Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radoslav Procházka povedal konečne pravdu! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemyslím, že prekvapil . Jeho postoje boli známe už dávno. Reč tela, pohľad, prezidenská kandidatúra a jeho ""podpora"" tomu terajšiemu, kľučkovanie pred voľbami. Mňa teda neprekvapil. Bugár áno, Ale gazdík nie
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Asi tak ako píšeš. Mne vždy vyzorom pripomínal T1000 z Terminatora 2. Tekutý kov ktorý sa sformuje do akejkoľvek podoby...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presné prirovnanie, vedela som, že mi niekoho silne pripomína, len som to nevedela priradiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ono je to jedno

proste tu nebola zásluhou pravdoláskarov po 89tom žiadna dekomunizácia, a tak sa k moci prirodzene prehnisal druhý sled boľševicko-eštébáckych mafií ktoré si teraz vystrkujú politické bábky ako návnadu pre ovčanov... jeden nevyjde, bude druhý, pinocchiov pokus o sedemnástu inkarnáciu kádéháckeho lapača tupoveriacich nevyšiel, a okamžite vyrazil zo zálohy osemnásty brblavý rybníček... ale treba uznať že lapač na ľavicovo-vidláckeho tupovoliča je oveľa jednoduchšie vyrobiť a má aj väčšiu účinnosť (stačil jeden mufti a potom rovno frco), podobne ako aj ten určený pre hejslováckych tupoňov

Prostý fakt že v čvargokracii (=demokracii s príliš širokým volebným právom) záleží jedine a len na hlasoch hlbokého podpriemeru (luzy, tupoňov, vidľače, často na hranici svojprávnosti), je dúfam jasný každému z TOP 10% (a uvedomuje si že on ani nemôže byť cieľovou skupinou žiadnej strany - kto by už plytval energiu na získanie tak drahých hlasov tejto ultrakritickej menšiny rozdrobenej a sto prúdov).

A to proste nepustí, aj keď technicky Západ po páde monarchií zaviedol nie demokraciu ale DEMOGARCHIU (ľud, démos, síce volí, ale kandidátov vyberá aplatí oligarchia, no a tá naša na rozdiel od západnej je zložená z triedy bolševicko-eštébáckych vidlákov ktorým slama čúha z gumákov, a presne tak potom aj ten štát vyzerá)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...trošku drsne povedané,

ale myslím,že nie si ďaleko od pravdy.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Procházka svojim vystupovaním

príliš pripomínal Dzurindu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Porovnavate neporovnatelne.

Nevadi, aj vy mate pravo na omyl.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dzurinda mal aspon svoj štý a svoj názor. Pricházkove reči sú také všeobecné, že by ich mohol vysloviť Mečiar, Dzurinda, Fico alebo Sulík. Preto aj Sieť dopadla tak zle- bola to nezaujímavá všehochuť bez konkrétneho plánu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bugár Ťa

prekvapil ? Je pravda, že vždy na verejnosti hral slušného, ale vždy potichu v zákulisí ťahal nitky a potichu si poberal podiely a robil kšeftíky, síce vždy cez niekoho a nikdy na kaliňáka, ale mňa neprekvapil, len konečne priznal pravdu verejne. Prekvapil by ma čestný a poctivý človek v našej vrcholovej politike, ktorý by ostal čestným a poctivým aj po prvom volebnom období a ostal by aj vo vrcholovej politike. To by bol div sveta.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento prefíkaný lišiak, klamár a manipulátor sa mi nezdal už v čase Radičovej vlády, keď si v parlamente volil, ako sa mu zachcelo - proti návrhom vlády...
Plusko odo mňa dostal pri diskusiách na pozíciu prezidenta... Netrvalo dlho - keď utekal pred kamerami pri priamej podpore Kisku - a stratil u mňa dôveru...
Radičová na jeho adresu povedala - pokora, pokora, pokora... A tak sa stalo - pýcha peklom dýcha!
Procházka sa stal zloduchom a zradcom slovenskej pravice...
Posunul politiku do totálneho suterénu! Hnus!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

NCF, slovenskú politiku posúvajú do

suterénu najmä voliči, ktorí sa nevedia pozerať pod povrch povedaného a napísaného. Ak voličom stačí predvolebné kostolnícko - marxistické drístanie o pracovnom nasadení pre "bežného, obyčajného" človeka, tak nič zásadne nové sa neudeje.

Krásne, povznášajúce reči patria do kostolov a nie do politiky.

Praktická politika nemá byť o hladkaní.

A aj Vám odkaz: tu nie je žiadna pravica.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Počítače

to vypočítali úplne presne: Procházka = 18, Bugár a spol. = 20-2
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

z celkovej pol. situácie vyplýva, že vlastne jediný čistý sú matovičovci a sulíkovci, vlastne iná alternatíva ani nie je, pre normálneho voliča neprepojeného nejakým spôsobom na kradnutie, dosť paradox pre koalíciu, reálne profituje z nakradnutého obrovské množstvo ľudí, špičky pol. strán a ich rodiny, tí potom ,,prerozdeľujú" prostriedky ďalej, úplatky na zametanie pod koberec, celej mašinérii, najmenšie sumy dostanú voliči, ktorým je jedno koho volia, ale za judášsky groš toho správneho.Ak si uvedomíme koľko % má Smer, tak z toho ide hrôza, lebo vidíme len to, čo zverejní opozícia, ale kam vedú ďalej tie nitky, trebárs, že Jano dostane XY eur aby volil Smer to nevidíme, nuž a teraz do akvárka vbehli ešte 2 chobotnice
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smutné je hlavne to,

že zdroj smerácko oligarchistických voličov je nevyčerpateľný. Veď stále narastajúci byrokratický štátny a verejný aparát je bytostne závislý od chlebodarcu. Keby zvíťazila skutočná pravica, majú doslova po chlebe.
Takže nových spasiteľov a sľubovačov istôt nevolia dôchodcovia, pologramotní a neprispôsobiví. Poslední áno, keď im z toho niečo kvapne. túto mafiu volia štátni úradníci, verejná správa, pracovníci prokuratúry a justície, polície, armády. Sú ich stotisíce. Nielenže im ide o stoličky, ale aj o beztrestnosť. Všetky priekaky, okrem pár výnimiek trochárov, sú zametené pod koberec. Rôzne pofidérne ústavy, odbory, často s podivnými názvami, stovky ohrievačov stoličiek na každom ministerstve, regionálnych "vysunutých" pracoviskách. To je voličská báza SMERU NSDAP.
A aby som nezabudol na predmetného "Gazdu". Čo sa dalo čakať od niemanda, ktorý vstúpiac do kamdidátky KDH narcisticky vykrikoval. Ja stranník? Nigda šoha, ja som tam iba odborník. A partaj nikdy. Pokračovanie je už chronicky známe. V normálnej konkurencii vnútri KDH zlyhal. Nič mu nebolo sväté, žiadna dohoda, koaličná zmluva, vraj svedomie. To hej, k tomu treba naozaj svedomie, torpédovať program koalície. Ctižiadostivosť mu nikdy nechýbala, tak hajde, nová partaj, kde by mohol byť hlavným kohútom na smetisku. A z lišiackeho fiškála, vraj nestranníka sa zrodil nový preceda Gazda. Ďalšie podobné excesy sú známe aj pre tých menej pamätlivých, počnúc prezidentskými voľbami a končiac vo Ficovom náručí.
Komunikácvia je aj neverbálna. Kto nedokázal od začiatku postrehnúť psychopatické správanie Mečiara, farizejské postoje Fígela a tiež bezškrupulózny narcizmus Procházke, Ficovho bieleho Trójskeho koňa, dobre mu tak. Podobne v prípade pár fráz verklíkovacieho papagája inseminátora Kollára, či zlodejského, spisovnú slovenčinu neovládajúceho hejslováka Danka. Trochu zložitejšie to bolo u Bélu, ale ten sa tiež nikdy netajil svojou ochotou ísť do vlády s čertom diablom, len aby bol Világi a osôbky v jeho partaji pri válove.
Nechcem tým tvrdiť, že voliť dnešnú opozíciu je terno a že sú tam samí anjeli. Ale napriek lapsusom a rozporom, sú jediní, ktorí sú schopní zastaviť smerovanie Slovenska smerom k čiernej diere, kde už raz bolo. Žiaľ čísla sú neúprosné. Kategórie vyššie vymenované, spolu s rodinami a pricucnutými pijavicami, tvoria tretinu voličského elektorátu. A nevymrú ako "babky demokratky" fasckinované Pasienkami. Druhú tretinu nevoliči.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

100%

pravda. Ale ak by iná vláda začala robiť poriadok, Fico by ju obvinil, že sú to politické čistky. Tu sa nejaká náprava ani nedá robiť ale treba upgrade.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pinokio len trefne pomenoval myslenie politikov štandartných politických strán , ktoré sú vraj jedinou záchranou Slovenska a EU. tých strán a toho systému, ktoré tú celé roky vychvaľujú rôzni -lógovia, analytyci a mediálni gumovači mozgov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor článku. v SR nie je žiadna

autentická pravica a ani ľavica.

Uvedené slová (pravica - ľavica) sú len označenia pre tzv. ficovcov a neficovcov.

Slovenská politika (podobne ako verejná mienka) je plná zjednodušení, bulvárnosti a pocitu ublíženosti, ktorý preteká do veľkej rieky strachu o rodný domček pod vodopádom.

A z pána Procházku je sklamaný ten, kto sa v tzv. slovenskej politike neorientoval a neorientuje.

Čo kto očakával od človeka, ktorého uvažovanie má úroveň vzdelaného vidiečana odchovaného na kostolníckom mlieku.

To je konštatovanie a nie pokus o urážanie.

Možeme variť len z toho, čo máme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

slovenské SPRAVODAJSKÉ portály?

Niečo mi uniklo? Oni na Slovensku cez noc vznikli nejaké spravodajské portály? Lebo ja teda vnímam hlavne propagandistické a z tých mi je nevoľno bez ohľadu na to, ktorej strane fandia.

Čisto technicky: ako vieš, že Procházka hovoril pravdu teraz a nie predtým? Prečo to nemôže byť naopak, že úprimný bol na začiatku (t.j. od začiatku chcel ísť so smerom a smer vždy podporoval) a klame teraz, aby si získal nejaké sympatie, či bohviečo iné?

"Majú to, čo volili" - ale však tento výrok je tautológia (vždy platný výrok). Že si volič pri voľbe predstavoval niečo iné, to predsa neznamená, že nedostane len a práve to, čo vždy chcel: výpalníka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

áno

Áno, SPRAVODAJSKÉ portály. V mnohom sú síce aj propagandistické, ale pri správach o koalícii tam tú propagandu veľmi nevnímam.

Čisto technicky: Procházka v tomto rozhovore pôsobí dojmom, že už naozaj nemá čo stratiť, a pomenúva veci pomerne presne a otvorene. V podstate potvrdil skoro všetko, o čom sa hovorí - napríklad to, že SMER vydieral svojich partnerov tým, že ak nepodporia Kaliňáka, vyvolá predčasné voľby.

A k výroku "Majú to, čo volili" - medzi riadkami to znamená, že ak chceli vládu bez SMER-u, mali voliť Gazdu. Keďže volili opozičných klaunov, tak majú, čo chceli. Happeningy pred Bonaparte, aj agresívne tlačovky :)
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME