Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prípad Galanta: Emócie, lynč a fungovanie opozície (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

He, he,

tak opozícia je tá zlá. No, je najlepšie obviniť zrkadlo, keď sa nám zdá, že nie sme dosť pekní. Aké smerácke. Teraz neviem, či to bola "domáca úloha", alebo vlastná iniciatíva. Vážená, Vaša strana je niečo tak zvrátené, že ani nemám chuť Vám tie kraviny vyvracať. Len pevne dúfam, že nie všetci pedagógovia na Vašej univerzite sú podobného razenia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zlo nasepkava Ficovi opozicny diablik

Takze nie je chybou, ze deti su ponizovane a znasilnovane Ficovymi zamestnancami vo Ficovych ustavoch, kde su drzane z rozhodnutia Ficovych sudov proti svojej voli, nie je problem, ze prakticky kazdy predpis, ktory sa okolo tych Ficovych ustavov mihol je Ficovymi ludmi porusovany (vcitane problematickych Ficovych dotacii), nie je problem, ze Ficova policia nekona, Ficovi kuratori bud nekonaju alebo konaju tak, ze by jeden zaplakal

ale na vine je opozicna Blahova, lebo o tom napisala ???

Spolu s Jarom Cimrmanom sa Smer pyta
"Kto muze za to, ze i ja - nacelnik - jsem vydaval tak zvracene rozkazy ?"
a hned si aj odpoveda, ze zla-zla opozicia

(Fico je tam ako synonymum statu, vlady, sudnej moci a strany - dnes sa to uz zlialo v jedno)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale, no súdružka

To fakt ste už v tej svorke na tom až tak biedne, že musíte verejne obhajovať sa navzájom?
Mimochodom ministerstvo rodiny a iných vecí sp súdruhom Viagra Aparatčíkom malo cca 2 roky hlášky, že nie všetko tam v poriadku je.
A ništ...
Dva dni pred zverejnením blogu...bléé
V pláne ako ukážkové zariadenie pre europapalášov...zlééé
Ufff, veru raz vás to všetko isto dobehne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ťakžko uveriteľné.

Spolupáchatelia z najsociálnejšej strany tak často klamú, až je veľmi ťažko uveriteľné, že tento krát by mohla mať autorka blogu pravdu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tu ide o chorý systém

Nechajme už Natáliu na pokoji, snáď to predýcha.
Ale systém, ktorý umožňuje takéto "riešenia" je úplne zlý a prehnitý.
A s tým sa akosi nič nejde robiť, ani v náznakoch.
Schizofrénia kolíznych opatrovníkov a nezáujem o skutočný prospech dieťaťa.
Čo na to náš najsociálnejší...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...tak sme sa od súdružky dozvedeli, aký je vklad opozície... škoda len že tento svoj intelektuálny slint nedoplnila o vklad svojej strany - tisíce a tisíce eúr do tohoto zariadenia. Áno - keby tie peniaze išli z peňaženky tu prítomnej súdružky, bol by som ticho. Lenže tak to nie je. A pokiaľ to tak nie je, pokiaľ tieto smerácke pokútne podniky berú peniaze od nás všetkých, mala by si táto súdružka extra zvážiť čo tu bude vypisovať. Lebo, hold, v tomto prípade keby čušala, pôsobila by múdrejšie. A na margo Galantského smeráckeho podniku - pokiaľ tam došlo k zneužitiu maloletej zamestnancom, nie je čo riešiť. Aj keby táto smeráčka podobné bláboly vypisovala aj 3x denne, nie je čo riešiť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fuj, fuj, fuj.

Ako sa môžeš ráno pozrieť do zrkadla ? Nie je ti zo seba zle ?
Keď už pre nič iné, tak pre tento grc by ťa mal opľuť každý, kto ťa kedy stretne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Nachtmanová,

o čom a koho tu chcete vlastne presviedčať? Venujte sa niečomu ľudstvu prospešnejšiemu, iste viete čas stráviť aj užitočnejšie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Blog

No, tento blog je dosť do plaču,ale skúste, červená madam, napísať blog aj ku Koleničovej, to sa aspoň dobre narehoceme...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tak, myslím, že vzhľadom na odbornosť som väčší odborník ako pani poslankyňa. vyjadrím sa v skratke.
v prvom je zrejmé, že súdružka ekonómka sa bojí lynčovania a že ľudia zoberú do rúk palice. milá, zlatá, ale tam si dotiahla ľudí ty a tvoja strana svojou politikou. som dôchodca, sledujem to a konštatujem, že sa máš naozaj čoho báť.
učil som 13 rokov dievčatá s upravenými osnovami (končiace zš v nižších ročníkoch) a boli to riadne prípady. chodili sme s nimi na zájazdy, lyžiarske a nikdy nemohlo prísť k sexu medzi pedagógom, sprievodným personálom a vôbec žiadnemu sexu na týchto zájazdoch. v opačnom prípade súd, vyhadzov, odsúdenia okolím a basa. a čo ty? ty tu obhajuješ nejakého riaditeľ a kvázi psychológa týmto blogom.
zastavím sa súdružka, áno súdružka ešte pri tom fakte, že čistý deň nedostal dotáciu z mpsvr. a čo spravili? založili účelovo spoločnosť cez ktorú dotáciu zobrali. čo to je? no podvod. a čo naša súdružka ? neprotestuje, nepíše blog, nevyjadruje sa. prečo si nepodala trestné oznámenie?
áno, máš sa čoho báť a ja sa na ten čas teším.
p.s.: ako môže človek s takýmto zvráteným a neobjektívnym názorom učiť naše deti? a je ich tam viac napr. blaha, martvoň etc.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a ešte dôvetok. čo to je za argument, že natália nechce ísť ani matke ani otcovi? súdružka, to je na posúdenie psychológa, nie ekonóma. je zarážajúce, že až k takýmto žiadostiam dostali pracovníci svojich chovancov. to je výsledok práce zariadenia. každé dieťa sa teší na rodičov, aj keď ich bijú, majú hlad, nemajú kde bývať. viď naše osady. každé dieťa. a prianie natálie je výsledok "pedagogického a psychologického" pôsobenia tohto zariadenia. riaditeľ má byť už dávno obvinený, manželka za podvod tak isto, pracovník sexujúci s chovankyňami vo väzbe.
tak súdružka, treba sa báť. aj ja sa pridám.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-))))

"Hra o politické body niektorých možno prehnane premotivovaných opozičných politikov tak v konečnom dôsledku priniesla mladej Natálii predovšetkým biľak. Biľak, o ktorom dnes vie a rozpráva celé Slovensko a ktorý bude ešte minimálne nejakú dobu so sebou niesť na svojej ceste životom."

Od smeráčky som čakal všeličo, ale že v jej zvratkoch ku kauze "Galanta" sa objaví jej milovaný vzor - súdruh Vasiľ... Nuž smeráci, dokážu vždy prekvapiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

v čom napomáha

opozícia zverejnením skutočnosti v Čistom dni Galanta nárastu extremizmu? Smutné, že taký blog napíše člen koalície, pedagóg. Natálii zverejnenie určite neuškodí viac, ako to, čo zažila v ČD. Ak už nič v kauze nie je pravda, ale som presvedšená, že skutočnosť je oveľa horšia, ako bolo doteraz zverejnené, tak to, že dieťa zverené do ústavnej starostlivosti bolo v čase august 2015 - jún 2016, mimo zariadenie, so súhlasom vedenia ČD,je pravda. Sexuálne zneužívanie priznal Tománek v priamom prenose. Škoda, že v demokracii sa viac dbá na to, aby nepoškodili dobré meno a práva toho,ktorý zákon porušuje. Keby ich trápili obete, určite by vyšetrovanie netrvalo tak dlho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

HNus

pani, taka odporna ludska hyena ako vy, ktora je schopna obhajovat znasilnovanie bezbrannych deti si nezasluzi oznacenie clovek.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

p. Blahová dostala anonymný list s rôznymi vulgarnými vyhrážkami a končí "celé slovensko s dobrými ľuďmi ti praje zdochni s celou rodinou a bude pokoj"! Nie som volič SaS ale túžim, aby moje deti boli raz svedkom, keď bude aspoň jeden trestný čin voči právam detí vyšetrený a zverejnený. A hlavne bude odsúdený verejnosťou a nebude problém potrestať všetkých zúčastnených zodpovedných. Ale vďaka činnosti p. Tomanovej a spol. toto nehrozí. Ja som si myslela, že ste poslankyňou, aby ste zastupovala práva slušných občanov tejto krajiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

sasanka

sasanka blahova
loz ma kratje nohy a uz ju pravda dobieha
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

blahova sa v tom zverejnenom videu

usmievala ako blbeček, pripomenula mi kolesíka, aj ten sa tak usmieval keď ho pristihli pri klamstve. takže máme ďalšieho kolesíka v parlamente.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME