Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prepáčte, pani Remiášová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Hanbíte sa?

Aspoň konečne niečo robíte.

A ja sa hanbím s vami za platenie zberby v parlamente a priľahlých oblastiach.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prepáčte

ale vražda Remiáša už raz vyšetrená bola. Vyšetrovali ju tí "dobrí", navyše na prípad sa žiadna amnestia nevzťahuje, nakoľko Remiáš nebol aktérom ani priamym svedkom únosu. Čiže poprosím trošku viac objektivity. Navyše sám P. Tóth, ktorý bol v tej dobe jeho najbližší človek, pripustil, že Róbert sa podieľal aj na určitých veciach, ktoré zrejme neboli v súlade so zákonom. Čo sa týka amnestie na "zavlečenie", bolo by samozrejme dobré ju prelomiť a potrestať vinníkov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vyšetrená nebola celkom

Vražda Remiaša bola vyšetrená len čiastočne.Spomínajú sa mená páchateľov ,ktorí to mali urobiť,ale je jasné že vraždu si niekto objednal a to pre súvislosť so zavlečením mladého Kováča.A objednávateľov nemožno potrestať pre amnestie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vražda

a zavlečenie sú dva rôzne trestné činy. Obvinenie z vraždy nestiahli kvôli amnestii. Otázkou je do akej a či s ním vôbec priamo súvisí. Pán Remiáš sa pohyboval v dosť pofidérnej spoločnosti, navyše sa živil vymáhaním pohľadávok. Ak si tie roky pamätáte, viete, aké štruktúry sa uvedenou činnosťou zaoberali. Skúste si zistiť s kým išiel p. Remiáš na stretnutie v osudný večer.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak bol človek zavraždený , jeho vražda by sa mala vyšetriť. Nevyšetrila sa, nenašli vraha.
A ani nechceli vyšetrovať
Tvoje prupovidky o "určitých veciach" o tom " v akej spoločnosti sa pohyboval" o tom " čím sa živil"
sú pre vyšetrenie prípadu nepodstatné aj keď môžu byť pravdivé.
Nie je ti to jasné?
Ešte raz.
Vražda človeka by mala byť vyšetrená aj keby to bol posledný kriminálnik.
Na to živíme armádu policajtov a sudcov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zeby to bola jedina nevysetrena vrazda na Slovensku?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Podľa

už legendy Robo Remiáš bola jediná spojka na svete , ktorá mala spojenie s Oskárom F. na ktorého mala vraj zálusk v tom čase SIS. A aby to bolo úplne logické vraj tá istá SIS ho dala zabiť a tým si zmariť šancu dostať sa k Oskárovi F. ktorého teda tá istá SIS chcela dostať. Úplne jednoduché a zrozumitelné.

P.S. Čo tak Robov pravý životopis.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale to pani Mezeiova

nemoze vediet. V case v spachania vrazdy bola este v zakaldnej skole a zaujimali ju ine veci.
Teraz sa snazi nahnat si nejake plusove politicke body, ci?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

no hanbite sa ešte viac,

takto sa priživovať na nešťastí p.remiašovej. same žvasty ako vas (všetkych politikov myslim) mrzi hento a toto, ale ked je možnosť, tak nespravíte NIČ dobrého pre nápravu vecí. ale to už je škoda hovoriť. jediné blogy ktoré od politkov uznávam sú tie, kde píšu čo vykonali...tj. správnymi vecmi sa pokojne môžu pochvváliť. ale toto čo píšete vy, zbytočné zbytočné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

My /trolovia/ to vidíme takto

To začo ste získali ten doktorát? neznie to dobre, radšej ho vráťte, my trolovia ako nás milo oslovujú mainstreamoví kádrovači vidíme trochu širšie /dovolím si tvrdiť,ako doktori politológie/. Totiž ak chceme naozaj spravodlivosť, tak nech zaúraduje tam, kde treba a ku každému, kto si to "zaslúži" teda aj smerom k pánovi Kováčovi /žiaľ musím porušiť zásadu "že o mŕtvych len dobre"/ Chcem povedať len jedno, aj pán vtedajší prezident Kováč zneužil /minimálne využil/ svoju funkciu, keď omilostil svojho syna a jeho kumpánov /zrejme vedel veľmi dobre prečo/, o.i. lebo jeho právni skrčkovia ho ubezpečili, že milosť je nezrušiteľná, nemôžeme predsa urobiť z práva trhací kalendár a meniť si amnestie a milosti ako sa komu zachce. Minimálne tiež by bolo spravodlivé, aby škoda z tohoto podvodu bola konečne niekomu pripísaná k náhrade. /Najmä u k l a d a ť, amnestie a milosti, ako sa komu zachce, by už nemalo byť nikdy možné a tam by mali smerovať úpravy Ústavy, aby sa to už neopakovalo/. Takže spravodlivé by bolo, ak zrušiť amnestie vlády V.M., vtedy zastupujúcej prezidenta a /nielen Mečiara, ako sa píše/, tak zrušiť aj milosti pána M.K. Iné riešenie prináša len ďalšiu nespravodlivosť. Takto to vidíme mnohí my občania vážená pani doktorka, podľa toho, čo čítam všelikde v diskusiách P.S. 1: Ja by som takúto milosť určite nedostal za taký istý, alebo podobný podvod a určite viete prečo. P.S. 2: Je aj mne veľmi ľúto, čo sa stalo pani Remiášovej, kto takto stratí syna už nikdy nenájde pokoj, vinníkov je treba strestať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nereálne a protiústavné

parlament nemôže zrušiť rozhodnutie prezidenta, lebo takú právomoc nemá; zasahoval by tak do výkonnej moci, čo by bolo porušenie princípu trojdelenia moci a základnej požiadavky na právny štát a právnu istotu ;
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Touto logikou

Norimberský tribunál nemal právo súdiť vojnových zločincov. A ešte mi v tom "trojdelení" nájdi prezidenta.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prezident je súčasťou výkonnej moci v zmysle ústavy ; procesy z norimbergu nemožno porovnávať so zavlečením Kováča, treba sa oboznámiť s vtedajšou (norimberskou) argumentáciou, ktorá prelomila legalitu nacistických zločinov (Radbruch)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

....ale no, aj mladý Remiáš mal maslo na hlave, ako inak si vysvetlit, že po par rokoch v policajnej službe sa vyvážal na takom aute na akom sa vyvážal....že to ešte sa nikto neopýtal ?? odkial na to mal...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

strelený

mal ho odomňa
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aj Ja

a všetci moji známi sa hanbia za surovú vraždu Vášho syna, ktorému tupci závidia aj ojazdené, staré BMW na plyn. Dobre, že ste tej zlodejskej svini Muftímu dali kyticou po tej hnusnej papuli a ešte by sa zišlo aj bravovi Lexovi čo to na Mečiarov pokyn riadil. Toto sa nestáva ani v Afrike iba ak v Rusku /Nemcov a ďalší / a tu na holubičom Slovensku .Okamžite zrušte Vy mafiáni politickí tie amnestie veď máme za ne hanbu pred svetom a ten chrapúň si ovce pasie.Sme s Vami p. Remišová dajte to do Štrasburgu nech máme ďalšiu hanbu aj Vy Bugi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autorka

je sama úplatná ....., pracuje pre smeráckych šmejdov. Tak aj potom vyzerá v očiach nezaujatích.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pardon,

toto je reakcia na blog Anny Podzámskej. Prepáčte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Mezzeiová

Máte jedinečnú šancu, pri prerokúvaní zrušenia Mečiarových amnestií v rokovacej sále postaviť pred rečnícky pult fotografiu Remiášovho náhrobku a na predsednícky pult kyticu bielych ruží z jeho hrobu. Nemáte to k jeho hrobu ďaleko. Len 15 km od parlamentu.
Budeme Vaše hrdinstvo sledovať. Nielen na blogu.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME