Streda, 24. január, 2018 | Meniny má Timotej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo sme zverili deti tým, ktorým na nich nezáleží? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

K nadpisu.Nie m y ,ale rodičia detí

ich zverili do opatery socialne-výchovnému súkromnému ustavu,zvrhlým pracovníkom. Inak Vás obdivujem,že pri náročnej práci europoslanca v súčasných problémoch Europy mate čas za venovať udalostiam na Slovensku,obzvlásť v takej citlivej otázke ako je ochrana detí.Len Vás upozorňujem-asi to neviete,že v Galante sa ide o dvadsiatku nešťastných detí,kým na Slovensku je ich tisíce.Hlavne v romských osadách,sídliskách.Mladistvých fetujúcich, predčasný sex,nezrieka prostitúcia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Článok ma zrejme širší kontext...

a nie je reakciou (len) na "Galantu", ale na bratislavský summit.
A netýka sa len rodičov - nadpis chápem ako rečnícku otázku: "Prečo sme zverili budúcnosť národa tým, ktorí myslia len na seba a nejakú budúcnosť národa majú v paži"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vam, KDH-kom sa neda verit v nicom.

Aj Janko bol svaty muz a nebranilo mu to v tom, aby chodil do sprchy s hovorkynou
aby prisiel podvodom k bytu
aby bral neopravnene diety
aby lacno ziskal titul PhD
aby .....
aby.....
..........

len sama pretvarka a falos.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

S prihliadnutím na to, čo sa stalo

včera večer, som pôvodne nechcel reagovať. Ale potom som si uvedomil, že s tým Vaša osoba nič nemá. Takže najskôr parafráza nadpisu: Prečo si ľudia volia europoslancov ako Vy, pán Zala alebo napríklad pani Flašíková ?
Odpoveď je rovnaká aj na otázku v nadpise aj na tú predošlú. Je nám to vlastne jedno. Je nám jedno, že nás v europarlamente zastupujete Vy a rovnako je nám jedno, ako je postarané o deti v polepšovniach. Je to smutné, nie je to dobré, ale je to tak. Osobne proti Vám nič nemám, len mám určitú averziu voči politikom, voči KDH, voči politike ako takej. Príspevok od chocholúšika je tvrdý, ale v podstate vystihuje aj môj postoj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán EUROPOSLANEC, vďaka

za výstižný príspevok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pokrytectvo niektorých politikov je neuveriteľné. myslím, že plačete pán poslanec na zlom hrobe. opráve strana ktorá vás nominovala do EP mala niekoľko rokov na starosti sociálnu oblasť v podobe pána Brocku. nepohli ste ani prstom pre zlepšenie situácie v oblasti boja proti drogám v oblasti zlepšenia sociálneho statausu slovenskej rodiny. Vybíjali ste sa v jalových rečiach o prerušení tehotnestva ktoré nakoniec k ničmu neboli, boli ste zaujatí hlavne aby bola podpísaná zmoluva s diablom zu Vatikánu zatiaľ čo po uliciach sa ponevierali deti bezu dozoru, lebo uich rodičia museli maž aj dve zamestnania, ich mamky museli utierať zadky bioatým nemcom a rakúšanom otcovisa makali ako gastarbeitri v zahraničí a decká boli odkázané samy na seba. A teraz tu vyplakávate komu sme zverili deti? A Vám na nich vari záležalo? nemyslám Vás ako osobu ale vašej politickej svorke? ani zamak! Bojovali ste tu vrituálne boja za nenarodené deti a zatiaľ tie narodené sa rútili po šikmej ploche. a teraz sa tu teatrálne a populisticky čudujete ako keby stze prišli na slovensko pr
vý raz.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

súdruhovia nominovaní kdh

za čias dzurindovej vlády prikyvovali svojim pusipajtášom a kristovo "najmenším" ich netankovalo. bolo dobre, že toto "hnutie" je v prepadlisku dejín. ešte síce pár reliktov sa potuluje poi europarlamente, aj vypúšťa "moudra" (dobrotrusi), ale vývoj ide dopredu a ľudia si volia iných (týmito klamármi nazývaných extrémistami).
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME