Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Óda na knižné búdky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj ja som takto náhodou objavila Childa a teraz som závislá a neviem sa tej závislosti zbaviť ... to len k nevýhodám knižných búdiek :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja som jednu našiel v čakárni na stanici v Kysaku. Čakalo sa lepšie :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

v Žiline je ich niekoľko...

...škoda len, že nie všetky sú v slušnom stave...najmä tá v centre v Sade SNP je zdevastovaná...asi preto, lebo na ňu mieria iba 2 kamery MsP, ktorá je príliš zaneprázdnená vyberaním pokút za parkovanie pre súkromnú spoločnosť...

Raz mi jednej takej búdky, ktorá ešte mala nádej, prišlo ľúto, dvierka roztvorené dokorán, pršalo dovnútra, tak som zobral náradie, nejaký materiál a trochu som ju opravil. Srdečne iniciátorom tejto myšlienky naša rodinka ďakuje, pretože knihy sú dnes trochu pridrahý špás :)

Na tejto stránke, ak zrolujete úplne dole, nájdete mapu so všetkými knihobúdkami v ZA: http://www.knihobudka.sk
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Poďakovanie

Aj ja mám veľmi dobré skúsenosti s tou "prícestnou" knihovničkou. Našiel som si tam spústu knižiek s pekným čítaním a na opátku sme prispeli niekoľkými knižkami do obehu. Raz sa tam objavil oficiálny papier, aby tam ľudia nedávali svoje knižky, že to je vec knižnice. Myslím si že to nikto neberie vážne - našťastie, a nájdeme tam i naďalej množstvo zaujímavých knižiek. Len aby ich bezdomovci nelikvidovali do zberu. To je škoda ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

.

S búdkou mám vynikajúce skusenosti. Aj ked mám doma kopec knižiek, tie z búdky akosi lepšie "chutia". Ďakujem každému kto do búdky prispel akoukoľvek knihou. Mne to veľmi prospelo a dúfam, že aj knihy ktoré do búdky dávam ja / často sa s nimi len velmi ťažko lúčim / potešili nejedného zasneného čitateľa.
A chcel by som sa ešte poďakovať vandalom, že tú "moju" búdku /ale aj všetky ostatné/ ešte nezničili. Možno aj medzi nimi sú tí, ktorí si radi niečo pekné prečítajú.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME