Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícia, budíček!!! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo pravica mlčí?

Pretože nemá motív zostaviť vládu! Elektrárne už predala, SPP tiež. U plynárov SMER kormidlo otočil. U elektrární tiež. Vodné zdroje sú zablokované zákonom. Nezvládnutie spoločnej EU lídrami západu obľúbenosti kapitálu nenahráva. A ani srnky netušia, čo bude s EU v máji. Tak kam sa majú ponáhľať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čo chce pravicový volič ?

Neviem, čo si pod tým predstavuješ Ty, ale ja sa za pravicového voliča považujem, tak skúsim:

Keďže dnes sa už informácie šíria napriek tomu, že to vládnucej triede nie je po chuti, tak napríklad viem, že Škandinávsky model je niečo, čo NEchcem
http://zpravy.idnes.cz/katerin...

Keďže som pravičiar, tak rozhodne nechcem čisto štátne školstvo. Takže plošné zvýšenie ceny niečoho, čo nechcem a čo mi vyslovene vadí samozrejme nepodporujem.
http://pospisil.blog.sme.sk/c/...

Neviem presne, čo považuješ za "opozíciu". Asi je to ich veľkým krikom a tým, že majú svoje médiá, ale neomarxizmus, ku ktorého sa hrdo hlásia slovenské elity tiež zrovna nie je to, čo by som si želal.
http://www.menejstatu.sk/micha...

Ak sa objaví niekto, kto nie je fico, ale nechodí ani do bratislavskej kaviarne, tak sa pomocou zmanipulovaných prieskumov postaral, aby 2.kolo prezidentskej voľby nebolo tak, ako to zrejme chceli voliči (Kiska vs. Procházka), ale oni tam "liberáli" pretlačili fica, aby vyhral ich favorit. O to isté sa pokúšajú aj vo voľbách parlamentných, kde dávajú jasne na javo, že radšej fico, ako Procházka, či nebodaj Sulík.

Nuž, vyzerá to tak, že na ficostrane sú aj sily, ktoré sa nás snažia presvedčiť, že sú proti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Schizofrénia,

ako vyšitá. Pán Pospíšil, čítam, čo píśete a nakoniec ste ma priviedli k zaujímavému poznaniu. Źe tretia voličská cesta smeruje tam, kde úvahy, vzdelaného človeka, ako ste Vy. V tomto okamihu ma už nič nemôže prekvapiť. Insk, človek sa stále učí, Frida Cahlo a jej marxistický druh, sú potvrdením toho, čo si o všetkých demagógoch; ako ste Vy, myslím. Ľavićiar sa vśade svojou demagógiou priživí. Viď ten Fridin. Ani o tých pravicových nemám excekentnú mienku. Ake keď niečo spackajú, sú postavení mimo zákon. U nás to nie je ani sen ani hudba budúcnosti, obyvateľstvo kradne rovnako ako vláda. Lebo vláda, to sme my, Jediný seriózny ľavicový intelektuál je mladý Michal Havran, vážim si ho.
Súvidlosti mnohokrát dochádzajú človeku na istej úrovni poznania. Je to neopakovateľné, bolestivé, ak si to uvedomíme v súvislostiach a premietneme do budúcnosti, alebo do zániku śtátu, len kvoli vlastnej primitívností, nevzdelanosti a bezbrehému egoizmu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Havran je celkom dobre opisany v tomto blogu
Mrkni Slovensky komplex... a druhy odstavec
http://lubomirakuzmova.blog.sm...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak teda opozícia

mlčí, tak vlastne so všetkým súhlasí. Teda o tom, čo sa nateraz na Slovensku deje. Lenže nedeje sa nič. Učitelia ohrozujú Fica. No sotva, len ohrozujú jeho "pokoj". Trochu by som ubral na tvrdení, že existuje na Slovensku niečo ako ľavica. No a potom vysvitne, že ani pravica existovať tým pádom nemôže. Istý pán z Novembrovej tribúny napísal knihu "Ukradnutá revolúcia".Tiež kedysi komunista. Ale s praxou z inej revolúcie, tvz. Pražskej jari. Nuž a mladí "červení", prisvojovatelia revolúcie z roku 89, medzi časom ovládli politickú scénu predstierajúc istú demagogicky orientovanú "ľavicovú". orientáciu. A terajšie rozprávky o nepriateľovi sú len pokračovaním onej orientácie. Pretože logika vedúcej úlohy strany si demagógiu vyžadovala a stále vyžaduje. Pre "zásadových" komunistov je sloboda jednotlivca nebezpečím a zjednocovanie slobodných ľudí (proti komunistom) bolo a je pre nich zjavne protištátnou činnosťou. Takže na túto situáciu žiaden "pravicový" politik reagovať nemôže a to preto, že žiaden taký neexistuje. Je to zjavne patová situácia. A to politicky patová, nehovoriac o ľudských a intelektuálnych schopnostiach (hocikoho) viesť ľudí a riadiť štát. Ešteže nás mierne zabetónovalo členstvo v EÚ a v NATO. Ináč čistá Sodoma a Gomora ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Myslim,

ze opozicia nic nezvrati. Situaciu by mozno mohla zmenit ta cast volicov, ktora k volbam nechodi. Tam by sa potencial na urobenie zmeny (pravdepodobne) nasiel. Pekny vecer, Marek:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vpred k radostným zajtrajškom

Aktuálna ponuka pre politikov je o čistení chlieva s dodatkom, že vedľajší prísun čistiacich prostriedkov z európskeho centra je zablokovaný. Súčasný chovateľ sa navonok tvári bojovne,lajná nevyhadzuje, spolieha sa na ich vedľajší účinok zatepľovací a rafinovane do tejto izolácie poumiestňoval rôzne nášlapné míny. Z dychu a prdov ustajnených hoviadok dáva zhotovovať tzv sociálne balíčky ako ponuku pre ďalšiu spoluprácu,ktorá ak bude, tak bude o vracaní. Nikto z toho neJasonuje a prípadní argonauti budú stáť voči arogantom." Nezávislá" právnická chobotnica je s teplotou chlieva spokojná a hodlá sa naďalej vyhrievať na tlejúcich lajnách, ktorých produkciu sama podporuje. Takmer všetky motyky určené na likvidáciu exkrementov sú v rukách tých, ktorí bojujú o vlastné prežitie. Ešte aj bohatier Bugár sa trvale vytešuje, že lopta je vždy na strane niekoho iného.A to je veru echt slováčisko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja si nemyslím, že opozícia až tak úplne mlčí. Niektoré politické strany predstavujú voličom svoj program, odhaľujú zlodejiny súčastnej vlády atd...je to na ľuďoch ako sa rozhodnú a komu dajú svoj hlas.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME