Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nosím si deti do práce. Nik to nerieši. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Deti do práce

sa ešte nosiť dajú:)
Myšlienky mi zabehli k takému, že či raz sa budú do práce dať nosiť aj starí rodičia?.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Janka Remešíková

Dávam plusku za príspevok!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dík!:)

Na revanš:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Reagoval si k môjmu

diskusnému príspevku, ale myslím, že sa Tvoj príspevok nestratí:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak admin na tvoj pokyn vymaže,

tak sa môj príspevok stratí :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo na môj pokyn?

Máš pocit, že si napísal niečo nevhodné?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre si si tipol,

fakt Ťa vymazali:) Mne je úplne fuk, čo kto napíše do diskusie, keď nediskutuje pod vlastným menom. Tiež si nenosím deti do práce, ani psov, ani nikoho iného, lebo mám 62 rokov a užívam si dôchodok:)
Na Tvojom príspevku sa mne osobne nepozdávalo, že prečo deťom hovoríš pankharti? Deti sú deti.
Ale s vymazaným príspevkom nemám nič spoločné, lebo ako hovorím, píš tak ako cítiš, veď nick je nik:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Janka

už ťa trochu poznám a nemyslím, že by si niekoho hlásila, si pohoďáčka .... to súhlasím

Ale prepáč, nick nie je nik. Ja nie som nik aj ked som nick. Ono sa tu tu same nenapíše - keby NIK nepísal - nič by tu nebolo. Ty si sa rozhodla písať pod svojim menom - možno preto, že aj bloguješ .... ale ľudia majú svoje a dôvody prečo to nerobia. Internet nie je veľmi bezpečný priestor.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dávam svoje čestné slovlo,

že som ešte nikdy nikoho nenahlásila na výmaz príspevku.
nyrra, Ty si značka, píšeš k veci a nepoužívaš slová, ktoré evidentne slúžia hlavne k provokácii.
U takých mi vôbec neva, že diskutujú pod nickom. Ale antiFicista by určite nikdy pod vlastným menom nenapísal to, čo napísal. Ty áno za určitých okolností. Tvojím dôvodom verím, lebo viem, že ich cieľom nie je urážať. Teba beriem ako nicka:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vymazali ma opäť. Nevadí. Deckám hovorim hanlivo preto, lebo si to veľmi často zaslúžia, ale hlavne preto, aby som nasraštval ženy, lebo ženy sú psychicky zaťažené s deckami. Novodobé nekritické mamičky deckám všetko dovolia, žiadny móres a tak to potom vyzerá v škole aj v spoločnosti. Väčšina novodobých mamičiek a vôbec žien sú veľké hlupane. Nič nevedia, len to čo aj primitívne zvieratá - páriť sa a plodiť mláďatá. Zvieratá na rozdiel od primitívnych žien svoje potomstvo nevycapuje trápne po facebookoch. Je mi z nich na grc. Najviac ma vytáčajú primitívi , nuž a ženy k nim na 99% patria. Teraz napríklad ten primitívny poslanec Petrík.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V niečom máš pravdu.

Deti treba zvládať a vychovať ich tak, aby s nimi neboli problémy.
Súhlasím aj s tým, že ženy svoje deti milujú. Aj ja. Dnes sú z nich už dospelé ženy, som na ne hrdá, čo v živote dokázali. Boli aj sú z nich slušní ľudia. Dokonca si myslím, že ešte viac ako ja:)
FN nemám a mať nebudem. Žijem si svoj život v dome, v záhrade, v prírode, rada bicyklujem. A mojou prioritou sú teraz vnučky, hoci do parlamentu s nimi nechodím, mne stačí pieskovisko.)
Deti koľkokrát nemôžu za to, aké sú. Kým sú malé, nevedia to ovplyvniť.
A čo Ty? Prečo si taký kritický k ženám? Ublížili Ti niekedy?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

FB, nie FN.

To je oprava, vidíš, my ženy:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja som kritický hlavne ku hlupákom a hlavne, ked robia problémy. Ženy sú hlúpe, kym nerobia problémy, beriem ich aké sú, nemôžu za to, podobne aj deti. Akonáhle je však decko drzé a žena podskakuje, tak to im dám pocítiť. Rovnako aj mužom, ale muži od prírody nie sú hlúpi ako ženy a deti, je z nich osoh, vedia všetko robiť, ženy nevedia absolútne nič, len využívať mužov. Neviem, či to vôbec ako žena môžeš pochopiť, nič nevieš robiť nič si nedokázala, len plodiť deti a hrať sa s nimi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo si myslíš,

že neviem nič robiť? Ženy plodia deti rovnako aj muži, veď si hádam len nevyrábame samé?:)
Ty doma robíš úplne všetko? Nakupuješ, varíš, upratuješ, perieš? Alebo to nie je robota?
Ja som 40 rokov normálne aj chodila do práce. O čo väčší osoh je z mužov ako zo žien? Veď aj muži sa hrajú s deťmi a plodia ich rovnako ako ženy, tak napíš niečo konkrétnejšie, v čom sú muži kvalitnejší ako ženy? A nemusíš byť pri tom nijako naštvatý, buď konkrétny a píš k veci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ved prave to,

nechapeš čo je sofistikovana robota - nakupovanie, varenie , pranie , to je primitívna podradná praca , ktoru zvladne kazdy hlupák. Prepač že tak pišem, ja ta nechcem uraziť , ale je to jednoducho tak. Čo je poriadna fyzická či rozumova praca? Nuž všetko navôkol, kam sa rozhliadneš, čo chytíš do ruk je praca mužov, je mi až trápne, že to musim polopatisticky rozvádzať. Autá, domy, motorky, bicykle, lietadlá, televizory, počitače, IT technologie, roboty , fabriky, stroje od výmyslu sveta, elektrarne, oceliarne, a servis a opravy toho všetkého, no proste všetko robia muži, ženy nič. Ženy a deti a zvieratá nevedia jednoducho nič robiť, lebo sú hlúpe, nikdy nič nespravili ani nespravia. Stačí také vysvetlenie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak konečne som pochopila

Tvoj pohľad na svet.
Podľa Teba všetky najdôležitejšie veci na svete sú len zásluhou mužov. Keď odhliadnem od toho, že prioritu v živote máme každý inú, aj tak mi nedá:
Keby prioritou väčšiny žien nebolo mať potomkov, keby sa o ne nestarali a nehrali sa s nimi, odkiaľ by sa tu vzalo toľko geniálnych mužov? Aj mužom niekto odovzdáva vedomosti v školách, nie sú to väčšinou ženy? Keby väčšinou ženy nerobili tie podľa Teba primitívne veci, kedy asi by mali muži časový priestor na ich geniálne nápady? Zabezpečiť servis a fungovanie domácnosti je časovo dosť náročné.
Muž teda vymyslí tie geniálne veci a potom sa na ich výrobe a distribúcii podieľajú aj ženy. Len vymyslieť niečo nestačí. To nepríjemne v Tvojom pohľade na život je to, že nejako nechceš uznať, že ženy a muži sa vzájomne dopĺňajú a jeden bez druhého by nemohli existovať. Lebo jesť musia aj muži. A chodiť v niečom oblečení. Jedlo a oblečenie zabezpečujú väčšinou ženy (potravinárska a odevná výroba). Takto by sme mohli pokračovať donekonečna.
A nejako si pozabudol pripomenúť, že práca mužov sú aj zbrane, že väčšina diktátorov sú aj boli muži, väčšinu vojen iniciujú aj iniciovali muži, čiže okrem prospešných vecí vymysleli aj veľa zla, tragédií. Tiež v kriminálnych činoch dominujú, aj v tých najhorších.
Napriek tomu považujem ženy a mužov za rovnocenných ľudí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ZVieraťu, dieťaťu a žene je

strata času niečo vysvetľovať. Tieto tri stvorenia nevedia nič, všetko robia iba muži. Ženy nerobia prakticky nič. Nanešťastie sa nasáčkovali aj do školstva (dotované to povolanie peniazmi od mužov), základné mi nevadí, tam ku hlúpučkým deťom pasujú. No na stredných školách už je ich prítomnosť nežiadúca, lebo ženy nevedia nič a teda ani nič chlapcom, budúcim mužom poriadne neodovzdajú. Dievčatá by mali absolvovať len ZŠ, lebo čo už s deckami, no dalej je ich pritomnosť v škole už zbytočná, aj tak nič nevedia a aj tak v živote nič poriadne robiť nebudú, len jednoduché nenáročné pomocné podradné práce ako varenie, pranie , upratovanie a utieranie zadkov deckám. Náročnejšie pomocné práce ako kosenie, betonovanie, rýľovanie a pod. už ženy nerobia, lebo nie sú len hlúpe, ale aj lenivé.
Čo sa týka mužov agresorov , ano, sú to grázli, to, že muži sú múdri a robia všetko je jedna vec, najdú sa však aj grázli, čo robia zlé veci ako vojny, devastácia prírody nadmerným znečisťovaním, stavaním, klčovaním lesov, mnohí otravujú životné prostredie hlukom, kradnú, obohacujú sa a pod. Nonič na tom nemení skutočnosť o hlúposti a totálnej neschopnosti žien a detí.
Len sa mi tu teraz nerozplačte ako decko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja mám ďaleko od plaču,

nemám žiadny komplex menejcennosti z toho, že som žena, mám rovnakú hodnotu ako muž.
Záhradné práce viem robiť tiež, to sa čuduješ, však?:) Kosenie a rýľovanie je náročnejšia práca? Jaj, vlastne áno, pre Teba:)
A utierať zadok možno raz bude treba aj Tebe (hoci to neprajem nikomu, ani Tebe). Dúfam, že takúto podradnú prácu nikdy neprijmeš od ženy:)
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME