Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ja o koze, ty o voze (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ešte

do výsledného dojmu z celej diskusie možno zhrnúť aj kto je s Ficom je extremista a radikal. Sulik už raz vládu položil, kde je záruka, že ju nepoloží zase?
Zaujímavá diskusia je aj tu: http://www.reflex.cz/clanek/ko...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Sulik už raz vládu položil, kde je záruka, že ju nepoloží zase?"

Nikde!
Za predpokladu, že to tzv. "položenie vlády" bude nevyhnutným dôsledkom jeho politickej poctivosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sulík vládu nepoložil! Položila ju sama Radičová tým že spojila hlasovanie o eurovale s dôverou vláde. Sulík ju ubezpečoval že za euroval nezahlasuje. Radičova ho tak chcela vydierať a nevyšlo to. Sulík je jediný politik ktorý sa zachoval férovo. A Radičová je taký istý hnus ako Fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prikladom fajn vysvetlene,
bolo vlady zostrelenie
koza cela a vlk sýty?
nie, ked ide o princípy.

hocaka by vladla parta,
hanila by imigranta
tradcie chceme dediť
a nie islamom ich riediť.

spomenme však pravdu krátku:
kto to tvrdil od začiatku?
nikto ho však nepočuje,
sme naň linky cezuruje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

clanok o Sulikovi

"Sulík sa stal tvárou SaS, opakujem ešte raz, že veľmi dôveryhodnou a robí to, čo má správny politik robiť. Počúva hlas väčšiny a presadzuje ich záujmy, ktoré sú v tomto momente na rebríčku priorít veľmi vysoko. Na rozdiel od Fica však je jeho postoj čestný a autentický. S čistým svedomím môže presadzovať vôľu väčšiny bez toho, aby musel meniť svoje morálne zásady a zradiť po voľbách. Našťastie nemusí sa uchyľovať k marketingovým floskulám a sloganom typu “ľudia si zaslúžia istoty”, či “dvojnásobné platy”. Úplne stačí poctivý, pre voliča zrozumiteľný odpor proti neriadenej imigrácii a snažiť sa o jej zastavenie.

Pred pár mesiacmi som nepredpokladal, že SaS sa dostane do parlamentu. V tomto momente je pre mňa záver jednoznačný. Ak bude naďalej imigračná kríza prioritou číslo jedna a strana naďalej zotrvá v razantnom odsudzovaní neriadenej imigrácie ako hlavnej téme kampane, ak sa podarí udržať jednotné stanovisko strany k tejto téme a nenaskočí na nejaké provokácie vo vzťahu k podpore USA, NATO či LGBT, do parlamentu sa určite dostane. Zároveň sa stáva SaS aj relatívne solídnou alternatívnou k rôznym protestným či extrémistickým stranám, ktoré tému imigrácie uchopili ako jednu z nosných a prebratím témy, nerozhodní voliči nevoliaci Smer-SD môžu nakoniec hodiť sulíkovcom hlas. Tých hlasov nemusí byť práve málo, pri absolútnej nečinnosti ostatnej opozície v tejto otázke a pri zrade slovenských záujmov zo strany podaktorých politikov, realitou sa môže stať aj útok na desaťpercentnú hranicu."
http://*****/strana-sas-je-prekvapenim-volebnej-kamp ane/
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm.

A koľkože tých imigrantov sa chystá zakotviť na Slovensku ? Pokiaľ je mi známe tak tých s moslimským vyznaním tak "nulu celá,nula nič".............. Nedávno schválené zákony mi pripomínajú iba tak pohon na čarodejnice,alebo ešte presnejšie povedané na našich občanov ,ak by náhodou niekto niečo................ A tak sa dosť dobre môže stať,že väznice nebudú plniť moslimský imigranti,ale naši občania za to niekde niečo niekomu povedali............ O týchto možnostiach som tu už niekde čítal..........
Tak trochu až veľmi nápadne mi to pripomína schizofremické chovanie našich poslancov keď Maďarský parlament dal právo občanom s dvojitým občianstvom /samozrejme -jedno Maďarské/voliť j v parlamentných voľbách v Maďarsku. Aj vtedy Smer spolu s OĽaNO preventívne potrestali našich občanov,namiesto toho aby urobili krátky proces s Maďarskými poslancami a kandidátmi na tieto miesta. Už sa opakujem. Mali zákonom zakázať Maďarským poslancom a kandidátom 3 mesiace pred ich voľbami zakázať volebné kortešačky na Slovensku. A čo sa stalo. Naši občania dostali "po hube" a Maďarský poslanci sa nám rehocú do tváre !
A imigranti spôsobili to isté.Naši občania si od týchto chvíľ musia dávať pozor na to ,čo na verejnosti povedia ,za to imigrantom,ktorý pomaly ani nevedia kde je Slovensko a ani sem nemajú záujem ísť je to "sedem":
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME