Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Otvorený list Ferovi Šebejovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

nevadi mi "spolcovanie"

vadi mi styl.
vlada je o dohodach, kompromisoch, vyjednavani......nie o otoceni z minuty na minuty, nekomunikacii s volicmi, vysmievani "ale nezartujte"
dohoda je "nasli sme niekolko spolocnych myslienok"...... nie "nenasli sme nic zasadne odlisne"

myslim, ze na toto slovensky volic nezabudne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale hlavne

Sebejovi neodporucat zlozit mandat, ale vystupit zo zradcovskeho gorilackeho poslaneckeho klubu a nehlasov a t za doveru vlade!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A juraj Hrabko sa bojí...

návratu mečiarizmu. Juraj Hrabko má strach o životy Lucii Žitňanskej, Fera Šebeja, Petra Kresáka... A to už prečo? Pretože židia na kndidátke Mostu môžu všetko? Aj poprieť sami seba? Zaujímavé, že pán Hrabko nemal strach, keď SKOk vyzýval pomaly na likvidáciu kresťanských demokratov, ktorí hlasovali za "Mikloškov zákon". V liberálnych médiach máme rovných a rovnejších. Lipšic môže skákať zo strany na stranu, aj tak bude libling liberálov. Je to aj Váš výsledok, pán Hrabko, Šebej a spol. Chce sa mi z Vás grcať!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prosím ťa nefetuj.
Alebo aspoň nevypisuj kade-tade, ak si nafetený.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Šebej

ma neskutočne sklamal. O to viac, že bol kedysi pre mňa autorita v športe, ktorý som aj ja robil. Poznal som ho a držal som Šebejovi palce aj v politike. To čo spravil Šebej teraz, ukazuje, ako sa môžme v ľuďoch mýliť. Nech Procházak a Bugár hovoria teraz hocičo, podstata je iba jedna - peniaze a fleky. Obom stranám, Mostu aj Sieti hrozí že sa už do parlamentu nedostanú, po predvolebných vystúpeniach, kde Bugár aj Procházka nehovorili jasne , ich preferencie klesli tak, že sa ledva dostali do parlamentu. Obaja politici dokonali svoju hanbu, ked po volbách idú do vlády s niekým, kto kradne, kto rozkráda, kto má kauzy aké Slovensko nezažilo, kto spravil zo Slovenska štát, kde Široký a Výboh sa smejú občanom do tváre.. a s týmito ľudmi ide Bugár a Procházka do spolku. Aspoň jednotliví poslanci mali ukázať tvár a povedať NIE takémuto svinstvu. Našli sa zatiaľ iba niektorí - väčšine poslancov za Most aj Sieť sú prednejšie peniaze ako česť. Že sa k takémuto niečomu pripojí aj Šebej a Žitnanská, to je obrovské sklamanie. Svojim konaním ste p.Šebej nesmierne poškodili dôveru a nahnali ste vietor do plachiet zlodejom.
p Šebej, stratili ste akúkoľvek autoritu, vyzývam Vás, aby ste viac nerozprávali za svojich voličov, tí Vám mandát na takéto konanie nedali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Boj proti narastu extremizmu, hahaha... Prave toto nazenie Kotlebovi este viac hlasov, to ako sa tie "standardne" strany spravaju. Ak je standardom podviest volicov a ich ukradnute hlasy dat na podnose dvom najvacsim zlodejom vymenou za kus zvanca, necudujem sa, ze ludia nabuduce zvolia Kotlebu. Prave klamari bez chrbtice - Sebej, Zitnanska, ktori boli doteraz ti, na ktorych sa dalo spolahnut, teraz ukazuju, ze verit sa neda uz nikomu. Bravo, Putin by vam tlieskal, prebrali ste presne jeho taktiku. Narast fasistov ide na vase triko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

OKS bola pre mnohých ako michelinská hviezda...
Ak Šebej kývne na vládu, v ktorej bude ministrom vnútra Kaliňák, ďalšie reči o boji proti korupcii môžu viesť aj v zadymenom reštauračnom pajzli...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Áno....

OKS pre mnohých bola....! Bola,pokial varila z vlastných surovín ! Ale teraz,keď suroviny im bude dodávať len
a len veľký Fí,tak to budú ***** a zvrat.y ! Krúžkoval som p.Šebeja....veril som mu a dúfal,že to čo hovoril,
použije aj v praxi! Sklamal som sa.......škoda! Na Slovensku už je to zrejme tak!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ano... najviac ma zaraza ta zalostna nedostatocnost sebejovho zdovodnenia preco sa hodili do narucia sns-smeru na prve zapiskanie sns a preco sa na tom podiela.
Jeho zdovodnenia by neobstali ani v krcme a neverim, ze im co i len ciastocne on sam veri.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

haha

tak jak vravis.. OKS bola ako Michelinska hviezda.. akurat ze ked zhasli svetlo po kuchyni im behali svaby...
A teraz v hrnci nasli aj zdochnuteho stareho potkana! :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Rusko

Nemyslim si, ze F. Sebej je nepriatel Ruska, ak, tak putinovskej propagandy. Ale aj ja by som rad cital jeho vyjadrenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sebej?
bez komentara...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja by som si dovolil zakomentovať.
Každý kto tu a nielen tu teraz vyplakáva, že vzhliadal a veril človeku, ktorý zahlasoval za Lisabonskú zmluvu a Euroval čím nás a naše deti uvrhol do nekonečného dlhového otroctva si teraz nezaslúži nič iné len, že tak mu (tomu voličovi) treba.
Bohužiaľ a to je na tom tragické, že vďaka nim a vďaka Gazdovej hydine si im podarilo zabezpečiť šťastnú budúcnosť na minimálne ďalšie štyri roky.
Ozaj vďaka :-(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ako si predstavujes

ze budeme my a nase deti splacat dlh v tom otroctve , konkretne ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takže pán Šebej, konečne priznal farbu... Môže sto razy trepať do kamery, že to je nevyhnutné a podobné kydy.
Ktohovie za čo to zobchodoval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Iniciátorom je Kresák.

Šebej vo svojich vyjadreniach iba opakoval slová JUDr. Kresáka, ktoré vyslovil bezprostredne po spáchanej zrade . Takže odtiaľ vietor fúka !
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

100 % súhlas s autorom článku !

Už dávno nik tak presne nevyjadril a nevystihol to, čo v súčasnosti cítim aj ja.
SMER nikdy, nikdy nezmení svoj spôsob vládnutia. Ani nemôže ! Veď by odhaľovali sami seba ! Nič ma tak nerozzúri, ako keď niekto robí zo mňa idiota ! Pán Šebej svojim postojom poprel všetko, čo doteraz urobil a pre voličov predstavoval. Skončil u mňa - tak, ako aj ostatní, ktorí sa zapredali za posty v zrejme tretej vláde R. Fica.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Buďte aspon raz chlap...

Nie! Nie! a ešte raz - NIE!! Je moja odpoveď, mimochodom tiež nášmu slovenskému migrantovi - Fedorovi Gálovi, ktorý pokladá otázku, či má v SR živnú pôdu na rozširovaniew RASIZMUS!? SR sa práve stala, skrz podpory celým politickým spektrom zľava-doprava - OLIGARCHICKOU DEMOKRACIOU v rukách naj- oligarchov a slobodomurárskej lóže Tolerancia, s tichou podporou elít, včítane KBS. Bohužiaľ, aj mafiánskych a násilných ľavicových a anarchistických skupín - ( už dávnejšie -ZJEDNOTENÁ ĽAVICA SR, opakované tvrdenia premiéra Fica) skupín občanov

REALITA SR: OLIGARCHICKÝ MODEL DEMOKRACIE - jej zdeformovaná podoba - oproti klasickej - Západnej
Na Slovensku práve získava podporu, po 26 rokoch od Nežnej revolúcie z roku 1989, Oligodemokracia, založená na rozhodujúcom vplyve slovenských oligarchov a vplyve a aktívnom pôsobení slovenskej SLOBODOMURÁRSKEJ LÓŽE-TOLERANCIA!!!!

RNDr.PaedDr. ThMgr. Ivan Olejár. Samozrejme, že nimi výdatne podporované tzv. "mienkotvorné média - printové i elektronické" , neprinesú žiadne relevantné komentáre. Lóže sú prísne TAJNÉ!!!! Radšej sa budú vybíjať na extrémizme a nacionalizme u nás i v Nemecku...ako práve teraz vo verejnom rozhlase,

Ďakujem - statočnému správcovi serveru SME. sk za občiansku odvahu za zverejnenie môjho príspevku s väzbou na prvú a relatívne novo založenú slobodomurársku lóžu na Sloversku - hojne miešajúcu pokojné politické vody u nás po voľbách. Oligarchom to volebne vôbec nedopadlo tak, ako to očakávali... Preto musí nastúpiť vláda skrz celé politické spektrum, aby Tolerancia nestratila reálny vplyv, moc a dosah. Murári sú hlavne z prostredia konzervatívnych demokratov Slovenska, ktorí sa šikovne dávnejšie rozptýlili po všetkých stranách a hnutiach. Sú vo vládnucom SMERE SD , najmenej traja členovia Tolerancie, v Oľano, v KDH (o.i -Alojz Hl., Monča G.či Peter M.), v Moste HíD , v Sieti, v SaS(Osuský)!!! Sú skoro všade a vysoko aktívni. Komunikatívne a manipulátorské typy občanov. Veľký pozor - na každé ich vyjadrenie k témam rezonujúcim v SR. Sú to bábky a služobnice OLIGARCHIE!

Zostáva veľmi smutnou skutočnosťou, že k jej založeniu a aktivizácii prispeli blahoprajným vyjadrením aj promotéri katolíckej Cirkevnej najvyššej hierahcie združení v Biskupskej konferencii Slovenska. Musíme si zvykať, spoluobčania. Na aktívne a živé prepojenia a vzťahy k zachovaniu vplyvu a reálnej MOCI - medzi Cirkevnou hierachiou a vládnucou bohatou OLIGARCHIOU, riadenou všade na svete - slobodomurárskými lóžami. Ak píšete o miešaní USA do našich vecí, tak buďme zásadne konkrétnejší a píšte o amerických slobodomurárskych lóžach a KUK-Klux-Klane... Ai v USA žijú normálni demokrati. Ibaže 85% republikánskych politikov USA sú organizovaní práve v slobodomurárskych lóžach po celých štátoch, nie však v Kanade. A ich kandidátom na post prezidenta USA - "najsilnejšieho muža planéty", no reálne iba - obyčajnú slobodomurársku bábku - je pochopiteľne - veľký OLIGARCHA - Donald Káčer - TRUMPF!!! Boh ochraňuj mladé Slovensko od uchopenia prezidentskej moci USA Káčerom! DONALDOM! Amen!!!

Vláda skrz CELÉ politické spektrum zľava-doprava ZATIAĽ S T I C H O U podporou oligarchov!!!! Ak sa toto potvrdí, napriek deklarovanému boju s korupciou v novom programovom vyhlásení vlády národn.....neviem čoho..., vytvorí sa na Slovensku SUPERKORUPĆNĚ PROSTREDIE - obávam sa, že N A V Ž D Y, "na večné časy a nikdy inak!!!"

RNDr.PaedDr.ThMgr. Ivan Olejár skeptik na poli boja voči Lobby, lóži TOLERANCIA i korupcii v SR...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Blbavý,

skvelý slovný vír,korelujúci so zaujímavo znejúcim "Blbavý" (občas,či permanentne ?) s úsmevným smajlom...Nuž čo občania, musíme si zvykať . A "vážený pán" ŠEBEJ ? Žije ešte niekto na Slovensku, koho táto mumifikovaná figúra zaujíma ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

fúúúha, a toto máš po čom ?

Musel to byť silný materíál a a vysoká dávka.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Robert Puk: Policajti, bezpečnostné riziko Slovenska 4 886
 2. Stanislav Martinčko: Premiér Pellegrini pred Gašparom v hlbokom predklone? 3 873
 3. Jasmina Stauder: Uplynulo 75 rokov od odvážneho aktu nevinných 3 602
 4. Michal Šimečka: Koniec slovenského zázraku 3 056
 5. Jozef Kmeto: Iba mesačný rómsky chlapček skončil s prasknutou lebkou... 2 772
 6. Janka Cigániková: Trestné oznámenie k eZdraviu má cez 1000 strán, menuje týchto konkrétnych ľudí 2 498
 7. Libuša Removčíková: Pôjdem prvou triedou, bude to komfortnejšie - pravda alebo mýtus? 1 628
 8. Rudolf Pado: Tak niekoho chyťte! 1 283
 9. Poradňa pre občianske a ľudské práva : Prečo my rómske ženy musíme čeliť ponižovaniu a segregácii v nemocniciach a u lekárov? 1 255
 10. Robert Puk: Ako Pellegrini klame v priamom prenose 1 169

Rebríčky článkov


 1. Lucia Švecová: Prečo ma má zaujímať moja rodná krajina? / Why should I be interested in my home country?
 2. Roland Ondrus: Slovensko Čo? Kde to je? Čo je odtiaľ?
 3. Martin Macko: Boj o voliča v komunálnych voľbách začína
 4. Matej Kleinedler: Slnko a teploty do 28°C vyrdžia až do pondelka
 5. Milan Lacúch: Nepoznané skutočnosti! Ako pravá láska pozdvihuje ducha
 6. Jarmila Halgasova: Slovensku hrozí ďalšia rozkrádačka. Matečná nekoná
 7. Július Kovács: Výchovná facka Slušnému Slovensku
 8. Sonya Haraszti: Zdravotníctvo v Anglicku: ako som v Kocúrkove u lekárov nepochodila.
 9. Helena Michlíková: Prišiel k nám africký piesok
 10. Juraj Čierny: Naprieč hrebeňom Západných Tatier

 1. Prečo má charizmu len pár vyvolených. Aká je tá vaša?
 2. Barcelona vyhrala Španielsky pohár, vo finále ponížila Sevillu
 3. Sagan: Môj fanklub a moji fanúšikovia sú dve veci
 4. Trump na pohreb Bushovej neprišiel, dorazili štyria exprezidenti
 5. Vláda tají, pre koho vyvlastní stovky hektárov pri Haniske
 6. Firmy začnú zverejňovať základný plat už v inzeráte
 7. Ako Skripaľovci prežili? Šťastie, tekutiny, rýchla pomoc
 8. Rozdeľuje nás chudoba, nie nevedomosť
 9. Značky pre autá sa kedysi vyrábali v Bardejove
 10. Tragédia na Liptove. Žena vypadla z raftu, našli ju mŕtvu

 1. Prez den lhal a v noci krad
 2. Pozemková mafia ďalej úraduje a je veľmi kreatívna
 3. Milan Kňažko: Zásadná rekonštrukcia vlády sa nepodarila, zostávajú len voľby
 4. Šéf Mosta v klamstvách a zavádzaní dosiahol úroveň koaličných partnerov
 5. Opitý Tibor Rostás sa na akcii pre deti s pištoľou za pásom vyhrážal, že zavolá Kaliňáka
 6. Politici nepochopili hĺbku tejto hrôzy, výmena figúrok nestačí
 7. Starosta Pilinský sa ospravedlnil. Na svoj spôsob.
 8. Svet sa mu zrútil za pár hodín. Ostal sám na tri deti
 9. Ako Bonul (ne)vyplácal všetko svojim zamestnancom
 10. Druckerova choroba

Už ste čítali?