Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Naša dilema: Národný štát alebo samovražda - samovražda alebo národný štát (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie samovražda,

ale vražda v priamom prenose - kamera Veľká Británia a réžia USA, hlavná úloha - Nemecko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

príliš pesimistické

ale v niektorých častiach možno dať autorovi za pravdu. Najväčším nedostatkom autora je že naproblémy pozerá príliš veštecký a príliš lokálne
Toto sú podla mňa hlavné globálne nebezpečenstvá (mimo nepredvídateľných ako prírodné a vesmírne katastrofy)
1. automatizácia, robotizácia a umelá inteligencia pripraví o prácu (a to v dohľadnom čase pár desiatok rokov) stamilióny ľudí a to nielen vo výrobe ale, horšie, aj v službách .
2. V súvislosti s vynajdením metód genetickej manipulácie (ktoré sa budú ďalej zdokonalovať) crispr-cas9 ľudstvo po prvý raz dostalo lacný, rýchly a spoľahlivý nástroj pre genetickú manipuláciu s akýmikoľvek živými organizmami, vrátane človeka . Tieto metódy sú veľmi ľahko zneužiteľné.
3. V súvislosti s bodom 1 a 2 sa vynára možnosť (už bolo publikovaných viac práci na toto téma aj v serióznej vedeckej tlači) že vznikne nový druh človeka ktorý sa nakoniec uzavrie aj pre možnosť kríženia s nižším druhom človeka. Vyšší druh človeka si bude môcť zaplatiť genetické úpravy vedúce k vyššej inteligencii a praktickej nesmrtelnosti, zatialčo nižší ľudský druh bude predstavovaný krátkovekými ľuďmi s bežnou inteligenciou .

V súvislosti s terajšími bezprostrednými problémami prisťahovalectva človek musí až žasnúť nad nelogickým a netechnickým uvažovaním tzv.pravdoláskarov.
Napr. argument že demografická kríza vyžaduje pozvať utečencov pretože nebude na dôchodky. Ovšem , pokiaľ prisťahovalci príjmu europské hodnoty tak v pomerne krátkej dobe sa tiež ocitnú v situácii že nebude aj na ich dôchodky. Naviac, ak prekročí počet imigrantov určitú hodnotu (pomerne rýchlo vďaka azylovým právam) budú si žiadať aj mocenské pozície a je otázkou či budú chcieť prispievať na vysoké dôchodky starých obyvateľov EU. Žiarivým príkladom čo sa môže stať keď si na svoje územie(predtým palestnínske) prijmete imigrantov je štát Izrael.
K Merkelovej prejavu:
Čo tej frau Merkelovej načisto hrabe!
"naše hodnoty, naše tradície, naše právne povedomie, náš jazyk, naše zákony a naše pravidlá". Budiž, ale problém je v tom že to chce nanútiť celej EU a vôbec ju nezaujímajú slovenské "naše hodnoty, naše tradície, naše právne povedomie, náš jazyk, naše zákony a naše pravidlá".
Naviac, keď udelí azyl a neskôr občianstvo prisťahovalcom tak jej právne nič nebráni aby pomocou "nových Nemcov" neskolonizovala zvyšok EU.

Iste prirodzená celosvetová migrácia obyvateľstva bola aj pred tým, ale POMALÁ (!!) a nie takýmto revolučným spôsobom.
ZÁKLADNÝ PROBLÉM JE PREDSA V TOM ŽE utečenecká kríza eskaluje ...NIE je predsa možné PRESÍDLIŤ Afriku , Blízky východ a dokonca Afganistán a Pakistan do Europy (tak ako východnú Áziu a Oceániu do Austrálie a na Nový Zeland) a to nezávisí na tom či sa tam bojuje alebo nie...bojovalo sa aj predchádzajúce desaťročia a BUDE SA BOJOVAŤ AJ NAĎALEJ. A čo keby, hypoteticky, nastal chaos v Číne (čo Západ podnecuje a túžobne očakáva) , to by Europa prijala MILIARDY utečencov??? A čo v prípade KLIMATICKÝCH ZMIEN ?

