Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako vám chutí Kotlebov presolený krémeš? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja som dal hlas SaS

Nerád by som začal banovať, ale...
Už ste niečo vykobali, ako sa vraví v prospech kolektívu ?
Lebo sledujem, že viacerí z vás strašne veľa energie venujete Kotlebovi a akosi málo občanovi.
Tak by hádam nebolo od veci začať sa zaoberať aj niečím zmysluplnejším.
Drvivú väčšinu voličov SaS predpokladám netreba denne upozorňovať na "kvalitu" LSNS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Rozumieme si

Ja teraz ani nijako neskúmam, akí sú voliči Magijána, aké ich k tomu viedli dôvody a podobne. Samozrejme chápem aj obavy časti či veľkej časti verejnosti z radikalizácie politickej scény, ale...
Začínam mať pocit, že niektorí ľudia - a medzi nimi aj časť politikov SaS - akoby si našli niečo, čo môžu začať komunikovať, či nebodaj riešiť.
Ale treba sa vám priatelia zamyslieť, či to bol dôvod, pre ktorý vám podstatná časť voličského speltra dala hlasy.
Zrazu sa celkom zabúda na - podľa mňa podstatné veci.
A vôbec to nie je len Lebofico.
Za seba vravím, že je tu množstvo problémov, ktoré stoja zoradené za sebou a čakajúce na akýsi radikálny rez - od pomenovania, cez nájdenie riešenia a spoločného hľadania týchto riešení.
A ktosi si tu čosi vybral a začína tomu venovať svoju energiu.
Možno sú presvedčení, že keď nebude existovať Kotleba a LSNS, zrazu tu zavládne raj na zemi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oskar dostáva veľa

veľkých hnedých...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

naTOP príspevok dnes navrhujem meluzinaT

kto este na SME nestrasil zlymi, zlymi, zlymi kotlebovcami, nech sa prihlasi u sudruha Zincicu.
Ti vsetci ostatni co tak uz ucinili, nech sa hlasia na lamparni
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne o tomto to je,ako píše imigrant:

"nase "media" sa nedokazu nejako moc fundovane pytat ... ani Fica, ani Kotlebu ... radsej napisu kopu clankov o Kotlebovi (limit je 1 denne, niekedy su tu az 3) a potom sa aj normalni ludia zacnu pytat wtf ... a z nich par urcite da hlas aj Kotlebovi"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie, je to podstatne horsie, "nase media" radsej napisu kopu nenavistnych clankov o Sulikovi a SaS, ktorych prirovnavaju ku Kotlebovi a obvinuju ich z xenofobie a fasizmu len preto, lebo obhajuju prava a slobody aj danovych poplatnikov, nielen pseudohumanistickych lobbies a privandrovalcov. Az tam dospeli "nase mienkotvorne media" a nasa samozvana pseudointelektualna elita. Citate clanky ako ten posledny od Havrana a mnohe ine od Balogovej, Kepplovej, Schutza, ...?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jedna otázka

Kto by už len čítal články od Havrana, Balogovej, Kepplovej, Schutza, ...?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Minulý mesiac som sa rozhodla neprispievať na tvorbu Havrana, Kepplovej, Schutza .... a zrušila som piano. Úvod posledného článku od Havrana ma utvrdil v tom, že to bolo správne rozhodnutie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja sa vám inač čudujem ľudia

Cela táto stránka je od hlavy až po päty zaondená "fašistickou" reklamou a popri tom majú ešte tú drzosť vyberať výpalné skrze nejaké poondené piano.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

presne tak...

SAS-kári aj Drobom len nech si pozrú program ĽSNS a svoj program a potom uvidia kto to a ako so Slovenskom myslí. Pán Droba a ostatní "Kotlebobijci" nech si pozrú toto video Kotlebu z jeho bratislavského predvolebného vystúpenia a nech si to sami vyhodnotia, čo je tam extrémistické prípadne až fašistické, tak ako ho ako ho mnohí cielene a dezinformačne označujú.
http://*****/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite- poslechnout.html
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no vidíte

tu je vidieť ako nechcú a blokujú toto video aby si to ľudia nemohli pozrieť a overiť na vlastné oči. To čo je vymazané vo webovej adrese treba doplniť takto: Czech free press. cz
Tieto slová treba samozrejme spojiť, ja som ich rozdelil aby to zase nevyškrtli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemáš pravdu

ad: " Popularita extrémistov nenarástla tým, že ľudia sú nespokojní s pomermi, frustrovaní a pod. "

To, že Ty, ani ja kvôli nespokojnosti nepôjdeme voliť kotlebu ešte neznamená, že iná skupina nespokojných nepôjde voliť práve jeho.
Viem si živo predstaviť tú situáciu: nejaká ziskovka si začne robiť biznis na "ochrane" známej skupiny nedotknuteľných a cez súdne rozhodnutie presadí odsúdenie detí zo slušných rodín na "pobyt" v štátnej škole, ktorej zakážu "diskriminovať". Nie všetci rodičia majú na to, aby svoje deti preložili na vzdialenejšiu školu.

Sociálne inžinierstvo, ktoré nadobúda čoraz obludnejšie rozmery vyvolá reakciu. Protisystémové postoje sa začnú rozrastať. Ja by som možno išiel voliť SaS, keby zostala protisystémová, ale úplne chápem tých, čo z úplne rovnakého dôvodu pôjdu voliť kotlebu. Nie, on nevyrieši nič. Ale v tomto je predsa úplne rovnaký, ako tí systémoví, alebo snáď nie?

Je smiešne vyzývať iných, aby sa kotlebovcov pýtali na ich riešenia. Však navrhnite a pokúste sa presadiť svoje riešenia, ktoré ponúknu niečo frustrovaným voličom. Napríklad aj tým od kotlebu. Pretože je skutočne do plaču, keď tu na blogu človek číta (síce prudko ľavicovú) kritiku odvodového bonusu a musí konštatovať, že z druhej strany ju nedokážu vyvrátiť.

Ako píše gumbo2 vyššie: nechajte kotlebu kotlebom. Anti-kotlebovská agitácia bude mať ešte horšie následky, ako tá anti-ficovská. Normálne ponúknite alternatívu. Ku prevládajúcemu sociálnemu inžinierstvu, ktoré proste nefunguje a fungovať nebude. Ak súdružka Kepplová ako chybu nás nehodných píše, že nemáme skúsenosť s témami "novej ľavice", tak za seba a isto za mnohých z nás na rovinu napíšem: A ani nikdy nechceme mať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ani Ty ju nemáš

Bloger nepíše o tom aby sa strana (SaS či iná) zaoberala Kotlebom, ale mali by o Kotlebovi informovať médiá a to nielen spôsobom, že je neprijateľný, ale hlavne PREČO je neprijateľný.
Teraz sme svedkami efektu slepej opičky, ktorá nechce vidieť zlo. Niečo podobné sa vyskytuje pri zakazovaní Mein Kampf. Je to číra blbosť zakazovať knihu. To robia práve fašisti a iné totality.
Podobne, ale v opačnom garde, napríklad zakazujú demokratické prejavy v komunistických režimoch a aj vďaka tomu tam zákonite vzniká silný disent. Proste to funguje na obe strany. Ak chcem s niečím bojovať, nemôžem to robiť tak, že to odignorujem, alebo ešte presnejšie, zakážem o tom čo i len hovoriť...
Ako majú hlavne mladí ľudia vedieť o tom, že ĽSNS sú fašisti a hlavne čo to slovo presne znamená? Zo súčasnej prezentácie Kotlebu v médiách sa to určite nedozvedia... A v tom jer podstata problému. Politické strany potom nemajú voči čomu stavať alternatívu. Jednoducho ak je podpora iracionálna, ťažko jej budete konkurovať racionálnou alternatívou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To snáď nie!!!

Citujem: "Ako majú hlavne mladí ľudia vedieť o tom, že ĽSNS sú fašisti a hlavne čo to slovo presne znamená? Zo súčasnej prezentácie Kotlebu v médiách sa to určite nedozvedia..." Takže - zo súčasnej prezentácie Kotlebu v médiách si musia o Kotlebovi myslieť že je fašista úplne všetci ľudia na svete!!!! - začalo to hneď po voľbách a stále trvá, zapojené sú všetky mienkotvorné médiá (do nohy kompletné redakcie SME,denník N), štafetu prevzal aj prezident. EBÉMCI, veď uvažuj nad tým, čo píšeš!!! A že odkiaľ majú mladí vedieť, čo je fašizmus!! Zo všetkých strán, zo všetkých škôl, zo všetkých kín, z množstva kníh, z množstva mimovládok sa neustále valí toto slovo. A ty sa pýtaš, odkiaľ majú mladí ľudia vedieť, čo je fašizmus? Ty si asi iba včera pricestoval z inej planéty. Nie si ty Alf?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo sme sa doteraz dozvedeli?

Dozvedeli sme sa, že členovia ĽS NS stále opakujú: "Nie sme fašisti, nie sme fašisti, nie sme fašisti."
Dozvedeli sme sa, že médiá o ĽS NS stále opakujú: "Sú to fašisti, sú to fašisti, sú to fašisti."

Suma sumarum: Máme tu tvrdenie jedných proti tvrdeniu druhých. Obidve strany sa snažia podporiť svoje tvrdenia množstvom argumentov rôznej kvality.

Pokiaľ ide o mňa, som najmä zvedavá, dokedy bude trvať tento každodenný boom v množstve článkov o Kotlebovi. Od volieb len doteraz ich počet odhadujem na desiatky článkov. Ak to pôjde takto ďalej, onedlho sa tie články budú môcť počítať na stovky...
Qui bono?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...:O)

Asi najlepsie by bolo dat slovo samotnym kotlebam...

Vsade, kde koteby chcu verejne prehovorit,zucatnit sa podujatia, orgnizovat - by mal byt nastrceny nejaky mikrofon...pri kazdom ich vystupeni v parlmente by mal byt kameraman...

Nie - ignorovanie, ani pisanie clankov o kotlebach nema nijaky vyznam - ludia uz neveria mediam - lebo uz sa presvecili, ako cato klamu a prepoziciavaju sa k diskreditacnym kampaniam (zrejme niekym platenym)
Kotleby MUSIA dostat prietor prejavit sa same v "priamom prenose" (a nemam na mysli len ich sefa)...
Jedine oni miozu ukazat, kto vlastne su - ake maju videnie sveta a nazory - akey maju rozhlad a inteligenciu...
(aj Luptak zacal stracat hlasy, az potom, ked mali ludia moznost videt - a najma pocut ho v "priamom prenose" -dDavali mu hlasy - lebo verili, ze je na ich strane...bol taky "INY" - ako standardni politici...:O)

Aj kotleby su "INE" - a preto mali uspech...
Ale ludia musia na vlastne oci vidiet a na vlastne usi pocut - V COM su kotleby ine...
Ja verim, ze Slovaci AZ TAKI blbi nie su - a ak budu mat moznost vidiet kotleby bez masiek "nazivo" - pochopia...

Nesuhlasim (aj ked ich chapem) s politikmi, ktori chcu kotleby ignorovat (ved kotleby maju predsa legitimny mandat) -
OVELA uzitocnejsie je s kotlebami VEREJNE diskutovat, klast im otazky "na telo" a trvat na odpovediach...pred ocami ludi....
No - a pravdaze - "standardni" - musia byt schopni pnuknut LEPSIU alternativu...tomu sa hovori "politicka sutaz" - vyhrava ten, kto vie lepsie oslovit a presvedcit volica... nie ten, kto na protistranu nakyda viac fekalii...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vieš ono vedieť a chápať

sú dve veci...
Ale nemusíš sa tak vzrušovať, to Tvojim argumentom nijak nepridá.

A práve v tom je aj problém toho kvázi "vysvetľovania" fašizmu. Môžu o ňom tisíckrát vykrikovať médiá, keď naša svätá cirkev si potichu rehabilitovala Tisa. Máš vôbec predstavu aká časť slovenskej populácie vrátane politikov a rôznych vedeckých autorít rešpektuje názory cirkvi? Popri tom sa všelijaké mimovládky aj denníky môžu schovať.

Ak práve táto inštitúcia mlčí ohľadom fašistickej ideológie a zločinov Slovenského štátu, väčšine ľudí nevysvetlíš že ĽSNS je fašistická strana len preto, že uznáva Tisa a veci okolo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K rehabilitácii Tisa prispieva

ani nie tak samotná Cirkev ako veľmi rozšírená informácia medzi niektorými veriacimi (a možno aj medzi neveriacimi).
Ide o predpoveď Terézie Neumannovej, známej stigmami Kristovho utrpenia na svojom tele.

Neumannová predpovedala presne toto: "Tiso bude v budúcnosti na Slovensku veľmi vážený, uctievaný a oslavovaný." (koniec citátu)
Nepovedala nič o tom, či bude uctievaný v Cirkvi ako svätec, to si iba niektorí ľudia možno správne ale možno aj nesprávne domýšľajú. Niektorí si myslia, že pôjde iba o rehabilitáciu jeho mena predstaviteľmi Slovenskej republiky. O tom nič presnejšie nevieme.

Vzhľadom na to, že Neumannovej vyšlo veľké množstvo predpovedí, mnohí ľudia jej predpovediam veria. Najznámejšia je predpoveď, ktorú povedala kardinálovi Tomáškovi, keď bol ešte mladý človek. Predpovedala mu, že v jeho krajine sa dostane k moci protináboženský (komunistický)režim, ale Tomášek sa dožije pádu tohoto režimu. Mnohí ľudia za komunistického režimu o tejto predpovedi vedeli, preto zmena režimu nebola pre nich prekvapením. Komunistický režim padol v čase, keď bol kardinál Tomášek už veľmi starý človek.
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Jakub Miakyš: Pán Blaha - toto ste neustáli (Smútok za Ľuboša) 174
 2. Martin Repka: Pravda o Zuzane Čaputovej 97
 3. Sebastián Bražina: Na obranu Andreja Kisku 96
 4. Marek Strapko: Za čo to hlasoval a čo koordinoval Maroš Šefčovič? 80
 5. Dušan Koniar: Niekto v nedeľu na Sitno, niekto do Lánov 68
 6. Věra Tepličková: Nebojme sa občania, po ľudskej stránke je v koalícii všetko v poriadku, 34
 7. Martin Ondráš: Slovenská potravina - 3 zásadné klamstvá 33
 8. Liga za ľudské práva: Hoaxy verzus fakty: Tisíce migrantov z Afriky smerujú na Slovensko 29
 9. Jaroslav Polaček: Letný festival mládeže v Košiciach nebude, nie je politická vôľa 25
 10. Paula Kentošová: Extrémistov nemá len Kotleba 18

Rebríčky článkov


 1. Jakub Tinak: hainburg, komárno a róbert koltai
 2. Andrej Špeťko: Zrkadlo
 3. Milan Bod: Zážitok z nemocnice.
 4. Petra Babanova: Prichádza Nová Jar
 5. Kristína Jakubičková: Mladosť
 6. Gabo Németh: Tadeáško
 7. Patrik Mackových: Trhy rastú už 10 rokov. Ako dlho im to ešte vydrží?
 8. Jana Slobodová: Clemantina v Magickom dome... Návšteva Shilo... Abigail má narodeniny!
 9. Martina Meriačová: Veríš v lásku? A v akú lásku to vlastne veríš?
 10. Ján Popovič: Je všetko predurčené alebo je náš osud dielom náhody?

 1. Kočner na Kuciaka nič nemal, preto ho dal zavraždiť. Plánoval aj útek
 2. Mala som trinásť a sexuálne ma zneužili. Tábor, kde ma stretol, funguje dodnes
 3. Najčastejšie chyby, ktorými si vodiči zbytočne ničia auto
 4. Rakúsky novinár: Článok, o ktorom hovorí Fico, nevyšiel v deň volieb
 5. Telefonát s Vadalom riešil iný spis, ako uvádza Fico
 6. Katarína Danová: V trinástich ma zneužíval a všetci sa prizerali
 7. Kopla do lopty a nohu vyšvihla vysoko nad hlavu. Začali ju obťažovať
 8. Moc je ako droga. Keď o ňu politik príde, začne škodiť
 9. Sagan sa víťazstva na Miláno - San Remo opäť nedočkal, neuspel v záverečnom šprinte
 10. Fico vystúpil prvýkrát od volieb, rozčuľoval sa a vyhrážal. Podľa kolegov je v poriadku

 1. 100 miliónov na vedu a výskum je kvôli SNS v ohrození
 2. Veuká baba nesie veuký batoh
 3. Zomrel veterán západného odboja Milan Píka
 4. Vladimír Palko: Medzi prvým a druhým kolom: Časť tábora Čaputovej už nezvláda moc
 5. Ikona na oštaru: Ako Andreja Kisku odpaľujú ľudia, ktorí ho predtým prosíkali
 6. Tak Šefčovič alebo Čaputová? Nezastupujú ma, v druhom kole by som voliť nešiel
 7. V. Palko: Zuzane Čaputovej sa podarilo obsadiť pole vzopätia idei Slušného Slovenska
 8. Povolebné impresie... či snáď depresie: Prečo Čaputová a nie Tauchmannová?
 9. Peter Bárdy: Fico nám nadáva, klame, a my chodíme na jeho tlačovky. Prečo?
 10. Komentár Daga Daniša: Čaputovej úspech môže byť rekordne drahý

Už ste čítali?