Piatok, 17. november, 2017 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Homeopati doporučujú: kačacia pečeň a srdce proti chrípke (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

milý, tendenčný pán bloger.

Vo vašom článočku je toľko chýb, že ani neviem kde začať. Predovšetkým - spôsob vášho vyjadrovania je nepresný. Poznám homeopatov, ktorí to nedoporučujú, takže by som mohol napísať článok : Homeopati nedoporučujú: ....... Druhá chyba hneď v nadpise je - kačacia pečeň, tú skutočne nikto nedoporučuje, doporučuje sa liek vyrobený z nej . A to doporučuje hlavne komerčná firma Boiron, a ja vás ubezpečujem, že s homeopatiou to nemá vôbec nič spoločného. Homeopatia v podstate ani nemá lieky, ktoré by sa dali užívať preventívne, ani lieky ktoré by sa užívali na konkrétnu chorobu a ešte k tomu plošne./ak si odmyslíme thuju a arnicu, prípadne časovo a miestne ohraničenú epidémiu, čo je tiež diskutabilný postup/ Doporučovať kačaciu pečeň, to je ako by ste povedali, že sa môžu dať ľudia zaočkovať oslabeným vírusom, mŕtvym kuraťom, soľami hliníka a formaldehydom. A lekári to doporučujú. Posledný odstavec s pánom Royom je skutočný príbeh o vzniku tohto lieku? Ak pracujete v medicíne, píšte o medicíne.........
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak pracujete v medicíne, píšte o medicíne, a nemiešajte sa nám to nášho veľmi pochybného, ale zároveň veľmi výnosného biznisu. Tak ste to mysleli, však ?
Češi takýto druh podnikateľov nazývajú "Šmejdi"

Mimochodom, ľudia sa skutočne zaočkúvajú "oslabeným vírusom". Formaldehyd a soli hliníka sú pomocné a konzervačné látky, ale to zaiste viete. S tým mŕtvym kurčaťom som si nie celkom istý, do konvenčnej očkovacej ihly sa nevmestí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Gramatické chyby

za gramatické chyby sa ospravedlňujem. Faktické chyby: nejedná sa o vedecký článok, pár vecí je mierne nepresných. Podstata je zachovaná.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja súhlasím !!!

Vždy keď si dám takých 150 g kačacej pečene, čerstvý chlebík namočený v tej masti, tak je mi podstatne lepšie.
Fuj, kvapla mi slina na klávesnicu.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME