Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chuligáni demoulujú ulice a Marián len mlčí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pane Bože

to mi je novinka ! Fanúšikovia Slovana sú kotlebovci a fašisti ! Asi niekto zabudol , že títo fanatici vystrájali už vtedy , keď pán Kotleba ešte nebol na politickej scéne . Je veľmi " pekné " teraz pripisovať všetko zlo jemu . Nečudoval by som sa , keby fan klub Slovana pohnal pána Strapka pred súd za nactiutrhanie . Aspoň by im uhradil cestovné náklady ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nedávam to za vinu jemu, iba premýšľam, že čo je skutočným nebezpečím, vlaky alebo títo primitívovia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ambrosius, súhlasím do bodky s obsahom

tvojho príspevku, preto ti aj klikám plusku. Prosím ťa však o láskavosť, aby si v budúcnosti viac nebral nadarmo Božie meno. Správnosť myšlienky v tvojom príspevku to predsa neovplyvní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ospravedlňujem sa

viem že meno božie nemám brať nadarmo . Vyletelo mi to však .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako

verejne cinna osoba, predseda BBSK a poslanec NRSR by sa k tejto teme mohol vyjadrit. Vsak ked sa taketo individua "rozsantia" tak to vyzera horsie ako po rabovacke parazitov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Trapny

clanok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A prečo by mal reagovať? V parlamente si vypočul, že čokoľvek povie, tých 140 magorov to bude aj tak ignorovať. Nech reaguje Matovič, veď ide o krčmu jeho švagra, tak nech teraz povie niečo na túto tému. Napríklad nech sa pokúsi zabrániť stavbe štadiónu v Bratislave a ak, tak niekde v šírom poli, ďaleko od civilizácie. Nech postavia miesto futbalového štadiónu nejaké iné športovisko, pretože okolo žiadneho športu sa nezdružuje toľko debilov ako okolo futbalu. A to som kedysi naň chodila s otcom ako mnoho iných detí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo by mal reagovať?

A prečo by nemal?
Ak je schopný reagovať na "kriminalitu" vo vlakoch, prečo nie je schopný reagovať na kriminalitu na futbalových štadiónoch?
Mne pripadá ako niekto, kto si vyberá triesku z prsta a pritom si nevšíma nôž v chrbte.

A ja ti hneď poviem prečo.
1. Pretože by sa postavili vlastne proti svojim vlastným voličom.
2. Pretože by im na tých štadiónoch asi natrhli tie ich ňu-ňu.ňu zelené trička s dvojkrížom a už by to nevyzeralo tak dobre.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Snáď nie sú policajné zbory SR

až také neschopné, aby sme sa všetci museli spoliehať namiesto polície iba na Kotlebových chlapcov? Je rozdiel vypomôcť tam, kde polícia nestíhala (vo vlakoch) a rozdiel je dobrovoľnícky a bez nároku na odmenu plniť všetky úlohy tých, ktorých si za tým účelom platíme zo štátneho rozpočtu...
Jediné logické vysvetlenie je, že niektorí diskutéri by snáď chceli podriadiť celú políciu Kotlebovi?
... Nuž, možno aj to bude...ale až po niektorých budúcich voľbách, teraz ešte nie...
Takže trošku vydržte, milí diskutéri :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Snáď nie sú policajné zbory SR až také neschopné, aby sme sa všetci museli spoliehať namiesto polície iba na Kotlebových chlapcov?"

Veď práve! Tak načo sa potom nasilu pchajú do tých vlakov? Kto ich tam volal? A čo tam vlastne chcú, ak nemajú právomoci polície?

Všetci vieme o čo tu ide. Veď to je to isté ako keby cap sam seba menoval záhradníkom. Slušní občania by sa mali dať dokopy a vytvoriť hliadky slušných občanov, ktorí by chodili týmto kotlebovcom v pätách a dávali na nich pozor, aby nerobili po vlakoch bordel.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Však si pohľadaj nejakých podľa teba

slušných občanov, dajte sa dokopy a tiež vytvorte vo svojom voľnom čase vo vlakoch dobrovoľnícke hliadky.
No a keďže ste takí veľmi slušní, nezabudnite si vždy, keď pôjdete do tejto dobrovoľníckej "služby", kúpiť aj cestovné lístky tak isto ako si ich kupujú aj Kotlebovi chlapci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Inak...

...prave som sa chcel opyatat, ze kde boli kotlebovske "zelene hliadky" ked chuligani demolovali Trnavu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No, sak tam boli, kde by inde boli...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Počuj Strapko!

Prečo s tým otravuješ Kotlebu? Nestačia Ti tie hova.iny, ktoré vyvádza vo svojej župe? To ho chceš infiltrovať po celom Slovensku? A snáď nechceš, aby ten chudák zaujal nejaké rozumné stanovisko. Nebuď smiešny. Futbalový zápas poriadal SFZ - sťažuj si u Kováčika, prečo to lepšie nezorganizoval. Policajti patria pod MV SR - sťažuj si u Kaliňáka, prečo neurobili lepší poriadok. Bordel robili vypatlanci z BA - sťažuj si na nich u župana Freša. To je mohutný chlap, zopár chuligánov by zvládol. Celé sa to odohralo v TT - sťažuj si u župana Mikuša. To je karatista, ten by si zase mohol poradiť so zbytkom tých ťulpasov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Strapko si v blogu iba pomýlil

Kotlebu s Kaliňákom. :D)))
Blog navrhujem odložiť a vytiahnuť v budúcnosti, keď Marianovi dajú voliči dosť hlasov, aby mal potrebné kompetencie. Len pri Marianovej šikovnosti predpokladám, že situáciu zvládne na výbornú . . . takže blog bude opäť neaktuálny :D))) .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aj toto sa môže stať

Viem si predstaviť scénu v slovenskom rýchliku v ktorom sa stretne dvojica kotlebových ochrancov s dvojicou štátnych policajtov a dôjde medzi nimi k fyzickej potýčke. Bitku ukončí energická dôchodkyňa, ktorá ich rozoženie od seba invalidnou palicou, pretože jej narušili podriemkávanie počas cesty. Potom by mal nasledovať verdikt naších zákonodarcov - palice a dôchodcovia nepatria do vlaku, pretože sú pre ostatných nebezpeční a môže sa následne aj zrušiť dôchodcovská výhoda cestovania zadarmo. A hneď bude aj menej kritikov takéhoto grátis cestovania.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME