Pondelok, 23. október, 2017 | Meniny má Alojzia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vážený pán Danko..... až Danko (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hlúposti píšete. Toto nie je vtipné, ani poučné, ani nijaké.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No a to čo chce robit Danko v parlamente je ake ? Vtipne alebo hlupe ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Re: Franto Tóth

... napísaný blog vnímam ako paródiu - vtipná, poučná, cielená a teda aj absolútne múdra - absolútna múdrosť je prienikom múdrosti a morálky.

... čo hlúpe a schizofrenicky je Váš príspevok, ani nie preto, že je kriticky, ale pretože vo Vašej charakteristike uvádzate: TÁTO KRAJINA JE PARÓDIA NA ŠTÁT!

... na pochopenie paródie je potrebné v sebe mať ducha!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To, čo predvádzajú niektorí opoziční poslanci v parlamente, robí z parlamentu "Paródiu na parlament".
.
Zaujímavé je, že namiesto toho, aby niekto parodoval tých opozičných poslancov, ktorí robia z parlamentu "Paródiu na parlament", niekto radšej paroduje toho, kto chce tento stav zmeniť a z parlamentu urobiť skutočný "Parlament". A to je naozaj hlúpe.
.
A k tomu, čo citujete. Pokiaľ v tomto štáte nebudú normálne fungovať prezident, ústavný súd, vláda, súdy, prokuratúra, polícia, najvyšší kontrolný úrad a všetky ostatné štátne orgány, samosprávne orgány, a nebudú slúžiť občanom tak, ako im to náleží zo zákonov, dovtedy táto krajina bude pre mňa paródiou na štát.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak to vnímate ako paródiu....

tak si naštudujte niečo o literatúre. Paródia je niečo celkom iné - a ten článok je všetko možné len nie paródia... Literárnych foriem je podstatne viac.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Re: cumil


PARÓDIA ­ môže byť epický alebo lyrický literárny útvar; je založený na hyperbole, komickosti, ktorá vyplýva z obsahu a miešajú sa tu znaky vyššieho a nižšieho štýlu; cieľom paródie je zosmiešniť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nechoďte na ľudí

s vYkYpediou...
po slovensky NAPODOBŇOVANIE..... V článku nebolo nič o napodobňovaní Fica.
Niečo podobné platí aj to ako používate ďalšie príklady v príspevkoch (tragédia, fraška)
Ak by ste na hodine literatúry-slohu... dostali za úlohu napísať paródiu na tému Fico.... tak
by takýto článok zaradili určite medzi iné "útvary"
zdravím
P.S.: len tak ďalej - čím viac cudzích slov budete používať podľa vYkYpedie, tým to bude zaujímavejšie. Odporúčam ďalšie: melodráma....atď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

v SME

sú pravidlá jasné (moderovaná diskusia, platená diskusia, vymazávanie príspevkov...., zrušená diskusia, článok bez možnosti diskusie...). V parlamente to chudáci zaviesť nemôžu ..... A niekedy to naštve aj predsedu parlamentu ako toť onehdy predsedu parlamentu z KDH. Zabudol, že mikrofóny sú ešte zapnuté a do mikrofónu sa dostala nelichotivá veta na adresu mladšieho poslanca opozície....Ten h....l jeden sopľavý...za....... A aby bola sranda, tak na návrh poslanca SDKÚ potom opozícia aj koalícia svorne schválili novelu trestného zákona, podľa ktorého aj takto zachytený hlas môže byť zverejnený iba so súhlasom dotyčnej osoby.
P.S.: podobné listy ako tento poukazujú na nadanie poslancov, mali by sa dať na literárnu dráhu a prípadne aj spievať v superstar
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME