Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hyenizmus jednej matky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Bohužiaľ

už viackrát som videla rovnaký alebo veľmi podobný scenár - Ľudovítovi prajem veľa sily, bude ju potrebovať
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

DRUHA STRANA MINCE

NEDÁ MI NEREAGOVAŤ. JE MI ZLE Z VAŠICH BLOGOV PÁN HAJDUCH. TOĽKÉ OČIERŇOVANIE JEDNEJ RODINY NEMÁ OBDOBY. CHÁPEM, ŽE SA MÔŽETE CÍTIŤ DOTKNUTÝ, AVŠAK TO VÁM NEDÁVA PRÁVO TÁKTO SA O NIEKOM VYJADROVAŤ. TO LEN SVEDČÍ O VAŠOM CHARAKTERE A MINIMÁLNE VZBUDZUJE PODOZRENIE, ŽE ANI Z VAŠEJ STRANY TO NEBUDE ÚPLNE V PORIADKU. DOVOLÍM SI DOKONCA TVRDIŤ, ŽE TENTO BLOG NEPÍŠETE VY, ALE VÁŠ BRAT, KTORÝ JE V BLOGU SPOMÍNANÝ. NIE JE MOŽNÉ, ABY STE MALI TAK DETAILNÉ INFORMÁCIE, PRIČOM STE NEZAINTERESOVANÁ OSOBA!!!
NÁHODOU SA POZNÁM S PANI SOŇOU, PRIČOM VIEM AJ O SITUÁCIÍ KTORÚ UVÁDZATE A PREHLASUJEM, ŹE VŠETKO ČO PÍŠETE V TOMTO BLOGU, AKO AJ V BLOGOCH PREDCHÁDZAJÚCICH JE BUĎ ČISTÁ LOŽ ALEBO PREKRÚTENÁ POLOPRAVDA! ZÁROVEŇ APELUJEM NA DISKUTUJÚCICH, ABY PREJAVILI ASPOŇ ZÁKLADNÉ KRITICKÉ MYSLENIE A NEODSÚDILI SPOMÍNANÚ RODINU BEZ TOHO, ABY VÔBEC POČULI JEJ VYJADRENIE.
TO, ŽE STE PRIŠLI ZO DŇA NA DEŇ O DETI JE SMUTNÉ A CHÁPEM VÁS. AVŠAK BEZ VETRA SA ANI LÍSTOK NA STROME NEPOHNE. NEZNÍŽIM SA NA VAŠU ÚROVEŇ A NEBUDEM TU ROZOBERAŤ DETAILY A DÔVODY,PREČO OD VÁS PANI SOŇA ODIŠLA, AJ KE'Ď BY TO MOŽNO BOLO VHODNÉ, MINIMÁLNE PRE ČITATEĽOV. ROZHODNE VŠAK SCHVAĽUJEM JEJ KONANIE, PRIČOM SA ĆUDUJEM SÚDOM, ŽE VÁM VÔBEC NEJAKÝ STYK S DEŤMI UMOŽNILI... MALI BY STE BYŤ RÁD A NIE SA EŠTE ROZHORČOVAŤ. PO TOM, ČO STE SPRAVILI NEMÁTE ABSOLÚTNE ŽIADNE MORÁLNE PRÁVO UCHÁDZAŤ SA O VÝCHOU DETÍ. A PROSÍM, ANI ŹIADNE ĎALŠIE DETI NEMAJTE POKIAĽ SI SÁM NEUVEDOMÍTE, ČO TO ZNAMENÁ BYŤ OTCOM!.HODILO BY SA TROCHU SEBAREFLEXIE. AVŠAK TÚ OD VÁS NEOČAKÁVAM.
OČAKÁVAM ALE, ŽE SA K VECI POSTAVÍTE AKO CHLAP (AK VÔBEC VIETE, ČO TO ZNAMENÁ) A PRESTANETE TAKTO BOHAPUSTO KLAMAŤ A OHOVÁRAŤ. AK NA VÁS BOLI PODANÉ NEJAKÉ TRESTNÉ OZNÁMENIA, TAK SA TOMU VÔBEC NEČUDUJEM. BEZCIELNE OHOVÁRANIE JE ODSÚDENIAHODNÉ A PREJAV MALOSTI ČLOVEKA.
AK UŽ VŠAK MÁTE POTREBU LIEČIŤ SVOJE EGO PRED CUDZÍMI,SPRAVTE TO TAK, ABY AJ DRUHÁ STRANA MALA MOŽNOSŤ VYJDARIŤ SA. MYSLÍM, ŽE STE DOSTATOČNE INTELIGENTNÝ NA TO, ABY STE VEDELI, AKO TO SPRAVIŤ. 'ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kde ostala ta druha strana?

1. Skuste si vypnut Caps-Lock.

2. Vsetky fakty ktore uvadzam mam niecim podlozene. Co sa ich interpretacie tyka, je samozrejme moja a tym padom subjektivna. Kazdy nech si vytvori vlastnu. Ak mate pocit, ze uvadzam fakty ktore su nepravdive, sem s nimi. Velmi rad sa vam ich pokusim podlozit.

3. Absolutne ma nezaujima PRECO Sona odisla od Ludovita. Je to ich problem. To co ma zaujima je asymetricky pristup uradov a ich uradnikov, z ktoreho sa podla mojho nazoru neda nevidiet, ktorej strane je nadrzane.

4. Je mi jasne, ze z pohladu Soni je v poriadku vyuzit vsetky moznosti a prostriedky ktore ma k tomu, aby dosiahla svoj ciel. Chapem to. To co mi jasne nie je, je skutocnost, preco to ma ona tak jednoduche Ludovita kompletne odstavit od deti, a preco to ma on tak zlozite ich dostat na vikend. Nie zlozite, doteraz nemozne.

5. Tato platforma umoznuje kazdemu cloveku vyjadrit sa v rovnakej miere.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Minca ma dve strany, treba poznať obe.

Ja sa v bratových blogoch nevyjadrujem, ak by aj tak len minimálne. Smelo dávam zvolenie redakcií SME na vyjadrenie, či moje príspevky a autorove príspevky sú z rovnakého internetového pripojenia, nakoľko autor blogu žije v zahraničí na ja žiaľbohu na Slovensku. K zvyšku sa moc vyjadrovať nechcem, sú to lži fanatickej "akože kresťanskej" rodiny, ich trápne trestné oznámenia a iné udania. Za mňa dodám, do dnešného dna nemám vedený žiaden priestupok, nie som z ničoho obvinený a kvantita trestných oznámení mojej manželky a jej rodiny nikdy nahradí kvalitu. Do doby rozvodu nebol žiaden problém v našej rodine za celých 9 rokov, až po podaní žiadosti o rozvod manželkou, čo asi jasne hovorí o tom, čo sa deje...
Som slušný človek, mám veľmi rád svoje deti, ich lásku som si získaval pozornosťou a nie peniazmi a rovnaký názor má aj moje okolie, a tým nemyslím iba rodinu! Nikdy som nikoho neuplácal, nevydieral, nikdy som farárovi nepostavil dom a nezneužíval politickú moc, som obyčajný zamestnanec v meste, kde žijem. Zarobím sám na seba ale môj problém je, že sa nenechám ovládať fanatickými "akože kresťanmi", preto ma manželka a jej rodina nikdy nemusela.
A ďakujem za radu. Čo môžem spraviť, aby som situáciu upokojil už viem 5-6 mesiacov, poradili mi to predom. Mám sa vzdať detí, vysťahovať z bytu, platiť žene 500€ a potom mi "občas dovolia vidieť deti". Ak tak neurobím, vyhlásia ma za tyrana, v cirkvi anulujú manželstvo a ak sa vraj budem vzpierať zavrú ma do basy. Som zrejme moc "trvdohlavý", že podvoliť sa tomuto diktátu nepokladám ako riešenie, ktoré našim deťom zlepší život. Žiť bez otca, lebo fanaticky "akože kresťanská" rodina sa tak rozhodla deťom rozhodne ublíži. Rozvod je normála vec, viac ako 50% manželstiev na slovensku sa vraj rozvádza. Ale aj rozvod sa dá urobiť tak, aby to nezasiahlo osud malých detí !!
Tento dlhší koment robím výnimočne, ak by sa tu objavili iné osočovania (nemyslím váš príspevok), vopred hovorím, že nemienim reagovať, to neznamená, že sa toho bojím, ale nemám chuť to tu rozoberať. Cením si pani Gabčová, že nevystupujete ako anonym.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

8 nasobna duplicita

tato 8 nasobna duplicita capslockoveho prispevku ma privadza k myslienke ze 77 v nicku bude asi IQ :)
v jednom prispevku odsudzujete cloveka za nieco co v tom istom prispevku sam robite ;)
no jeden rozdiel tu je:
- vy neuvadzate ziadne konkretne fakty, len bohapusto vseobecne osocujete a utocite na cloveka

rozoberat cudzie rodinne zalezitosti a montovat sa do nich, sa podla mojho nazoru naozaj nepatri

ALE ...
to co urcite patri (aj) verejne na pretras je zneuzivanie verejnej moci ku ktoremu tu dochadza
a ja pre dobro nas vsetkych dufam, ze to neskonci len pretriasanim na blogu, ale bude to mat dohru na NEzmanipulovanych uradoch a sudoch
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

skolka

Som zvedava co na tu skolku povedia urady. Ak to zaslo az tak daleko ze si ucitelka dovoli zamknut cudzie dieta pred otcom tak je to trestnuhodna hanba samospravy a uradov.

Sama som ucitelka ale toto je na hodinovu vypoved!
Ktora je to skolka?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Urady?

Grznara 1441. Toto Ludovit podal na UPSVaR koncom decembra:

"...Pri poslednej navsteve, ked ma ucitelka zbadala, ze som prisiel dceru pozriet, dala ucitelka pokyn upratovacke, aby rychlo zobrala dceru a zamkla ju aj so sebou v miestnosti pre deti. Kedze ja som stal na chodbe a blizko mna boli druhe dvere do tej miestnosti, isiel som tade za dcerou. Nasledne ucitelka kricala na upratovacku "rychlo sa vratte do satne a zamknite sa z druhej strany." Kedze som videl, ze taketo jednanie dceru rozplakalo, vratil som sa na chodbu k ucitelke, aby som si s nou vyjasnil problem. Na to sa rozhodla upratovacka, ze aj s dcerou odide do tretej miestnosti a tam sa zamkli zvnutra. Videl som na dcere, kedze prechadzali okolo mna, ze dcera je vystrasena, place. Pytal som sa ucitelky, preco sa takto spravaju k mojej dcere, ked vidia ako jej to velmi ublizuje. Ucitelka mi vysvetlila, ze ma prikaz od riaditelky, ktora je mojou svokrou - Eva Martausova, ze takto konat musi..."

Pracovnik UPSVaR, pan inzinier Kremen len povedal, ze nema pravomoci ako toto riesit.

Svokra riaditelka tejto skolky, svokor mestsky poslanec a predseda komisie pre kulturu, vzdelavanie a skolstvo, kto tam ma co riesit? Proti komu? Proti vlastnym???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Treba sa brániť. Je dobré,

že je tu o tom všetko písané. To však nestačí. Treba sa aktívne brániť žalobami proti škole, kolíznej opatrovníčke, sudkyni. Rovnako tak trestnými oznámeniami. Pretože až budú prokuratúra a ústavný súd zaplavený takýmito a podobnými sťažnosťami a žalobami, tak až potom sa niečo začne diať...
https://www.facebook.com/Otcov...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

matka

Musel som zvládnúť ten zložitý registračný proces, aby som povedal jedno.

Hentaká akože matka by nemala mať deti nikdy zverené. Ako náhla začala brániť otcovi vídavať deti a ešte k tomu proti rozhodnutiam súdu, začala škodiť deťom samotným. Tiež som rozvedený a tiež to nebolo ľahké. Ale čo sa týka deti, obaja sme pochopili, že naše nesváry musia ísť bokom.

Čo sa mesta považská bystrica týka, chápem síce, ako to chodí v bývalých mečiarovských baštách, ak má človek známosti, pýtam sa iba ako dlho je možné, že iné vyššie inštitúcie nezačnú konať !?! Obzvlásť v prípadoch detí. Táto doba už hádam skončila!
Politika nepolitika, každý človek aj úradník by mal mať srdce preboha !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Štát pre lumpov a nie pre občanov

Poctivý človek je na smiech. A ešte aj včera v správach Noriku oslobodili, že si zapýtala vratku za účtovný sw, ktorý síce mala na CD, avšak nepreukázala, žeby ho kedy zaplatila.

Stačí mať v tomto štáte CD a pýtajte si od štátu vratku - tisíce EUR a nič sa vám nestane.

Načo vlastne u nás máme súdy a políciu. Aby šikanovali poctivých ľudí?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pretvárka

Trvalo mi mi prečítať aj tie staršie blogy a žašnem. Poznám tú osobu z videnia, z kostola z Podhradia. Musím uznať, že pôsobí milo a slušne, rovnako ako jej otec, ale teda po tomto som dosť zmenila názor. Aj keď ľudia nadávajú na cirkev a mnohí už ani úprimne neveria v boha, chcem povedať, že viera alebo cirkev s týmto nič nemá. Chodia tam rôzni ľudia a súdiť ich budú iní. Pretvárka funguje len tu na zemi a teda len istý obmedzený čas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a ako mozes vediet, ze autor nezamlcal hlavny problem, preco od neho zena utiekla, hadam nie len tak, z roztopase? nesud, ked nevidis ludom do kuchyne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Preco z Podhradia a nie z Bystrice? Chodi do kostola mimo mesto kde zije?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a to sa do kostola musi chodit iba v mie

ste bydliska? preco?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

chvel som si to precitat

lebo clovek nikdy nevie kedy moze pomoct a bude pomoc potrebovet, ale nedokazem sa vasim stulom prekusat, nedokazem a to som to skusal, nesedi mi ten styl, prepacte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

niet preco sa ospravedlnovat

Vzdy ma potesi, ked natrafim na cloveka co ma otvorene usi pre problemy druhych. Nezavisle na tom ako hodnoti problemy ktore mam, alebo trapia mna.
Zaujem v tomto kontexte je znakom ludskosti, dobra.
A tento svet ho potrebuje mnoho, mnoho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ľudovít je tiež bezdomovec?

Predpokladám, že nikde nepracuje. Ako chce ísť svojim deťom príkladom?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

co mas proti bezdomovcom?

Ludovit nie je bezdomovec, ma stabilny prijem. Zivil celu rodinu odkedy sa so Sonou vzali.

Ja som bezdomovec. Lebo si to mozem dovolit.

Prajem aj tvojim detom,aby si raz mohli dovolit byt bezdomovcami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No neviem či bude mirsa prianím autora nadšená.
Myslím, že byť bezdomovcom nie je určite žiadna výhra a " dovoliť" by si to ozaj mohol každý.
No tí čo majú okrem dutiny v mozgu aj trocha rozumu, robia všetko pre to aby ich to nikdy v živote nečakalo!
Aspoň tak súdim podľa všeobecnej mienky a situácie v spoločnosti.
Či snáď je moja filozofia nejak pomýlená?
Inak pán bezdomovec má pekného " kikiríka".
Čím si to asi maže, že tak drží?
 

1 2 3 4 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Oliver Andrejčák: Bude Fico na novinárov útočiť aj fyzicky? 4 762
 2. Paula Kentošová: Budem brať drogy až kým neumriem 3 618
 3. Martin Ondráš: Pellegrini : Farmár je nežiadúci prvok dobre fungujúceho systému 2 842
 4. Věra Tepličková: Ďalšia (neza)chránená osoba. 2 151
 5. Vladimír Hudák: Matečná vzišla z kriminálneho prostredia 2 030
 6. Miroslav Pollák: V sekte sa nerozmýšľa, v sekte sa poslúcha 1 677
 7. Simona Kyselicová: Ako to vidím po štyroch mesiacoch || Život v Nórsku 1 501
 8. Stanislav Martinčko: Kriminálnici na Úrade vlády?? 1 216
 9. Július Kovács: Protest za Jána a Martinu 21.februára o 19,30 ideme po SNP na nám. Slobody pred Úrad vlády 994
 10. Daniel Borský: Rok po vražde si z nás tí hore stále robia prču 923

Rebríčky článkov


 1. Ján Dulovič: Utrime si kropaje, pred nami je Veľká Mača…
 2. Simona Šarlayová: Môj denník Holandskom I.
 3. Tomas Bily: Život s nástenkou
 4. Kristína Jakubičková: Trampoty tridsiatničky
 5. Michal Lajcha: Aká je súvislosť medzi povinným celibátom a pedofíliou?
 6. Martin Turčan: Jane Goodland
 7. Mária Mačalová: Z denníka nastávajúcej mamičky - 1. časť
 8. Milan Bartos: Podnikateľské dobrodružstvo v Karibiku
 9. František Cudziš: Sto rokov gymnázia M.M.Hodžu v Liptovskom Mikuláši, II.
 10. Ronald Szapáry: Spomienka na leto Roháče

 1. Ľudia zaplnili námestia aj na výročie, spomínali na Jána a Martinu (minúta po minúte)
 2. Najväčšia včela na svete sa na 38 rokov stratila. Teraz ju znova našli
 3. Námestia sú opäť plné, ľudia si pripomínajú prvé výročie vraždy Kuciaka a Kušnírovej (fotogaléria)
 4. Ľudia opäť vyšli do ulíc, pripomínajú si pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej (fotogaléria)
 5. Chcela byť kriminalistkou, stala sa obeťou vraždy. Kto bola Martina Kušnírová
 6. Jozef Kuciak: Spočiatku som sa modlil, aby mi Janko povedal, či všetko robíme dobre
 7. Slováci neveria, že Zsuzsová bola konečná objednávateľka, píšu zahraničné médiá
 8. Očistite štát od mafie, žiadali tisíce ľudí v mestách východu (minúta po minúte)
 9. Revolučná zmena vo futbale? FIFA chce zjednodušiť pravidlo o hraní rukou
 10. Ralf Schumacher sa ukázal na hokejovej extralige v Česku

 1. Vladimír Palko: Harabinove obscénnosti
 2. Birmovaný súdruh .
 3. Remišová (OĽANO) odkazuje ministerke Lubyovej: My sa nevzdáme
 4. B.Kačáni: Nezávislosť médií a iné prepletence
 5. Marek Vagovič: Fico má v očiach veľký strach. Ide mu o všetko
 6. Smer mafia: Fico telefonoval s Vadalom, píšu talianske noviny
 7. Šefčovič kandiduje za Troškovú, Vadalu, Bašternáka, Kočnera a Zszuzsovú
 8. Zlatica Kušnírová: Každý deň vyjde najavo nová špina
 9. Fico útočil na novinárov: Som presvedčený, že veľká časť z vás škodí tejto krajine
 10. Mikloškov pamätný prejav: Marec 2018 nech navždy straší tých ktorí chcú zneužívať moc

Už ste čítali?