Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Digitalizácia – hanba či úspech ? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďalší pokus Katuščáka

dostať sa naspäť na kreslo, z ktorého bol už dvakrát odídený. Odvolaný.
Ďalší pokus zavádzať verejnosť.
Určite ho podporí aj Gabika, ktorá vetrí možnosť sa znovu stať ekonomickou riaditeľkou SNK.
Obaja totiž naivne veria, že sa nájde hňup, ktorý Katuščáka, po tom všetkom, čo v SNK v minulosti domrvil a nezvládol, vymenuje znovu za generálneho riaditeľa.
Za to sa im oplatí špiniť súčasné vedenie SNK a celý projekt digitalizácie kultúrneho dedičstva programu OPIS.

Mýlia sa. Obaja. A obaja sú tej časti verejnosti, ktorá má informácie, na smiech.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Si veselý diskutér

aj si si cvrkol?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie, necvrkla som si. Ja si ucvrkávam z ľudí, ako si ty - lebo vám to bezpochyby patrí. A pekne na verejnosti, nech všetci vedia, čo ste za ľudí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nemôžem Ťa predsa sklamať, ale tentoraz

ma napadlo v súvislosti s reakciou Tebe, len citát, čo povedal p. Šebej ktorémusi poslancovi parlamentu - rozum a inteligencia je ako erekcia, možno si myslieť, že ich máme - ale pozná sa to, keď to treba použiť :-)))) .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ľudia, myslite!

Katuščák, alias dufik, alias Švagor/Maty (čo to znamená,nájdete tu http://domov.sme.sk/c/5851694/... a tu: http://aktualne.atlas.sk/blana... KLAME a ZAVÁDZA už na svojom profile – riaditeľom SNK nebol tak, ako si píše ( http://domov.sme.sk/c/5310662/... ), v roku 2012 odstúpil (http://domov.sme.sk/c/6364032/...) najmä preto, že si bol vedomý, že ten projekt, za ktorého „hlavného autora“ sa prehlasuje a ktorý teraz dookola kritizuje, bol nerealizovateľný a amatérsky paškvil, pri realizácii ktorého hanebne stroskotal (kecať je totiž iné ako robiť...) Nečudo, keď ho pripravoval s takou duševnou úbožiačkou, ako je gabika8, alias jeho „ekonómka“ Gabrielová, ktorej servilné príspevky nájdete pod každým z výronov jeho zakomplexovanosti a nenávisti...
Teraz už len systematicky robí to, čo ho naučili súdruhovia v ŠTB – chrapúnsky OHOVÁRA, vedome KLAME a ZAVÁDZA, robiac tak idiotov z ľudí, ktorí sa nevyznajú a myslia si, že ak si niekto píše pred menom profesor, tak má patent na pravdu... pritom ľudia, ktorí o téme niečo vedia, sa nad jeho výplodmi len smejú alebo ich zo znechutenia radšej ani nekomentujú. Proste hnus...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME