Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Máme jedinú vládu akú sme schopní ponúknuť mestu i svetu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Hmm

ďalší obhajovateľ vládneho zlepenca a jeho pra sačín, ktorý polepí dokopy účelové lži a osobné pocity. Hnus...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To že, niečo neviídš,

nemusí znamenať, že niečo neexistuje, Môže to znamenať aj to, že máš niečo s očami.

Okrem toho, ja ako volič, vôbec nepotrebujem zoznam ľudí a trafík, ktoré v prípade víťazstva budú týmto ľuďom pridelené. Ja potrebujem vedieť, aký majú volebný program!

A teraz ti poviem pár "tajomstiev": Strana SMER nešla do volieb so žiadnym volebným programom - len na poslednú chvíľu a po kritike schválili akýsi pamflet - a predsa vyhrali voľby.
Druhá v poradí - strana SaS - mala podľa nezávislých analytikov najlepší volebný program. A dokonca má uvedených aj odborníkov zodpovedných za jednotlivé kapitoly volebného programu, z čoho možno do určitej miery vydedukovať aj možné personálne obsadenie jednotlivých postov - ak ti až tak záleží na tej "tieňovej vláde"...

Tak ako s tými tvojimi očami? Lepšie?
Alebo ešte stále nevidíš nikoho kompetentného prevziať správu veci verejných do svojich rúk?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie naozaj to nevidím, ja viem že keď niečo nie je vidno neznamená to že niečo neexistuje. Ale ako sa hovorí, nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie. Môj blog nie je chválospevom vládnej garnitúry, priam naopak, je volaním po niečom konštruktívnejšom. Tieňový kabinet tu chýba nakoľko nevieme kto e ten čo to vie prebrať. Ako ste napísali, že "možno do určitej miery dedukovať možné personálne obsadenie". Ja by som chcel aby sme nemuseli tipovať a odhadovať ale aby bolo jasné, že tak ako zrejme sa kritizuje niečo tak isto jasne a zrozumiteľne sa ponúka aj niečo konštruktívne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ty nie si pravičiar

pravičiara charakterizuje aj racionálne a argumentačné myslenie, ty surfuješ bez argumentov po povrchu ako klasický smerák. Najprv vyhlásiš, že to, čo tam je, je jediná alternatíva (pre pravičiara nočná mora, tam ti už nevadí, že si nevedel žiadne meno okrem fica s kalim vopred?), potom, že potrebuješ kokrétne mená tieňovky 100 dní po voľbách a tisíc dní pre voľbami). Nevadí ti, že je tam vláda, ktorá ani volebný program nemala a nevadí ti, že v opozícii čakajú stany s najprepracovanejšími programami. To ty nechceš vidieť. Bolo by fajn, ak by sa dalo baviť argumentačne v rámci rezortov, ale vo fáze, keď štátu vládnu mafiny, nie je na to priestor. Teraz nejde o to, či bude dph 20 alebo 30 %, ale o to, aby aspoň 1 % z dph zostalo v štátnom rozpočte a neslúžilo len ako štátna stavebná prémia pre vyvolených. Je to k zlosti, že, keď trolovia v diskusiách nefungujú, ani blog s velikou fotečkou, ani komické blogy ministrov ba samotného precedu. Vy to proste robiť neviete. Ešte aj na to kradnutie vám prišli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Alternatíva sa nájde vždy... lebo ak máme vládu plnú káuz, korupcie, schránok, alobalu, oligarchie - vládu, ktorá neustále zavádza, klame, vládu populizmu a občan počúva len táraniny, vidí, že sa nič nevyšetrí - pre politikov a ich známych zákon neplatí, obyčajný človek je tu zas na zdieranie, spravodlivosť slepá, ale všetko je v súlade so zákonom nastaveným politickou oligarchiou... No nejdem pokračovať... ale moje stanovisko je - ďakujem, takúto vládu neprosíííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Každá iná bude lepšia!!!!
Ja osobne idem do kolien, keď počujem taký Most bľabotať v prospech korupčného Smeru a ich prešľapov, hoci pred pár mesiacmi kritizovali práve Smer...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dopletený popleta ...

Nič proti, ale toto ?! Pravý demokrat či pravičiar, ako sa označuje pisateľ, sa nikdy nemôže zmieriť s neprávosťami. Dovolím si tvrdiť, že hocikto je lepší ak nie najlepší ako terajší ZLEPENEC. A tak, ako vždy argumentujú neveriaci Tomášovia, tak aj pisateľ, aby prekryl svoju rozháranú myseľ, používa neprimeraný prímer - že nik iný ako ZLEPENEC nie je schopný túto krajinu viesť a slúžiť ľuďom. Ani jedno, ani druhé ako argument neobstojí v paľbe skutočnej pravdy. ZLEPENEC TÚTO KRAJINU ANI DOBRE NERIADI , BA ANI LEN TROŠÍČKU ĽUĎOM NESLÚŽI !!! A preto je lepší ktokoľvek nepripravený, vždy je lepší, ako adlátusi terajšej arogancie moci, služobníci bezuzného okrádania, klamstva a korupcie, služobníci rodinkárstva a lobizmu, no a ponížení adlátusi - pomocníci oligarchov. Takže pán dopletený popleta, vy skutočne nie ste pravý demokrat, iba sa na neho dosť neúspešne pokúšate podobať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Radsej aj uradnicku vladu ako toto.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho