Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

MIH NET – Tu nie sú míny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Veľmi dobrý článok. Klinec trafený po hlavičke
"...Považujem za nekorektné, že takáto konferencia sa udiala bez vedomia členov Výboru pre deti a mládež a Výboru pre rodovú rovnosť..."
Myslím, že petícia je dobrý spôsob, ako povedať ministerským úradníkom, že toto už prehnali.

Podporujem a odporúčam petíciu http://www.peticie.com/mpk-lp-...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ľahostajní k patologickým javom

Hodnoť:   mínus indicator plus

“je tu skupina, ktorým je asi prednejšie

čosi, čo som zatiaľ neidentifikoval.”

Výskumy jednoznačne dokázali, že deti sú veľmi ovplyvniteľné, čím menšie, tým viac, že takmer nekriticky preberajú názory dospelých, s ktorými žijú a teda že aj umelo spôsobené odcudzenie dieťaťa s rodičom je možné a dokonca logické. Že negatívne vnímanie rodiča pácha strašné škody na duši dieťaťa a pre dieťa je menej škodlivé ak rodič zomrie.

Poznatky vedy sú v tomto natoľko jednotné a spoľahlivé, že popieranie existencie umelo spôsobeného odcudzenia s rodičom, či strachu z neho, je podľa mňa na odobratie licencie a potrestanie za porušovanie zákona o zdravotnej starostlivosti č. 199/1994 Z.z. (povinnosť používať „metódy, techniky a postupy zodpovedajúce súčasným poznatkom psychologických vied“)

Prečo sa niekto púšťa do takého zúfalého popierania reality??? Stačí si pospisovať mená ľudí ktorí sa okolo toho točia a ukáže sa jadro, ktoré zároveň presadzuje genderovú ideológiu, homosexualitu a potraty. Je to skupina charakteristická aj zúrivým napádaním normálnej rodiny a zdravých hodnôt. Ďalšia neprehliadnuteľná črta je agresívne potieranie demokracie tým, že presadzujú svoju agendu aj napriek masovému nesúhlasu a dokonca protestom ľudu. Vyhodia ich dverami, ale o chvíľu vtrhnú oknom, potom komínom a potom asi aj škárami medzi tehlami. Otravní ako muchy, jedovatí ako austrálske pavúky.

O ich cieľoch si spravte obraz sami: v mene vznešených fráz o ochrane detí už dosiahli, že rodičia sa boja vychovávať svoje deti. Boja sa prikázať, zakázať, nieto capnúť im po zadku. Počúvame propagandu vštepujúcu školákom, že je trestné keď rodičia prečítajú ich SMS. Už padli návrhy, aby boli rodičia vylúčení z rozhodovanie, či ich dieťa bude brať antikoncepciu, alebo si dá preoperovať pohlavie. Prijali sa hmlisto definované zákony o tzv. domácom násilí, xenofóbii a homofóbii. V trestných oznámeniach som na vlastné oči videl obvinenia, že rodič pohladil svoje dieťa po vlasoch. Už dnes pri týchto obvineniach neplatí prezumpcia neviny a „skupina“ sa to snaží aj legalizovať presadením krajne neobjektívneho „princípu preneseného dôkazného bremena“. Zároveň sa posilňujú právomoci sociálnej kurately a ich spis je už tajnejší ako súdny spis o vražde (vrah má právo ho vidieť, rodič ani nikto mimo kurately nie). Nie je možné dosiahnuť potrestanie kurately ani pri jasne zdokumentovanej korupcii, alebo falšovaní správ, či vypočúvaní detí pod hrubým nátlakom. Skupina vytvára obrovskú bublinu zo sexuálneho násilia, ale zároveň sama organizuje predčasnú sexualizáciu mládeže (odtrhnutú od citov aj zodpovednosti). Odsudzuje násilníkov, ale propagovaním voľného sexu, rozvodov a izolácie dieťaťa od rodiča sa sama podieľa na lavínovitom náraste skutočných násilníkov v ďalších generáciách.

Čo presne táto skupina chce, by sme sa asi dočítali v marxistických knihách, ale isté je, že jej strašne vadí zdravá rodina a normálni rodičia.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME