Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Svet plný možností (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pekný príklad

o tom, ako pri menej dokonalej technike bolo treba viac rozmýšľať. A najmä o tom, aké slová človek použije.

Napriek tomu neviem o nikom, kto by chcel písať radšej na písacom stroji. Nie je to také pohodlné. Aj s posielaním a zdieľaním textu by to bolo náročnejšie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne tak, ale

dôležité je čítať po sebe, prepisovať a škrtať, opravovať. Písané myšlienky majú byť premyslené zo všetkých strán a to dokáže len dobrý spisovateľ a počítač je k tomu výborný nástroj. Nástroj nemôže za nekvalitný text...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zložitá téma, Tonko.

Dobu a vývoj nezmeníš len tak ľahko. Všetci sme dostali a dostávame nejakú výchovu, nejaký príklad, nič nepríde len tak samo od seba. Budúcnosť ukáže čo a ako. Netrúfam si vôbec odhadnúť to, ale je fakt, že niektoré veci neopravíš, lebo máš len jeden pokus. Chyby robí každá generácia. Na chybách by sa mal človek učiť, hádam to ešte stále platí. Ale možno ani nie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

výborný článok, Tonko

nastavil si dobe zrkadlo
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím s Tvojim článkom...

tak je to v dnešnej dobe. V mene demokracie sa môže všetko a keď prídeme na to, že sa stala chyba je už neskoro. Preto tu vládne taká nervozita a nevieme si v pokoji povedať a porozprávať. Sme hákliví na seba a nevieme odpúšťať. Mňa najviac trápi, že akosi sa vytratila úcta jedného k druhému, a hlavne k starším ľuďom. Neďaleko nás je základná škola, a niekedy počúvam ako sa deti rozprávajú medzi sebou a niekedy, keď ich starší osloví, tak sú zlí a drzí, tak aj medzi sebou. Myslím, že to robia aj programy TV, kde niekedy počujeme aj to, čo by sme nechceli a berieme si z toho príklad. Hlavne mladí. Krásne veci sa stali akosi zbytočné... Nuž, akoby si mi písal z duše, Tonko. Poučný a dobre napísaný článok. Pozdravujem a prajem všetko dobré.:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujalo ma

"Čím menej snahy na niečo vynaložíme, tým menej si to vážime".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Trefná charakteristika súčasnosti a súčasníkov.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME