Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Drancovanie vodného zdroja Sihoť alebo lesáci si robia čo chcú! Idioti! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vrátiť sa do 5. ročníka ZŠ

Vážne som si to chcel prečítať, ale keď so prišiel k slovám "moji známy", nevydržal som, článok zavrel a horko zaplakal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Úžasný diskusný príspevok, jedinou vetou ste presne vystihli podstatu článku a zaujali nesmierne originálne a prísne správne stanovisko. Máte moje hlboké sympatie, vy gramatický bulo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no jasne

čo čakať od smeraka ,ex hovorcu Belicu a teraz dochodcu ťapuškajuceho na MDŽ ficovi a celej jeho zberbe. pan profesor sa nam nahneval na pravopis ze uz nemoze dalej citat ako zlodejsky smer ktoremu tak služil rabuje a drancuje Slovensko.pre va smerakov je to typicke:no a čo že ničime lesy,je to v sulade so zakonom.dufam , niektore pravopisne chyby vam dovolili dočitat moj prispevok dokonca ale niektore chyby som urobil zamerne a to meno toho vašho gaunera a jeho zlodejskej strany som naschval napisal s malymi pismenami ,lebo si ich nevazim a hnusia sa mi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

VŠADE TO ISTÉ - LEBO BIOMASA

Bohužiaľ, nie je to len Sihoť - vďaka empatickej legislatíve, schválenej súčasnou partiou zlodejov, sa môže rúbať všetko a všade. Drancovanie lesov, výruby popri riekach a potokoch ako zámienka ochrany ľudí pred povodňami, výruby popri cestách a železniciach opäť vraj v záujme bezpečnosti, už aj výruby parkov, lebo staré a choré stromy ohrozujú zdravie a životy ľudí, už aj vyrúbané stromy a kríky v kúpeľoch, masívne výruby v mestách, lebo biznis s biomasou, škoda slov - každý, kto nechodí so zaviazanými očami vidí o čo naozaj ide - MASOVÁ PRODUKCIA BIOMASY PRE SPAĽOVNE na výrobu elektriny štedro dotovaná štátom a EÚ...Zbohom, zdravý rozum!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

rúbe sa hlava nehlava jedny rúbu, že je to nálet, druhý, že je to invázny druh a štátne lesy drancujú čo vidia, naposledy drankali lesík na Krásnej Hôrke čo je 10 metrov od obytnej zástavby a možno 20 m od lesného detského ihriska. Naše drevo rozpredávali madarským občanom, hniloby nechali v lese. OU ŽP s Hanulíkom ba aj fízli si myslia, že je to super, a dokonca v súlade so zákonom aj ked zákon hovorí o tom, že prímestské lesy nie sú určené na ťažbu.... štátne lesy vypisujú arogantné listy a bránia svoj hyenizmus
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Myslela som,že len

na juhu dávajú papieriky na drevo Madarom,ale ako vidím je to celoslovenské.Tak tí úradníčkovia v lesoch,vodohospodárskych správach,cestách si nejako privyrobiť musia a je im vcelku jedno,či vyrúbu erárne alebo súkromné,chlap z Vodohospodárskeho podniku mi bol schopný tvrdiť,že dal papier na úpravu okolia potoka-uprostred lesa,kde nikdy potok nebol.A Madari s dedinskou cigánkou zatiaľ veselo pracovali.Najvačšia škodná v tejto krajine sú úradníci rozhodujúci o výruboch lesov krížom cez Slovensko.Nedá sa na to dívať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

v statnych lesoch je to samy ***** koncentrovana arogancia, tupost a ignoracia akychkolvek pravidiel
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vystizne. Lava ruka nevie co robi prava. Nas pan premier dostal informaciu, ze na nasej vode, by mohol zarobit niekto iny a tak sa zlakol ... Panovi premierobi vsak nenedia tecuce tzv. pevne hnojiska do vodneho recipientu, zle polnohospodarske postupy a splachovanie agrochemikalii do inundacii, nicenie mokradi, kabnalizovanie vodnych tokov, vyruby brehovych a sprievodbych porastov, holoruby (pardon, vlastne podrastovy sposob hospodarenia v lesoch), tecuce zumpy a pouzivanie trativodov ... Pan premier netusi, ze existuje Ramcova smernica o vode, ktora definuje dobry stav vod ako splnanie urcitych chemicky, fyzikalnych a biologickych (co tak asi zije v betonovych korytach s minimalnou sancou uchytenia sa bentosu a zrutenim sa celeho potravinoveho retazca, v eutrofizovanych tokoch ????) parametrov povrchoveho ci podszemneho utvaru vody, ze existuje Kodex spravnej polnohospodarskej praxe, Nitratova direktiva ... Pan premier sa len dopocul, ze akysi poliaci by na vide zarobili a pretoze neboli v spravnej strane, tak ... Pan premier netusi o zivotnom prostredi skoro nic, rovnako ako nase ministerstvo, ktore ma ochranu a tvorbu zivotneho prostredia v agende.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

O Ramcovej smernici o vode zrejme nic netusi ani Slovensky vodohospodarsky podnik ako povereny spravca, alebo sa tak apon tvari, kedze uz dlho sluzi ako mohutny penazovod do vackov skorumpovanych politikov a betonarov. A Ministerstvo zivotneho prostredia obsadene zlodejmi a hlupakmi to cele kryje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

celkovo mam pocit, ze jedinou funkciou ministerstiev je zakryvat, kamuflovat a nenapadne legalizovat
(dierami v zakonoch) podvody vladnucej bandy
...a zabudol som...a este komplikovat zivot beznym ludom, tak, aby sa ani boh nevyznal v zakonoch a obcan bol stale poebatelny zo vsetkych stran
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dragun,

svoj dobre myslený blog si zbytočne "rozhasil" nezrozumiteľnosťami. Píšeš: "ŠL...pozerajú TROŠKU svojským pohľadom..." Trošku ? Slovo "trošku" symbolizuje zanedbateľné množstvo, či nie ? Alebo: "...rúbu hlava nehlava..."
používaš 2x . Koho hlavy rúbu ? Čo myslíš, lesy v Šiatorskej Bukovinke, či Hornej Dolnej sú menej vzácne, než na "tvojej" Sihoti ? A fenomenálne končíš: "...a jednej KVALITNEJ POVODNI..." Nebudem sa zmieňovať o tvojom chápaní slovenského pravopisu. Aj tak si ťa vážim , že vidíš ťažké problémy spôsobené kompetentnými papalášmi a predkladáš ich verejnosti. Nedevastuj svoju statočnosť tým, že neprečítaš svoj text mnohokrát predtým, než klikneš na odoslanie, či je textovo i gramaticky v poriadku.Držím pre teba palce...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A nie je jedno či troška či hlava nehlava..nemajú tam čo robiť ako vo zvyšku Bratislavských lesoch...rozkrádajú naše bohatstvo..som zvedavá čo robia z tých prachov ...Sihoť som prvý krát videla minulý rok na dni otvorených dverí...bola som prekvapená akú krásu máme v Bratislave....
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho