vydieranie vlád hostiteľských zemí vraždením civilného obyvateľstva (Madrid 2004, Londýn 2005, Moskva 2011 aj predtým a inde v Rusku), Dánsko 2,0%, Anglicko 2,7% (napr. saláfistické moslimské skupiny už ovládajú desaťtisícové štvrte východného Londýna, je to moslimské územie, kde už čiastočne platí šaria, uplatňovaná cez asi 85 nelegálnych moslimských „súdnych“ tribunálov), Nemecko 3,7%, Španielsko 4,0%, Thajsko 4,6%, Rusko 15% moslimov,

-5 až 10% moslimov
–začiatok výrazného ovplyvňovania väčšinovej populácie aj vyhrážaním, –požiadavky: -na vládu šarie v islamských mestských getách, -na stavbu mešít aj s minaretmi, ktoré sú aj politickými symbolmi, -na úpravu pracovného času podľa požiadaviek moslimov, - vyžadovanie predaja „čistých“ islamských jedál halai, -bojkot nakupovania ai. –Švajčiarsko 4,3%, Filipíny a Švédsko 5,0%, Holandsko 5,5% Trinidad a Tobago 5,8%, Francúzsko 8,0% moslimov,

-10 až 20% moslimov
–negatívne stvárnenie časti islamského učenia a protiislamské akcie považujú moslimovia za urážku islamu, vyhrážanie zavraždením a vraždenie jednotlivých odporcov, útoky a atentáty na autochtónne civilné obyvateľstvo, začiatok účinkovania tzv. islamských milícií džihádistov –Guyana a Keňa 10,0%, India 13,4%, Rusko 15,0%, Izrael 16,0% moslimov,

-20 až 40% moslimov
–v ozbrojenom boji so slabou štátnou mocou vytváranie súvislých moslimských území, vyháňanie a vraždenie „neveriacich“, útoky na kresťanské kostoly a židovské synagógy, -Etiópia 32,8%, Mali a Sudán 50% moslimov,

-40 až 60% moslimov
-verejné masakry neveriacich aj umiernených moslimov a verejné uplatňovanie práva šaria, vojna s neveriacimi – čiastočne počas vojny v Bosne 40,0%, Čad 53,1%, Libanon 59,7% moslimov.

-60 až 80% moslimov
–snaha o vytvorenie regionálnych islamských mocností, plánované genocídy s cieľom dosiahnuť 100% moslimského obyvateľstva, -vyhrážanie sa iným štátom a ich obyvateľom zničením konvenčnými a atómovými zbraňami –v rôznom rozsahu Bangladéš 83,0%, Gaza a Indonézia 86,1%, Egypt, Tadžikistan a Sýria 90,0%, Spojené Arabské Emiráty 96,0%, Pakistan 97,0%, Irán 98,0%, Palestína 99,0%, Turecko 99,8% moslimov.

-80 až 100% moslimov
–dosiahnutie Dar –El –Salam, tzv. islamského mieru, -moc v štátoch majú imámovia, vraždenie menej radikálnych moslimov, v školách sa vyučuje len Korán, zákonmi zakázané spoločné vyučovanie chlapcov a dievčat, ktoré musia nosiť aj do škôl burku (Gaza, 2012), zákaz a trestanie smrťou akéhokoľvek styku s nevercami, súdy podľa šarie, -susedné štáty musia súhlasiť s islamom alebo budú zničené, -Afganistan, Irán, Saudská Arábia, Somálsko, Jemen, ISS.

Detaily - Časť textu - SLOVENSKO Ako ďalej? Kto sme, čo chceme, kam smerujeme 2012
Blog SME Ivan Mačura
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Za kritiku islamu by Vám likvidácia rozhodne hrozila a za kritiku katolíckej cirkvi by Vám pred takými 300 rokmi tak isto hrozila likvidácia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

príma, počkáme ešte 300 rokov a potom sa už ničoho obávať nebudeme musieť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ty mi chces rasisticky tvrdit ze ludia vyznavajuci Islam su 300 rokov dozadu za nami ? Aj ked maju moznost vyrastat a zit v Europskej a zapadnej spolocnosti? Akoto je mozne ved sa dozvedam od tebe podobnych ze su plne integrovany a maju rovnake moznosti ako my hlavne na zapade. Idiotalne kreacie ma neskutocne vytacaju. Tvoja schopnost reakcie je nulova a pohybuje sa v medziach odpovedi predom danych multikulturalistickym blaznovstvom. Najsmutnejsie a zaroven najvtipnejsie natom je ze sa sami zhovadzujete a v tomto pripade chcete niekoho urazit a urazite Islam a moslimov ako takych. CHod moslimovy povedat ze je 300 rokov za krestanom ty hrdina.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

obdivujem tvoje dedukčné schopnosti...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pravdepodobne nastala chyba u mna zle som si to precital a zle pochopil rychlo som to prebehol. Mrzi ma to. Od rana citam hluposti od zastancov ze sa potom neuveritelne vytocim a napisem co ma prve napadne. Kazdopadne nesedi to na teba ale sedi to na vela ludi co toto podporuju
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a za kritiku ateizmu by vám hrozila likvidácia pred 50 rokmi.
Nie je to o viere, ani o priemyslovom pokroku, je to len a len čisto o ľuďoch a spoločnosti. Ľudia dokážu byť beštie dnes rovnako ako pred 100, 500 aj 1000 rokmi. Rovnaký ľudia ktorí kritizujú moslimov za šariu , v diskusii pod iným článkom o zločinoch na slovensku volajú po sekaní rúk, rezaní genitálií, lynčovaní ...
Tá beštialita a surovosť je proste v nás a raz za čas sa pýta von, akékoľvek ospravedlňovanie vierou či ateizmom je len výhovorka.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Maroš Chmúrny: Neúspešný týždeň jedného kapitána 2 678
 2. Stanislav Martinčko: Vládna atrakcia rokuje aj tam, kde nič nie je! 1 982
 3. Mária Vrška: Matej z Kanady 1 666
 4. Rudolf Pado: Makači čistia Liptovskú Maru 1 593
 5. David Haring: 10 dní na Islande v lete – kompletný itinerár + VIDEO 1 257
 6. Monika Nagyova: Keď je vaším susedom hiphoper, psychiatrička či youtuber, nuda vám nehrozí 1 042
 7. Daniel Schikor: Černobyľ. Ísť tam vôbec? 982
 8. Vladimír Benčík: Estónsko – Cesta z Tallinu do Narvy so zastávkou v Národnom parku Lahemaa 961
 9. Martin Ondráš: Bezpečné potraviny sú povinnosť, nie odmena pre voliča 908
 10. Andrej Šverha: Cez „mínové“ polia Koločavy 827

Rebríčky článkov


 1. Milan Rousek: 32. Líný poručík
 2. Milan Lacúch: Asertívne jednanie z duchovného hľadiska
 3. Olívia Lacenová: Podhodnotená platina si razí cestu nahor
 4. Radoslav Valkovič: Olov Svedelid: Podozrivý zmizol
 5. Milan Rousek: 31. List z říše záhad
 6. Štefan Vidlár: Len malé zamyslenie sa k sviatku Sedembolestnej Panny Márie
 7. Vladimír Prokeš: Cesta smíření přes Moravu na Slovenský Národný Pochod - SNP
 8. Jozef Kovalík: Mužom pravdy
 9. Július Kovács: Lámanie chleba tento utorok v parlamente
 10. Milan Rousek: 30. Svědomí paní sousedky

 1. Bugár odkázal Kiskovi, že nemá vynášať, lebo sám zle dopadne
 2. Sexuológ: Nie je v záujme evolúcie, aby mali štyridsaťroční starci a stareny deti
 3. Kam odchádza Robert Fico a prečo je jeho odchádzanie škaredé
 4. Začína sa matka všetkých vojen? Ako môže dopadnúť kríza na Blízkom východe
 5. Rada "vyhýbajte sa stresu" je nanič, vraví psychiater
 6. Fanúšik kopol do hráča. To som ešte nezažil, tvrdil Halilovič
 7. Drucker ešte ani nezačal a ubúdajú mu možní partneri
 8. Ak netipujete, hokej neuvidíte. Nesťažujte sa, odkazuje Lintner
 9. Župan dostal od Rašiho stopku na zasadnutie vlády v Čani
 10. Nehoda na diaľnici na Spiši má jednu obeť, ďalší ľudia sa zranili

 1. Nádej zachrániť čo len jediný život stojí za zmenu zákona
 2. Slovensko je pred rozhodnutím, či sa chce vymaniť z mafiánskeho zovretia
 3. Obvinenie Kisku je na stole. Čaká sa len na vhodný čas
 4. Kočner v Threeme: Bödör mu robil spojku na špeciálneho prokurátora Kováčika
 5. Fero Múčka: Štyri roky Postoja. Aj za život
 6. Kiska otvorene o konflikte s Ficom: Detaily jeho vydierania!
 7. Tisíce ľudí v Prahe protestovali proti umelým potratom: Vystúpil aj Saša Vondra
 8. Bugár odkázal Kiskovi, že nemá vynášať, lebo sám zle dopadne
 9. Za potratmi sú často dôvody, ktoré by väčšina spoločnosti neuznala
 10. Kázeň biskupa Feketeho na púti k Sedembolestnej Panne Márii v Šaštíne.

Už ste čítali?