Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O hrnčekoch v daždi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Príjemné

jesenné chvíle som strávila s vami dvoma:) Vďaka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj my Ti ďakujeme, Helenka. :) Bola som aj u "Teba" a nadýchala sa krásy a nehy Tvojho písania...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martuška, nasala som do seba

tú prekrásnu chuť Tvojich slov a foto, to už je presne to, čo v týchto dňoch vyhľadávam, prežívam, najradšej naživo, ešte mi to život dopraje aj v plnej kvalite, ďakujem mu za to každý deň:)
Mám obdobie vnúčatkovania, tak presne viem, o čom to je byť s deťmi, krása nad krásu, slová to ani nedokážu povedať, vôbec neva:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dobrý večer, Janka. : ) To ma teší, že si to celé zvesela užívaš. Úplne si vás viem predstaviť. S Tebou sa deti zaiste nenudia, ani Ty s nimi, vzájomné pôžitkovanie, hranie, možno večerné alebo spoločné čítanie, rozprávanie, prechádzky, možno aj pečenie či všakovaké iné aktivity. Ja Ťa vidím takú činorodú, stále v činnosti a dobrej nálade. A ďakujem, že si sa zastavila a vniesla sviežosť jesenej potechy, radosti, zadieľala okamihy Tvojej radosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vnímavými očami a aj ušami...

a najmä s oduševnením si vnímala ruchy, a šuchy, šelesty jesenného daždivého rána s postupne akcelerujúcim ( aké múdre slovo) pulzom.
Očká-ohníky v ***** už objavujú svet vôkol a mamička ho nádherne opisuje a my sledujeme ten ,,film" : O hrnčekoch v daždi a o mnohom inom, z čoho je nám príjemne na duši.

...... https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Milá Lutna, ďakujeme za odkaz, teplo a útulnosť, za pekné múdre slovo, ktoré si nám tu nechala, za skladbu, znejúcu ako rozprávka. :) To hviezdičkovanie, to niiiič...; len také šifrovanie, ako omaľovánka, ktorú možno dotvoriť... Ďakujeme za štngnutie hrnčeka o hrnček harmónie i nadšenia z toho, čo je, čo príde.
Jeseň, už v plnej paráde, nadchýna, žije, tvorí, poháňa a čaruje, všetko sa teraz deje... Je to o nevýslovnej kráse.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm...

vyhviezdičkovalo mi to ničím neurážajúce slovo : v *****
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Marti, ako vždy potešilo

a Tvoj článok som hltala jedným dychom. Jeseň v Tvojom článku je krásna a ja som sa ocitla v tej krásnej atmosfére Tvojho článku. Pri tých mojich každodenných povinnostiach bol Tvoj článok pre mňa vzpruhou. Ďakujem a prajem krásnu dobrú noc. Pozdravujem a teším sa na ďalší článok. :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja Ti prajem, aby si mala viacej príležitostí oddýchnuť si, venovať sa aj sebe samej pri všetkých povinnostiach, ktoré máš; preto som vďačná, že si si našla čas a zastavila sa na blogu, o to som radšej, že Ti práve tento dobre padol a dodal energiu... :) Veľa radostných a šťastných dní, okamihov, rodinných a priateľských stretnutí, ale aj oddychu, relaxu, radosti, naplnenia, smiechu, spomalenia, všetko či všetkého, čo je k rovnováhe bytia potrebné, až nevyhnutné. Oddýchni si, Martuška...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martuška,

ďakujem za milé slová plné vzpruhy a povzbudenia. Budem sa snažiť, aj keď som v každodennom kolotoči. Na druhej strane ja nie som pesimistka, a tak hľadám aj v tom stereotype a v starosti o mamu, aj to dobré a pekné. Možno raz, keď bude čas, tak o tom napíšem. Martuška, si milá a veľmi ma Tvoja reakcia potešila. Pozdravujem a prajem všetko dobré. :-)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME