Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto vlastne sú voliči Smeru? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor vraj neznáša hlúposť

Článkov o hlúposti 40 percentnej skupine voličov je tu týždenne niekoľko. Podľa autora je táto časť voličov hlúpa, má nízke IQ a neberie včas lieky. Rád by som ale čítal odpoveď na otázku, kde je tých 60 percent múdrych voličov a prečo ani jedna z tých ostatných strán a hnutí nedosahuje vo voľbách ani polovicu toho, čo SMER. Haniť politických oponentov namiesto sebareflexie je úbohé.
Autor píše: „Nechcem urážať všetkých ľudí na dôchodku, určite sú medzi vami aj veľmi inteligentní ľudia, ale skúste prenechať tieto voľby ľuďom, ktorým záleží na tejto krajine.“
Neverím. Keď niekto urážať nechce, tak neuráža. Volič má ústavou zaručené právo. Poznám veľa ľudí, ktorí volia pravicové strany a mám k nim rešpekt a úctu. Nikdy by ma ani len nenapadlo označiť ich, čo len v duchu, za hlúpych.
Aj mňa by tešilo, keby podvodníci a paraziti boli pod zámkou. Ak by tam boli všetci takí politici, voľby by boli veľmi jednoduché, pretože na kandidátkach by bolo iba niekoľko jednotlivcov, ktorí zo spoločného ešte doteraz nekradli. Či by sme nimi naplnili zákonný počet poslancov v parlamente je otázka.
Najväčšiu službu vraj tí 40-percentní urobia Slovensku, keď nebudú voliť. Pán Gajarský zasa veľkú službu jeho stranám urobí vtedy, keď prestane urážať voličov jeho opozície.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento mladý "inteligent" si neuvedomuje, že je potomkom starých kritizovaných dôchodcov, ktorých odrádza od volieb... Ako to, že je on taký múdry?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kto sú?

nuž väčšinou tí, ktorí sa nemôžu dívať na tú rozhádanú svorku predsedov- a samozrejme sú to ľudia živiaci sa rukami a nie popísanými(aj špekulativnými) papiermi Napríklad taký reklamný magnát Matovič- čo preboha je to za poctivú živnosť, keď reklamu platíme všetci v cenách výrobkov.?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aku jednu? Len tie babky boli dve a este sa pytali mladych ludi, preco tam prisli. Kto za to moze, ze nevedeli odpovedat a jeden z nich este aj klamal? A potom sa pytali este dalsieho stareho, co tam robi, ked mal na krku zavesene - kinosala. Ten zas bol arogantny, ze jeho to nezaujima.
Zachytili tych, co tam najviac vykrikovali. A je to logicke.
Myslim si, ze toto spravilo SMERU vacsiu hanbu, nez sa podarilo pocas celeho strajku ucitelov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:)))

tak to, že platíš za reklamu v cene výrobku si vybav s výrobcami a obchodníkmi - oni si ju objednávajú zakalkulujú do ceny ... čo do toho pletieš Matoviča?

Keby nikto nechcel inzerciu a reklamu .... robil by niečo iné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zamyslel sa niekto nad tým...

kto bol na balkóne a koľko tam bolo ľudí.... Ja som pozeral na tie zábery, keď sa tam tá stará pani rozčuľovala. Videl som na balkóne niečo iné.... ako opisujú novinári. Pozrite si to prosím ešte raz.
Funguje tu totiž jedna vec - emócie. Ak je človek vopred nažhavený, tak vidí aj to čo nie je. Navyše
existuje efekt - figúra a pozadie. Ľudia si to zvyčajne zamenia.
Príklad: basketbalisti Glob... v strede ihriska behali dookola a mali si prihrávať loptu. Diváci mali spočítať
počet prihrávok. Počas tohto "predstavenia" stredom kruhu 2x prešiel človek preoblečený za gorilu. Keď sa opýtali respondentov, koľko bolo prihrávok boli zvyčajne úspešní. Keď sa opýtali, či videli niečo nezvyčajné, len 3 % si všimlo tú gorilu. Ostatní sledovali a počítali iba loptu a gorila bola pozadie, ktoré si nik nevšimne
/tento princíp bol aj v slávnom filme BLOW UP - zväčšenina/. Novinári sú jednoducho jednička - píšu iba to
čo chcú ich čitatelia vidieť a počuť. Rovnako funguje aj systém spočítavania ľudí na zhromaždeniach.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

samozrejme manipulanti si vybrali len tu prostučkú babku, ostatní z balkóna im nepasovali do scenára
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"kto bol na balkóne a koľko tam bolo ľudí.... Ja som pozeral na tie zábery, keď sa tam tá stará pani rozčuľovala. Videl som na balkóne niečo iné.... ako opisujú novinári. Pozrite si to prosím ešte raz."

Nuž dal som na tvoju radu, dokonca dvakrát som si to pozrel... a NIČ!
Sedel tam nejaký černoch, nejaký pán si tam niečo fotil, samozrejme bol tam ten učiteľ nad ktorým sa tie dve babky rozčuľovali, ale inak nič zvláštne, dokonca ani chlap prezlečený za gorilu.

Tak nás pouč! Čo také zvláštne tam bolo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dovolim si Ťa poučiť ja. Tí dvaja zabudli napísať, že treba predtým vypiť sedmičku lacnej borovičky, aby sa Ti strácal zrak a sluch a racionálny úsudok. Potom mi trolinka dáva zmysel čo napísali, inak nie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

najatí trolovia

Pani Veronika - bývalá veľmi akívna komunistka išla presvedčovať Crmomana, že za jej éry bolo lepšie ? KOMU? Asi len jej, je to naozaj aktívna politručka. Tej babky vpredu mi bolo naozaj ľúto, jej tatko bol maloroľník ktorému asi určite z PRESVEDČENIA zhabali role a ona pracovala asi v socialistickom JRD. Jednoduchá žena so svojím svetom. Ale tak láskyplne a ohľaduplne sa prejavili, že keby ste im dali do ruky zbraň, tak by oponentov pozabíjali, to im priam sršalo z očí! Pán Crmoman si slušne sadol, lebo videl tú zlobu v očiach p. Veroniky, ten nenávistný hadí pohľad. To je skutočná ideológia komunizmu takto vycvičiť riadených ľudí!
Možno si p. Crmoman mal predvídavo sadnúť dozadu aby transparent nezacláňal aktívnym komunistom, najmä p. Veronike.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Plne súhlasím, Smer nie je riešením.

A kto sú voliči? Okrem zblbnutých dôchodcov a podplatených cigánov aj úradníci a podnikatelia zavesení na Smer, ktorí z toho profitujú, na úkor celej spoločnosti.
No však ale ani "naša" slávna pravica nie je riešením, striedali sa predsa celý čas s Ficom, alebo Mečiarom a rozvíjali technológie na tunelovanie štátu a ožobračovanie občanov tiež.
Skúsme aspoň jedenkrát nevoliť podľa médií, veď všetky sú skúpené predsa finančnými skupinami. Aktivisti robili už všetko možné http://jozefsolc1.blog.sme.sk/... ,no na tých "našich" ani ľavicových, ani pravicových nič neplatí. Nevoľme podľa médií, voľme neparlamentnú stranu, napríklad Priamu demokraciu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Existuje pomerne veľa

ľudí, ktorí na zmene režimu veľmi konkrétne prehrali alebo majú ten dojem. Nie sú to nomenklatúrne kádre a podobná háveď (tí sa podľa mňa uchytili celkom dobre), je to dosť veľa normálnych ľudí. Dôchodky až do Radičovej reformy boli tristne malé vzhľadom k rastu cien. Veľa ľudí prišlo o robotu a neboli schopní sa prispôsobiť. Veľa ľudí muselo začať reálne makať -- spomeňte si ako sa robilo na stavbách pred '89 a ako sa maká dnes. Ani oni ani ich deti nie sú, dosť pochopiteľne, so zmenou režimu spokojní. Vzhľadom na to, že nechcú v podstate nič iné, než verbálne potvrdenie o tom, že nezlyhali, sú to lacní voliči. SMER ich identifikoval a zameral sa na nich. Je to špecifická skupina voličov, SMER v podstate nikoho iného neoslovuje.

Je samozrejme možné na týchto ľudí aj naďalej vykrikovať, že je to všetko ich chyba a že sa mali chovať inak a nech *nám* to tu nekazia. Lebo to tu je *naše* a nie ich, že? Môžete ich označovať za "Ficovoličov" a tváriť sa povýšene a pohrdlivo. Ničmenej tým ich akurát budete motivovať aby išli voliť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Gajarský, som tiež slušný človek, nekradnem, nerozkrádam...atď.
Ale keďže som slušný človek, nehovorím o ľuďoch mladších odo mňa, o tých študujúcich alebo pracujúcich, že : "...určite sú medzi vami AJ inteligentní ľudia, ale skúste prenechať tieto voľby ľuďom, ktorým, záleží na tejto krajine. Momentálne ste to vy, kto drží Smer pri moci. Keď chcete byť aktívni hrajte keno, alebo behajte v parku. Ale hlavne už preboha nevoľte..."
hoci si to môžem tiež myslieť, keď vidím tých mladých arogantných mužov, voličov Smeru, na balkóne spolu s dôchodcami.
Ak si myslíte, že toto bolo slušné, tak poviem : nebolo.

Z vášho neslušného článku mi vychádza:
- dôchodcovia nie sú inteligentní, ale určite AJ podaktorí možno sú
- dôchodcom nezáleží na tejto krajine
- čušte a vzdajte sa svojho práva slobodne voliť koho uznáte za vhodného svojho hlasu a nevoľte vôbec, nezaslúžite si to.
Článok je arogantný a ak vaša maminka volí Smer, nehádžte, prosím, všetkých dôchodcov do jedného vreca.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Asi takto

Chcel som sa ospravedlniť za svoj možno „surový“ pohľad na vec, ale potom som si povedal prečo? Ja to takto vidím. Nehádžem všetkých dôchodcov do jedného vreca. Ale so svojich skúseností viem, že existuje veľká skupina sfanatizovaných ľudí, ktorí nie sú prístupný žiadnemu rozumnému argumentu. Veď to video je ako reklama na duševné zdravie a vy máte tú drzosť súdiť autora článku, ktorý len poukázal na IQ účastníkov? Čo si nepamätáte, ako to bolo za Mečiara? Ten kult, Funklub idiotov pochodujúcich za ním? O sebareflexii mi nehovorte, ja sám seba poznám až moc dobre, a preto mi vadia blbci, ktorí nevedia, kedy radšej mlčať, alebo ostať doma. Za 8 rokov vlády Smeru boli odsúdení koľkí poslanci, ministri, koľkí zlodeji spojení s touto firmou, teda stranou? Ja tu neagitujem za žiadnu stranu, ak ste si nevšimli, ale ja apelujem na zdravý rozum ľudí. Vám všetky tie kauzy nevadia? To vás neuráža? To že si zo Slovenska každá vláda robí bankomat? My nemáme byty zadarmo, ani istotu zamestnania. My žijeme v úplnej neistote, ale o svoje rodiny sa postarať musíme. Táto sociálna vláda je výsmech všetkým ľuďom, ktorí tú fantazmagóriu prekuknú a pochopia. Ak ste to vy nepochopili, tak mi je to ľúto.
Tu je link, aby som nehovoril len tak.: ,
https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"preto mi vadia blbci, ktorí nevedia, kedy radšej mlčať, alebo ostať doma" tak to píšete správne, lenže to je adresované na mladých, demokracie chtivých ľudí, ktorí si myslia že robiť nemusia, peniaze im na zabezpečenie svojich potrieb dajú zo svojich penzií blbí seniori, a oni nič iba sa horko ťažko dopracujú ku kritike. Chcem
sa dožiť okamžiku, kedy sa súčasní mladí, inteligentní, zodpovední ľudia zhodnú jednotne na niečom múdrom a prospešnom pre spoločnosť nielen pre nich a svojim konaním dokážu urobiť zmenu. Na to bude potrebné aby generácie ktoré vedia o čom je život opustili tento svet. A potom to bude ešte horšie ako teraz. Spomeňte si. Je naozaj jednoduché kritizovať, súdiť a neurobiť pre zmenu nič iba písať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

????

Ty si zrejme inteligent,ktory volil gorily,ktoré aby mohli rozkradnúť (sprivatizovať) majetok v hodnote 70mld Eur(2.1 biliónaSK) -uverejnil to Matovič,tak si kúpili 2 poslancov rovno od Mečiara.Ty si zrejme volil tie strany,ktorym Slovensko dalo šancu aby po marazme po Mečiarovi urobilo poriadok.Výsledok bolo tých 70 mld,najvyššia možná korupcia(kupovanie poslancov),povalenie vlastnej vlády,pretláčanie Trnku za GP a následný naprostý morálny rozklad spoločnosti.Ty že si slušný, si väčší primitív ako tvoji dôchodcovia.Nie pre dôchodcov, ale pre takých ako si ty Slovensko vyzará tak ako vyzerá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bravo, autor. Som tiež dôchodca, ale sa hanbím za tých, ktorí sa nechajú okrádať a ešte ich volia, aby v tom mohli pokračovať. Fanatizmus bolševikov je bohužial odstrániteľný iba časom. Prečo u Mečiara to bolo jasné a u Fica nie? Nový Spasiteľ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hm

ziadat 40 percent volicov SMERu nevolit je poriadne absurdne.Vo volbach v roku 2012 sa volieb zucastnilo 59,11 percent opravnenych volicov a SMER ziskal 44,42 percent co je teda cca 25 percent opravnenych volicov SR.Nebolo by snad rozumnejsie prave vyzvat 40 percent obcanov co sa nezucastnili volieb aby prisli teraz volit?
A obvinit dochodcov z toho ze Fico vyhral volby a vycitat im ze su asi menej inteligentny je dost necitlive,Poznam aj ludi v strednom veku,vysokoskolsky vzdelanych co volilo SMER.
Podla mna je spravna cesta nabadat ludi aby isli volit v co najvacsom pocte a potom sa ukaze ake je rozhodnutie naroda.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to je jedno

Aká bola otázka?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je jedno????

To myslite vazne?Ved pisete ze ste vysokoskolsky vzdelany clovek a teraz napisete ze to je jedno?Vam je jedno kolko ludi bude volit a ako?Ak ano,tak Vas mozno povazovat za volica SMERu,pretoze len im sa o ucast vo volbach nejedna,pretoze sa spoliehaju na prave tych 40percent!
Ja som Vam doteraz ziadnu otazku nepolozil,len som napisal co si myslim a reagoval som na Vas blog bez otazok.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME