Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Po 8. rokoch Smer prichádza na to, že má ponúkať "hodnotu za peniaze"? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

To je zase len dôkaz toho,

že nielen SMER, ale v podstate všetky doterajšie vládne garnitúry nikdy neriešili skutočné problémy ľudí, ale len míňali peniaze podľa nejakých nimi schválených rozpočtov, že koľko sa akému rezortu pridelí bez akýchkoľvek formulovaní výstupov, teda čo a prečo sa má urobiť a čo to konkrétne prinesie ľuďom. Otázka v tomto prípade znie, pre koho hodnota......neskutočná blbosť. Táto spoločnosť melie ešte z podstaty vytvorenej za socializmu, ľudia žijú ako žobráci, z úplného minima a štát miliarda sem miliarda tam a potom má niekto tú drzosť zastierať to rozkrádanie nejakými hľadaniami hodnôt...... páni výsledky treba mať úplne konkrétne.... riadna infraštruktúra, sociálne byty, školstvo, fungujúce zdravotníctvo ...... to sa tu však roky nedeje, tak sa pýtam, kde sú tie miliardy.......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smer-SD,

od založenia eštebakmi, ponuka hodnoty za peniaze. Ano, za par drobnych,ponuka oligarchom nehorazne hodnoty a sam rozkrada DPH!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kde je Váš problém ako aj celej SaS

SaS a celá pravica sa čuduje, že ich valcuje banda zlodejov a vagabundov, pričom oni prinášajú také dobré riešenia, len ich ľudia nechápu. Aj tu si niekto myslí, že všetci sú hlupáci, len on je lietadlo?

Zamyslite sa trochu, politika nie je o racionalite, ale o emóciách - aj keď všetci budú svorne tvrdiť, že rozmýšľajú tak 2/3 ľudí sa rozhodujú podľa jednoduchého hesla ako sú "istoty" alebo menej úspešné "chránime". Pre inšpiráciu treba pozrieť spodné priečky Maslowovej pyramídy
Keď o pyramíde - tak aj priority musia mať takýto tvar, kde základňu tvoria tisíce občianskych iniciatív a na vrchole je základný cieľ, ktorý pre smerovanie štátu dá najvyššia moc v štáte. Tento základný cieľ je podstatný pre jednoduché volebné rozhodnutia a potom sa napr. všetci v SaS čudujú, že keď sa pohybujú medzi základňou a stredom piramídy, kde sú jednotlivé politické ciele na zlepšenie fungovanie štátu, tak ich ľudia nechápu. Takže autorovi, tisíce občianskych iniciatív Vám masy nepritiahnu a potom sa nečudujte, že ak nemáte jeden headline tak Vás predbieha banda vagabundov čo nemá nič, len jedno heslo a prázdnu piramídu.

Pritom vymyslieť takéto heslo je relatívne jednoduché a to, že to pritiahne zlomové hlasy aj pravici bolo dôkazom SDK - dvojnásobné platy. Na takomto hesle viete potom zrozumiteľne vysvetliť aj jednotlivé potrebné (neatraktívne) opatrenia, ktoré ste si vypracovali vo svojej agende.

Napokon pre objasnenie:
Hodnota za peniaze, nie je riešenie, ale pokračovanie seriálu o rozkrádaní štátu. Už neudržateľná obhajoba zlodejiny "bolo to v súlade so zákonom" nahradí nové "analýza ukázala, že ....". Cieľ rovnaký, len obal je atraktívnejší.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME