Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kotleba koná hlúpo aj protinárodne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

hlavne, že smer koná národne...a poctivo...a čestne...aj koncesie musím platiť už len preto, že si nesvietim sviečkami
súdruženko, až potom, keď si upracete vlastný chliev, tak až potom máte morálne právo kritizovať inde..ak vôbec tušíte, čo slovo morálka znamená
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hyperzlodej

krici chytte vreckara. Smer ma pod palcom vsetky zupy i stat a Kotleba im prisiel velmi vhod, aby odtiahli pozornost zo svojich prasacin.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

MUsim sa smiat ty pajac smeracky. Lebo do tej skoly sa prihlasilo kolko max 15 ziakov do prveho rocnika??? A to im chcete dat na co 30 000 teda 1 MILION SK???? Kvoli tym 15 ziakom? Kto je tam riaditelom,nejaky smeracky pajac?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každý

je nejaký. ĽSNS tvrdí, že koná proslovensky, koná presne opačne. SMERáci tvrdia, že bohatým berú a chudobným dávajú, konajú presne opačne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zato múdre a pronárodné konanie Smeru

urobilo z tejto krajiny skorumpovanú, rozkradnutú a vytunelovanú krajinu, z ktorej ľudia utekajú, a tí, ktorej v nej zostávajú, sa boja mať deti. Toť výsledok tej múdrej a pronárodnej smeráckej politiky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nemyslí..keby myslel, tak sa tu nepretŕča a neprovokuje poctivých daňových poplatníkov...a silno pochybujem, že ak aj myslí, tak má čím, pretože to, čo on a jeho súkmeňovci vymyslia, je znôška nezmyslov, riešiacich tak akurát veľké...veď vieš čo...samozrejme pre nás
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

smer smrdi od hlavy

Vies Marek, mozno by to bolo inak, keby ste nepostavili na zupana cloveka, co tam vacsinu casu ani nie je. Mozno by nebol dnes kotleba v parlamente, keby nebolo CT a pamatne vyroky esteta z KE. A mozno by dnes kotlebovi nestupali percenta, keby neboli ludia unaveny kalinakom, basternakom a neviem este akym kseftarom so socialnym citenim. Kotleba vlastne neurobil nic, rovnako, ako nechce urobit ziadny ukon aj ohladom gymnazia. On nemusi robit nic, vsetko co potrebuje za neho robis Ty a ta tvoja druzina. Tak ti neviem, kto je tu vlastne ten protinarodny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pekne

zhrnuté. Terazky polozim otazku: myslis, že to sudruha Maďariča zaujíma? Tvoje argumenty sú trefné. Myslíš, že sudruh Maďarič sa nad nimi zamyslí? Hahahaha. Túto bandu zlodejov zaujíma len to, aby bolo z čoho hrabať. Terazky nemajú na BB VUCke svojho zlodeja, to im vadí. Keby tam bol aj svätec, aj tak by pindali.
Stále špekulujem, prečo sem sudruh vypisuje svoje dristy, keď vie, že tu každý, no dobre, 95%, má červené myši rado ako koza nôž. A od každého dostane riadne naložené.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RE

To je dobra otazka,aj glvac sa tu pretrca a tiez sa mu to nemoze citat dobre. Mna jeden dovod napada, ked si dlho hore a vsetci okolo sa ta boja v kombinacii s hlbokym podlizacstvom nemas sancu, ze ti niekto povie pravdu. Ak ju chces zistit, musis sa opytat inde a kedze Marek ma na starosti volebnu kampan, musi poznat nazor aj druhej strany. Neviem ci si nieco z toho vezme, skor nie, ale hlupak rozhodne nie je, urcite ma dobry dovod, iba nam ho na nos nezavesi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre píšete obaja,

až mi je to divnô :-)
Súdruhovia vypisujú v nádeji, že tu niekoho presvedčia na svoju vieru. Pred časom tu odušu vypisovali lajčák aj mónika. Apropo Monika: tá na konci jedného blogu napísala, že ona drísty diskutérov nečíta. Asi ani jej kolegovia, nanajvýš ak ich asistenti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aj tento váš príspevok ukazuje,

že zatiaľčo vy smeráci sa zaujimate o budovy , kotlebovci sa zaujimaju (resp. zaujem len predstieraju) o ľudí. preto smer bude len padať a kotlebovci bohužiaľ budú rásť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To sa ozval

Ten pravý etalon čestnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bez ohľadu na Kotlebu

Pán Maďarič utopil ste sa vo vlastnej demagógii. Tak vlastne milión korún na opravu jedného plotu a pár metrov chodníkov ? Koľko ešte musí byť spoluúčasť župy ? 50 % ? 70 % ? Koľko bude tá celá oprava stáť ? 2 milióny, 3 milióny starých korún ? Už je vybraný aj vopred vytipovaný zhotoviteľ z portfólia Smeru ? Koľko odvedie na Súmračnú ? O 2 roky bude tá budova prázdna, lebo nemá študentov. Komu bude 8 rokov slúžiť ? Načo sú v Revúcej 2 gymnáziá ?
Za koho považujete pán Maďarič čitateľov blogu ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vystihol si to!

K tým sumám a čiastkam sa nechcem vyjadrovať...
... ale o tomto rozprával aj Marian Kotleba v Slobodnom vysielači, že ako to chodí s týmito verejnými obstarávaniami a so súhlasom krajského zastupiteľstva.

Že peniaze na toto, hento a tamto nie sú... ale keď by tuto predseda pozhovel... a tomuto niečo podpísal... tak by sa našli aj na toto, hento i tamto.

Tie roztrpčené odpovede svedčia skôr o tom, že podaktorí už videli prestretý stôl a bohatú hostinu, až sa im zbiehali slinky, ktoré teraz museli zrejme s horkosťou prehltnúť, ako im ústa klapli naprázdno.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

PLIAGA SLOVENSKA

Pán minister, povedzte aj ostatným ministrom a hlavne tomu najdôležitejšiemu, že nám neleží na srdci iba gymnázium, ale aj tisícky životov, ktoré sú ohrozené premnoženými medveďmi.Načo sú mi krásne hory, keď sa bojím aj s celou rodinou do nich chodiť. Určite aj vy máte zlý pocit, keď zájdete do Tatier a Fatier. To sa nedá zabudnúť. vraj máme byť viacej ostražití. Dá sa to? Po tých skúsenostiach, ktoré mám, sa to nedá. Prajem vám, aj rodinke, nerušený prechod medzi limbami. Len aby to tak bolo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zato vy sudruhovia konate

hlupo a protinarodne od svojho vzniku...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

MONEY TALK

Bohužiaľ Kotleba má pravdu a vy nie. Al e ak mu chcete prihadzovať percentá tak prosím. Je evidentné, že nemáte skúsenosti s krízovým manažmentom, preto tá poznámka o výhovorke je bohužiaľ vzhľadom na váš intelekt dosť nešťastná. IQ sa však hodnotí schopnosťou robiť paradigmu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Marekova Maďaričova propaganda

Naozaj je to tak, Marek Maďarič?

Lebo toto všetko je len stanovisko 1 strany. Navyše podávané pekne za horúca – najlepšie tak, aby sa k tomu druhá strana nemala právo ani vyjadriť, že?

Ani slovíčko o postojoch druhej strany. Lebo vy a hovinárska obec si vystačíte s jednou stranou a s predstavením názoru druhej strany zase tou istou jednou stranou sporu.

Pokiaľ viem – a odznelo to aj v správach Slovenského rozhlasu na stanici Slovensko vysielaných dnes o 18:00 – tak o osude tej pamiatky sa vraj bude ešte rokovať a BBSK sa chystá na rokovania o tom s MK SR. Ide vraj o to, že to gymnázium sa má zrušiť – lebo v ňom nebude dosť žiakov – a má sa rokovať o ďalšom využití budovy, ktorá by podľa BBSK mohla slúžiť ako múzeum. Lebo keby ten dar BBSK prijal, tak by sa o budovu musel starať ešte ďalších 10 rokov, pričom zrušenie sa očakáva asi o 2 roky, takže je teraz otázne, čo by bolo zvyšných 8 rokov. Toľko odznelo v správach v rozhlase.

Tuším jedine Aktuality to poctivo uviedli (to chýbajúce vyjadrenie druhej strany):

„Nikto neodmieta prijať 30 000 eur. Jediný problém s touto dotáciou je, že je tam vyžadovaná desaťročná udržateľnosť. Škola však má v súčasnosti iba 29 žiakov, z tohto žiadnych prvákov či druhákov. Tohto roku sa do nej hlásilo deväť žiakov, na otvorenie ich treba minimálne 17. To znamená, že o dva roky na nej bude nula žiakov,“ reagoval na ministra riaditeľ Úradu BBSK Milan Uhrík s tým, že zámerom zriaďovateľa je školu zlúčiť s druhým, väčším revúckym gymnáziom.

„Kým nájdeme nejaké iné využitie tejto budovy, tak spomínanú dotáciu jednoducho nemôžeme prijať, hoci by sme radi. Keby MK vyhodilo zo zmluvy uvedenú klauzulu o udržateľnosti, tak je do večera podpísaná,“ povedal Uhrík, podľa ktorého BBSK nemieni budovu predať súkromnému vlastníkovi, pretože v Revúcej by sa zrejme nenašiel záujemca. „Ak by malo záujem mesto či ministerstvo kultúry, pokojne ju dáme aj za euro,“ konštatoval.

Hľa: http://www.aktuality.sk/clanok... .

Čiže vyvstáva tu celkom iná vec. O dar žiadala škola, ktorá má byť čoskoro zrušená. O budovu by sa bolo treba starať, lebo je národnou kultúrnou pamiatkou, ale pre BBSK už nebude mať také využitie... a zatiaľ tak nie je jasné, čo s tou budovou potom. A BBSK to chcel najprv doriešiť.

Nezodpovedanou otázkou zostáva, čo je teda také strašné na tom, že by sa teraz neuskutočnilo výberové konanie, ale (povedzme) až o 2 roky, kedy by už bolo jasnejšie, aký ďalší osud budova bude mať. Či to naozaj neznesie odklad a či za tie 2 roky ten murovaný plot spadne a chodník sa prepadne??!

Ja osobne v tom môžem vidieť aj politické pohnútky vedenia školy, ktoré si takto chceli poistiť svoje ďalšie jestvovanie. A potom Maďaričovo povereníctvo kultúry, ktoré sa z toho snaží – s prepáčením za výraz – vytĺkať politický kapitál.

Áno, ten spor o prvenstvo i obavy o zlúčenie Prvého slovenského literárneho gymnázia s Gymnáziom Martin Kukučína sú tu naozaj aspoň od roku 2011, kedy BBSK viedol ešte Marianov Kotlebov predchodca Vladimír Maňka: http://www.changenet.sk/?secti...

Neviem, neviem, či by vyjadrenia primátorky Evy Cireňovej boli rovnaké, keby nebola zvolená s podporou Smeru–SD, SNS a KDH (lebo na Slovensku máme partokraciu, nie demokraciu) a keby si Revúca mala sama vydržiavať „potemkinovskú“ školu, v ktorej by sa (skoro) nikto neučil...!

Čiže z vyjadrení hovorcu BBSK Milana Uhríka cítim väčšiu zodpovednosť než z týchto Marekových Maďaričových poloprávd a táranín.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Logické argumenty

vyšli z Uradu BSK,kým tie ministerské-smerácké sú nepresvedčivé.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Lórant Kulík: Gastronómia: Vyprážaný bravčový rezeň - X- ročný recept overený časom 140
 2. Martin Foto Potočný: Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám! 115
 3. Andrea Hoštáková: Lavičky, na akých ste ešte nesedeli 66
 4. Danica Chames: Ste v strese? Spievajte! 49
 5. Daniel Schikor: Na cestách s karavanom - Chorvátsky Trpanj 47
 6. Stanislav Martinčko: Vyhlási Vatikán vládne strany za sväté?? 44
 7. Věra Tepličková: Nebol vlastne Maroš taký malý soros? 38
 8. Alexandra Bajusová: Mužmi milovaná a ženami nenávidená hriešnica. Aj tak sa dá nazvať Mária Šarapovová 32
 9. Martin Šuraba: Pár slov o Tolkienovi 29
 10. Tina Nekudová: Díl Druhý – Tak Trochu Jiné Chorvatsko… 27

Rebríčky článkov


 1. Július Kovács: Vraj si veľkomožný šofér Bugár vyprosuje, aby ho nespájali s Kočnerom.
 2. Štefan Vidlár: Aj ja staviam
 3. Štefan Vidlár: KLAPANEC
 4. Štefan Vidlár: Jak R. F. pracoval pro ludzí
 5. Peter Šuvada: Prečo je potrebné integrovať zdravotne znevýhodnených?
 6. Štefan Vidlár: "Ty .okote imunitňí!"
 7. Vladimír Krátky: Prečo je Brucho vlastne letnou threemou č. 1 ?
 8. Štefan Vidlár: Pandrlák
 9. Marek Blanar: Najvačšie zdravotné benefity pôstu z časoveho hladiska
 10. Július Kovács: Vyjadrenie generála Pavla Macka ku generálnej prokuratúre.

 1. Kočner sa chválil, ako cez Ďatla a Hlavné správy oslabí protesty
 2. Drucker: Fico nechcel, aby som odvolal Gašpara
 3. Sestra Jána Kuciaka Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 4. Bude to koniec, varoval odborník na banány. Ničivá choroba prišla do Ameriky
 5. Ficovi začínajú oponovať jeho vlastní ľudia
 6. Ľudia sa postavili developerovi. Nechcú ďalšie obchody
 7. Tarantino pre SME: Seriály sú vraj dnes skvelé. Poviem vám, prečo to nie je pravda
 8. Víťazky diskvalifikovali, lebo sa v cieli držali za ruky
 9. V Zemplínskej šírave sa utopil 38-ročný muž
 10. DiCaprio a Brad Pitt pre SME: Jeden pre druhého sme ako manžel a manželka

 1. Prečo je Brucho vlastne letnou threemou č. 1 ?
 2. Matovič: Tváriť sa, že s Bugárom, ktorý za 30 strieborných zradí aj vlastnú mater, príde zmena...
 3. Komentár Ľubomíra Jaška: Bugár: „Tridsať rokov ma poznáte.“ Však práve
 4. Exminister vnútra Robert Kaliňák vypovedal v kauze Vietnamec, jeho šofér na neho čakal v zákaze
 5. Po našej krajine kráča neomarxistický mor,ktorý si želá ovládnuť naše duše, srdce a myseľ.
 6. Kiska o konci Fica: Povedal mi, že sa nič nezmení. Bude riadiť štát zo Súmračnej
 7. Aj keby mali byť vyťažené všetky tatranské stromy! My vytrváme v boji proti lykožrútovi!!!
 8. Politické strany: Na Slovensku funguje kvantita na úkor kvality
 9. Ján Kuciak - Chlapec, ktorý zmenil Slovensko a nikdy sa o tom nedozvedel
 10. Masívne prepúšťanie zlú situáciu v U.S. Steel nevyrieši: Bez investícií im hrozí kolaps!

Už ste čítali?