ČO POTOM MY EUROPANIA - PôVODNÍ OBYVATELIA , KDE SA VYSŤAHUJEME Z EUROPY KEĎ V EUROPE NASTANE SOCIÁLNY CHAOS alebo vďaka postupujúcej Automatizácii výroby nebude práca, bude bieda (v niektorých krajinách EU aj je.... ale lídri EU UPREDNOSTŇUJÚ IMIGRANTOV pred vlastným obyvateľstvom EU) ???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Paranoicky a nelogicky clanok. Paranoicky, pretoze naznacuje aj existenciu sprisahania s cielom znicit Europu, aj toto znicenie predpoveda. Nelogicky, pretoze naznacuje, ze utecenci budu v Europe chciet nastolit to, pred cim utekaju a opustaju svoju vlast.

Navyse ignoruje fakty. Opakovane hrozi tym, ze nas (Europanov) imigranti precislia. Nuz Europa ma asi 750 milionov obyvatelov a za tento rok prislo nieco vyse miliona imigrantov. Cize asi 0,2% celkoveho obyvatelstva Europy tvoria imigranti. Pravda ta ich vysoka porodnost a nizka porodnost u nasich zien... Nuz, podla mna je iste, ze ta vysoka porodnost by sa uz v druhej generacii potomkov imigrantov znizila a navyse porodnost Europaniek by asi stupla, ak by nam nanutili saryu, ako autor hrozi, ale tu uz zabiehame do nelogicnosti clanku.

Bol by som tiez vdacny za riadny link na vyrok de Maziera o negramotnosti imigrantov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fakty

ignorujete Vy. Už dnes sa napr. vo Veľkej Británii rodí desaťkrát viac detí prisťahovalcom ako domácim. Vy si myslíte, že imigranti, ktorí prišli do Európy tento rok, sú jediní imigranti žijúci v Európe? Veď dvere do západnej Európy sú otvorené už pol storočia, každým rokom počet prisťahovalcov stúpa. Imigranti z tretieho sveta sú často negramotní, napr. tí z Afganistanu takmer všetci. Mám aj osobnú skúsenosť z Nórska, ešte z roku 2000, keď mi moja učiteľka nórčiny hovorila, aké ťažké je ich naučiť po nórsky - majú chodiť na kurz nórčiny, ale najprv ich musia naučiť čítať a písať! Nie, v druhej generácii sa to paradoxne ešte zhoršuje. Čím viac prisťahovalcov, tým väčšie komunity sa tvoria a tým menej majú chuť sa integrovať.

A nie sú to utečenci. Minimum z nich pred niečím uteká, a aj keby to tak bolo, Európa nemôže liečiť každý svetabôľ. Neveríte, že sprisahanie existuje? Pozrite si napríklad, čo je to Euromed - Euro-Mediterranean Union, projekt, ktorý ráta s presídlením 50 miliónov cudzincov zo severnej Afriky. Alebo prečo Blair tajne naťahal do VB prisťahovalcov - aby sa už k moci nedostali konzervatívci. Môžem pokračovať, ale nemá to zmysel. Zistite si najprv fakty, islamizácia v západnej Európe už značne pokročila a je to des.

Napr. toto je skúsenosť jedného Čecha žijúceho vo VB:
http://eportal.*****/Articles/7147-cesky-lekar-zij ici-ve-velke-britanii-na-konkretnic h-prikladech-ukazuje-jak-probiha-is lamizace-teto-kdysi-hrde-evropske-z eme-neuverite-.aspx

Tuto hovorí jeden Sýrčan, že prišiel do Nemecka islamizovať:
https://www.youtube.com/watch?...

Pre komplexnejší prehľad odporúčam knihu Benjamin Kuras: Jak zabít civilizaci (2015)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

eportal . parlamentnilisty . cz
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prvy link neotvara a v druhom sa jasne hovori o imigrantoch . „Velka cast prcha pred valkou.“ Vy ste to akosi prerobili na „Minimum z nich pred niecim uteka...“ A co sa tyka Blaira, pisete: „tajne naťahal do VB prisťahovalcov - aby sa už k moci nedostali konzervatívci.“ No ale ved hned po Blairovi nasledoval Cameron a ten je kozervativec.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Chyba!

Po Blairovi nastúpil Gordon Brown (2007 - 2010), tiež za Labour. Až po jeho reźignácii prišiel Cameron. Jeho rezignácia mala svoje dôvody, stačí si vyhľadať.

Takisto jednoducho sa dá vyhľadať aj článok, na ktorý sharp mind uviedla link, keď Vám "neotvára"; stačí len trochu ťukania a klikania.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fakty

sú moralizátormi a propagandistami ignorované. Vo výplachotvorných médiách sa o Euromede nedočítame. Keď prepukla minuloročná imigrantská invázia, tak mi to, čo predvádzali vodcovia EÚ pripadalo, ako by im v rámci projektu Euromed spadla nebeská mana do náruče. Jednoducho urýchlenie projektu, načo sa zdržiavať jeho pomalou implementáciou. Občania by mohli proti nemu reptať.

Ale ak by sa bruselskí samozvanci boli bývali postavili k tým nájazdom inak a ukázali schopnosť a pripravenosť riešiť túto krízu, určite by sa nezdvihol taký odpor ani v krajinách V4. Stačilo ukázať, že EÚ dokáže brániť svoje hranice (ale nedokázala); a povedať hneď na začiatku, že prijímať sa budú iba tí, ktorí utekajú pred vojnou. To by si ale žiadalo okamžitú akcieschopnosť na preverovanie prichádzajúcich. Keďže úradníci vykazujú akcieschopnosť hlavne produkovaním čo najväčšieho počtu papierov a nie činmi, nastal havoc. A občania začali protestovať. Zistili, že môžu byť vystavení násiliu a chorobám a že EÚ nie je zárukou bezpečnosti a občianskych slobôd. A do toho to mediálne ohlupovanie, no tragikomédia európskych rozmerov.

Imigrácia je veľký biznis. Pre úradníkov, právnikov atď. A ľudskoprávnici taktiež vetria peniaze. Veľa peňazí. Samozrejme, sú aj takí, ktorí to s pomocou myslia úprimne, ale veľa z nich to vníma ako príležitosť dobrého zárobku. Preto sú "slniečkári" často agresívni vo svojich prejavoch (nielen verbálnych) a zúrivo nálepkujú všetkých, ktorí sa k problému stavajú racionálnejšie.

Písalo sa niekde u nás o Jednookom pirátovi mesta Rím, mafiánovi z Talianska, ktorý údajne povedal: "Do you have any idea how much money you can make from immigrants? The drugs trade bring you less money." ??

Tu je link: http://news.sky.com/story/1582...

Otázka neznie: Prečo občania nechcete pomôcť utečencom? (proti pomoci tým ozajstným by asi protestoval málokto)
Otázka znie: Ako integrovať neintegrovateľný element? A ešte prečo EÚ začala pripomínať Ein Kessel Buntes?

Pikoška o ľudských právach v UK: Prečo by sa dievčatá z Pakistanu mali učiť anglicky? Veď majú "ľudské právo" učiť sa vo svojom jazyku (urdčina) aj na území UK, nie? V preklade: A načo by boli ženy vzdelané, veď aj tak ich už v mladučkom veku čaká "arranged marriage" s niekým vhodným z Pakistanu, kto sa potom prisťahuje do UK. To je len malinký zlomok ich predstavy ako sa integrovať v európskom štáte.

A ešte veľa by sa dalo písať, ale moralizátori, mentori a propagandisti (za propagandu sa platí aj dnes) vedia svoje a tí sa podujali nás prevychovať a urobiť z nás lepších Európanov. Hlavne poslušnejších, v strachu, v napätí. Nech to stojí aj neviemkoľko podpálených áut, teroristických útokov a znásilnení.

A áno: "Cui bono?"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

„Chyba! Po Blairovi nastúpil Gordon Brown...“
Mea culpa, po labouristovi Blairovi naozaj nastupil labourista Brown. Ale mrknite sa na tento graf.
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Preferencie Labour party maju od roku 2005 skor klesajucu tendenciu.

„Preto sú "slniečkári" často agresívni vo svojich prejavoch“
Nuz „gatkari“ (ktori maju z utecencov plne gate) urazaju v internetovych diskusiach omnoho viac. O odpornych komentaroch pri smrrti malych deti utecencov nehovoriac.
http://debata.pravda.sk/debata...

Pokial ide o toho mafiana z Rima, povazujem ho za rovnako odporny typ, ako ten Slovak, ktory ponukal odmenu za kazdeho zabiteho utecenca. A ti, co nas chcu prevychovavat v „strachu a napati“? To vy, gatkari, sirite strach a napatie.
Vsimnite si prispevok od Ivana Macuru – ak toto nie je strasenie, tak nic nie je.

A Vy, pan Macura, naozaj si myslite, ze utecenci tu chcu nastolit to, pred cim utekaju?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre.

Otázka: A prečo majú labouristi klesajúce preferencie? Prečo asi? Lebo aj Tony Blair a jeho sociálne hókusy-pókusy! Takže čo ste tým chceli povedať?

Nečítam diskusie, v ktorých je prevaha primitívov, to je jedno z ktorej strany.

Mafián z Ríma je odporný a s ním aj všetci skorumpovaní politici a úradníci v Ríme. Ten Slovák môže byť rovnako odporný, ale nezarobil ani náhodou špinavosťami také ťažké peniaze a nevytvoril okolo seba takú špinavú skorumpovanú žumpu ako ten mafián. Ten Slovák je asi skôr psychicky narušený, keď podá inzerát na vraždenie ľudí.

Prečo ma urážate a nálepkujete? Ja som Vás nejako urážala? Nie, tak buďte tej lásky a mňa zo svojho nenálepkovania slušne vynechajte, lebo vás zaradím k diskutujúcim, s ktorými nie je možné slušne diskutovať.

A prečo sa pýtate pána Mačuru na utečencov? Nechápem. Utečenci a ekonomickí migranti sú predsa dve rozdielne veci, to viete!
Vy ste nečítali môj príspevok, v ktorom jasne rozlišujem utečencov a migrantov a rozdielny pohľad na nich? To vy ich asi nerozlišujete a tak len škodíte veci.

Pán Mačura uvádza fakty a to, že niektorí tvrdia, že existencia národných štátov v Európe bude príčinou ďalšej vojny, je pre mňa prachsprostá demagógia. Likvidácia suverenity národných štátov a dovoz ľudí s nekompatibilným videním sveta do Európy je hrozbou oveľa väčšou, ako súčasné národné štáty, ktoré si už prežili svoje krvavé dejiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

„A prečo majú labouristi klesajúce preferencie? Prečo asi? Lebo aj Tony Blair a jeho sociálne hókusy-pókusy! Takže čo ste tým chceli povedať?“
Reagoval som tym na predchadzajuce tvrdenie sharp minda: „Alebo prečo Blair tajne naťahal do VB prisťahovalcov - aby sa už k moci nedostali konzervatívci.“

„Prečo ma urážate a nálepkujete? Ja som Vás nejako urážala?“
Ano – termin „slnieckar“ ma uraza.

„Vy ste nečítali môj príspevok, v ktorom jasne rozlišujem utečencov a migrantov a rozdielny pohľad na nich?“
Prave preto som sa to nepytal Vas, ale Macuru. On v clanku spomenul utecencov len raz, ked napisal: „nevieme, ako pri utečeneckom tlaku chrániť hranice Slovenska.“
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:)

Áno, viem, ako ste to mysleli. Takže k Tonymu Blairovi už napíšem len záver: Tony Blair je niektorými politikmi a aj občanmi označovaný za vlastizradcu a mal by byť podľa nich aj za vlastizradu súdený. Práve preto, že dovolil tento typ imigrácie. Jeho postranné úmysly mu nevyšli celkom podľa predstáv, ako to býva, obrátilo sa to proti nemu presne podľa "Kdo s čím zachází, tím také schází." Nech aj nám je toto príslovie poučením:)
Blairovi na popularite nepridala ani účasť jeho krajiny na vojenských operáciách, to je zase iná vec.

Nie je pravda, že som Vás označila za "slniečkára"; môj príspevok, ktorým som reagovala na to, čo napísala sharp mind (je to žena), nebol osobný.

Na utečencov ste sa pýtali pána Mačuru, viem, len som sa do toho trochu vložila.

Koniec:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie je to tvrdenie,

je to fakt. Až v roku 2010 vyšiel najavo dokument z roku 2000, v ktorom Blairova vláda bez konzultácie s parlamentom a v utajení pred médiami zaviedla program niekoľkonásobne zvýšiť imigráciu z neeurópskych krajín, a to s výslovným zámerom zmeniť obyvateľstvo tak, aby Británia už nikdy nemohla presadzovať konzervatívne ideály a aby sa konzervatívci už nikdy nedostali k moci. (zdroj tejto konkrétnej formulácie: B. Kuras: Jak zabít civilizaci)

V Nórsku sa to udialo podobným spôsobom: tam tiež socialistická vláda premiérky Brundtlandovej zavádzala multikulturalizmus..

A ešte k tomu Cameronovi, tak to je konzervatívec fakt už iba na papieri. Jeho výrok: "Mainstream Británie sa potrebuje integrovať viac s moslimským spôsobom života, nie naopak." A ešte: "Potrebujeme oveľa viac moslimov, mužov i žien, na špici biznisu, oveľa viac moslimských vojakov na najvyšších veliteľských postoch, moslimov všade vo vládnych pozíciách vodcovstva a autority."

Chápete to? Lebo ja nie. Toto je otras, hnus, bezočivosť. Je mi z toho úzko.
Nikto súdny, kto má informácie, nemôže obhajovať imigráciu. A k tým utečencom: teraz je už jedno, či sú to utečenci alebo ekonomickí migranti. Všetci sú tu ilegálne, nemožno ich rozlíšiť. A hlavne: nesmieme legitimizovať ilegálne prekročenie hranice. Tí skutoční utečenci zostali v regióne a tí, čo prišli do Európy, sú prevažne rôzni špekulanti. Popísalo sa o tom dosť, len treba sledovať zahraničnú tlač. Ak toto bude pokračovať, bude to smerovať ku genocíde ako o tom píše nielen Mačura.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nuz, mali by ste si to rozdat s punchtimeou, lebo ta pise: "Utečenci a ekonomickí migranti sú predsa dve rozdielne veci, to viete!" Asi by jej bolo treba zdvihnut mandle. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A prečo

by sme si to mali my dve, prepytujem, "rozdať"? Preto, že máme na niečo nie celkom zhodný názor? To nie je štýl pre diskutujúcich, ktorí vedia svoje postoje vyargumentovať. Okrem toho, moje názory a názory sharp mind na podstatu problému sú totožné (určite ste si všimli) a hlavne - sharp mind vo svojich príspevkoch argumentuje faktami. To znamená, že má potenciál presvedčiť aj diskutujúceho oponenta.

Ak ste typ diskutujúceho, ktorý neznesie iný názor a potrebuje si to "rozdávať" s inými diskutujúcimi, tak pri mne a pri sharp mind Vám to nevyšlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja si s ňou nepotrebujem nič rozdávať, ja s ňou súhlasím. Utečenci a ekonomickí sú dve veci. Problém je, že ilegálnych migrantov, ktorí prišli až do Európy, nemožno považovať za utečencov. Utečencami boli ešte v Turecku (ak sú zo Sýrie), ale v Grécku, Macedónsku a ďalej na západ už nie. Správny postup mal byť takýto: do Európy nepustiť ani nohu ilegálne, brániť hranice ako sa len dá - ak sa inak nedá, aj násilím. Zaujímať sa o utečenecké tábory v Turecku, Libanone, Jordánsku, prispievať finančne na ich chod. Prípadne umožniť im tam požiadať o azyl v niektorej európskej krajine, lepšie povedané o doplnkovú ochranu, pretože utečencom pred vojnou žiaden azyl neprislúcha. Majú sa vrátiť do vlasti po skončení konfliktu. Štatút utečenca sa vzťahuje na politické, náboženské a iné prenasledovanie a má sa udeľovať jednotlivcom. Západná imigračná politika je chorá, inštitút azylanta je zneužívaný, viď Švédsko, Nemecko, Rakúsko. Vo Švédsku teraz náhle otáčajú, bleskovo nastavili podmienky na európske minimum. O niečom to svedčí. A my máme teraz začať opakovať všetky ich chyby, ktoré doteraz urobili? Ďakujem, neprosím.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Realita - šírenie islamu

Pán Konkol - nekecajme - nenálepkujme - necenzurujme - ale uvádzajme fakty.

Realita, fakty a záver z nich.
My a naše deti - alebo oni a ich deti. Naši synovia a dcéry a naši vnuci v Európe nebudú mať kde žiť.
Ako EÚ a my s ňou páchame samovraždu.
Európa, ako ju poznáme, skončila - nezvratne za 20 až 30 rokov zanikne, bude dobytá maternicami moslimiek.

Ako prebieha (už 1 400 rokov) a aj v súčasnosti šírenie islamu:

-0,1 až 2% moslimov
–v masmédiách šírenie tézy, že islam je mierumilovné náboženstvo, požiadavky na stavbu mešít bez minaretov –USA 0,6%, Austrália a Taliansko 1,5%, Nórsko a Čína 1,8%, Kanada 1,9% moslimov.

-2 až 5% moslimov
–v moslimských skupinách snaha o zvyšovanie počtu moslimov konvertovaním sobášmi s autochtónnymi ženami, ilegálne zakladanie škôl na vyučovanie Koránu, v getách povinné nosenie burky a nikábu, vyháňanie „neveriacich“ z moslimských get –vydieranie vlád hostiteľských zemí vraždením civilného obyvateľstva (Madrid 2004, Londýn 2005, Moskva 2011 aj predtým a inde v Rusku), Dánsko 2,0%, Anglicko 2,7% (napr. saláfistické moslimské skupiny už ovládajú desaťtisícové štvrte východného Londýna, je to moslimské územie, kde už čiastočne platí šaria, uplatňovaná cez asi 85 nelegálnych moslimských „súdnych“ tribunálov), Nemecko 3,7%, Španielsko 4,0%, Thajsko 4,6%, Rusko 15% moslimov.

-5 až 10% moslimov
–začiatok výrazného ovplyvňovania väčšinovej populácie aj vyhrážaním, –požiadavky: -na vládu šarie v islamských mestských getách, -na stavbu mešít aj s minaretmi, ktoré sú aj politickými symbolmi, -na úpravu pracovného času podľa požiadaviek moslimov, - vyžadovanie predaja „čistých“ islamských jedál halai, -bojkot nakupovania ai. –Švajčiarsko 4,3%, Filipíny a Švédsko 5,0%, Holandsko 5,5% Trinidad a Tobago 5,8%, Francúzsko 8,0% moslimov.

-10 až 20% moslimov
–negatívne stvárnenie časti islamského učenia a protiislamské akcie považujú moslimovia za urážku islamu, vyhrážanie zavraždením a vraždenie jednotlivých odporcov, útoky a atentáty na autochtónne civilné obyvateľstvo, začiatok účinkovania tzv. islamských milícií džihádistov –Guyana a Keňa 10,0%, India 13,4%, Rusko 15,0%, Izrael 16,0% moslimov.

-20 až 40% moslimov
–v ozbrojenom boji so slabou štátnou mocou vytváranie súvislých moslimských území, vyháňanie a vraždenie „neveriacich“, útoky na kresťanské kostoly a židovské synagógy, -Etiópia 32,8%, Mali a Sudán 50% moslimov.

-40 až 60% moslimov
-verejné masakry neveriacich aj umiernených moslimov a verejné uplatňovanie práva šaria, vojna s neveriacimi – čiastočne počas vojny v Bosne 40,0%, Čad 53,1%, Libanon 59,7% moslimov.

-60 až 80% moslimov
–snaha o vytvorenie regionálnych islamských mocností, plánované genocídy s cieľom dosiahnuť 100% moslimského obyvateľstva, -vyhrážanie sa iným štátom a ich obyvateľom zničením konvenčnými a atómovými zbraňami –v rôznom rozsahu Bangladéš 83,0%, Gaza a Indonézia 86,1%, Egypt, Tadžikistan a Sýria 90,0%, Spojené Arabské Emiráty 96,0%, Pakistan 97,0%, Irán 98,0%, Palestína 99,0%, Turecko 99,8% moslimov.

-80 až 100% moslimov
–dosiahnutie Dar –El –Salam, tzv. islamského mieru, -moc v štátoch majú imámovia, vraždenie menej radikálnych moslimov, v školách sa vyučuje len Korán, zakázané spoločné vyučovanie chlapcov a dievčat, ktoré musia nosiť aj do škôl burku (Gaza, 2012), zákaz a trestanie smrťou akéhokoľvek styku s nevercami, súdy podľa šarie, -susedné štáty musia súhlasiť s islamom alebo budú zničené, -Afganistan, Irán, Saudská Arábia, Somálsko, Jemen, IS.

Časť textu - SLOVENSKO Ako ďalej? Kto sme, čo chceme, kam smerujeme (2012)
na blogu SME Ivan Mačura
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Amen.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pesimistické ale realistické- ja vidím ešte záchranu v Rusku, pobaltí aj Bielorusku či Ukrajine samozrejme aj tam sa to bude musieť preonačiť." Chudoba" Slovanov nám v tejto moslimskej invázii nahráva
Nebezpečím je obyčajná ľudská pažravosť- nasýtenie ktorej veľká časť aj Slovákov vidí na "západe"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemam moc rad taketo clanky a sposob, akym miesaju pravdu a nezmysly. Neviem, nakolko ma autor Barnetta nastudovaneho, ale niektore citaty, ktore mu prisudzuje, su dost pochybne - mam tym na mysli pasaze o imigrantoch do EU, americkom sprisahani a snahe znizit iq europskej populacie.
Pravdou je, ze Barnett je zastancom imigracie, vo svojich textoch sa ale zaobera Europou len okrajovo, najviac presadzuje imigraciu do USA. Mozme s nim suhlasit ci nesuhlasit, nemali by sme mu ale prisudzovat z prsta vycucane vyroky. Ale chapem, najjednoduchsie je vsetko hodit na Americanov, vsakze? :)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Milan Zaťko: Ficoizmus s ľudskou tvárou. 61
 2. Eva Onačillová: V Košiciach hospitalizovali ďalších 5 detí pre osýpky - je príčinou antivakcinačná kampaň? 38
 3. Pavel Pospíšil: (Proti)Ústavný „PUČ“ ? 31
 4. Martin Droppa: Do veľkej a malej politiky 31
 5. Marek Strapko: Posilka v byte - pozor na susedov! 29
 6. Miroslav Makyta: Odstavte Fica ! 19
 7. Denisa Augustínová: Kambodža: Mali byť mŕtvi, no žijú, aj vďaka vám Slovákom 16
 8. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (15. - 21.2.1919) 15
 9. Helena Smihulova Laucikova: Nehrám sa 14
 10. Viera Polakovičová: Jun Märkl výborne dirigoval francúzsku hudbu 12

Rebríčky článkov


 1. Tomáš Jurkovič: Je zvýšenie platu primátora Košíc po 2 mesiacoch adekvátne?
 2. Martin Beňo: Poďakovanie čitateľom
 3. Július Kovács: Hystéria okolo ústavného predsedu súdu Fica.
 4. Vladimír Krátky: Bratislavské peklo začína !
 5. Miroslav Somora: Róbert Fico a jeho manipulácia
 6. Petra Babanova: Kandidáti 1
 7. Milan Lacúch: Dva dôkazy toho, že sme bytosťami citu
 8. Miroslav Somora: Výzva pre kandidáta na prezidenta, p. Šefčoviča
 9. Drahoslav Jonáš: Voľby kandidátov na ústavných sudcov
 10. Marek Kytka: Rady, tipy pre tréning chrbáta a trapézov, základné rozdelenie tréningov - II. Časť

 1. Shiffrinovú dojala k slzám exotická lyžiarka, Vlhová si už želá koniec sezóny
 2. Magoni: V súčasnosti sú pred Petrou tri až štyri slalomárky
 3. V Krompachoch sa vykoľajil nákladný vlak, trať je neprejazdná
 4. Zlato, striebro, bronz a dúha. Vlhová sa pochválila medailovou zbierkou
 5. Smer plánuje zvýšiť minimálnu mzdu na 600 eur
 6. Harabin nasadil do kampane autobus (video)
 7. Pri čelnej zrážke dvoch áut pri Prešove zahynula vodička
 8. Mlčme, ak veríme, že práva diktátora sú viac ako obyčajných ľudí
 9. Utešovala Holdenerovú, objímala Shiffrinovú. Ako sa Vlhová tešila z bronzu
 10. Slovan pred historickou návštevou zdolal domácu Dunajskú Stredu

 1. Robert Fico znefunkčnil pilier demokracie kvôli osobným záujmom
 2. Ficov kult osobnosti paralyzoval Ústavný súd: Poslanci kandidátov na sudcov nezvolili
 3. Mikloško: Slovensko sa dnes nachádza v najväčšej politickej kríze za celých 30 rokov
 4. Robert Fico sa zbláznil: Slovensko je rukojemníkom človeka v amoku
 5. Majchrák, Hanus: Brutálny Robert Fico
 6. Mikloško Hlinovi: Za svoj politický život som pre dobro KDH odviedol veľký kus práce
 7. František Mikloško: 5 otázok Štefanovi Harabinovi
 8. Generál Macko: Danko návštevou Ruska pokračuje v rozklade našej zahraničnej politiky
 9. Štefan Hríb: Čo sa stalo?
 10. Matovič najprv pourážal Mikloška, teraz podráža Čaputovú

Už ste čítali?