Štvrtok, 19. október, 2017 | Meniny má Kristián

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z Malohontu do Novohradu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Janko, mám radosť,

že opäť túruješ, tempo nie je dôležité, veď to nie sú preteky. Najdôležitejší je ten náboj, ktorý človeku dá príroda, lebo nielen telo, aj duša si pýta svoje:)
Ono už aj mne sa stalo, že som sa vrátila do miest svojho detstva, mladosti a všetko už bolo ináč. Ešteže tie Necpaly si celkom zachovali to, čo si z detstva pamätám, aj môj bratranec stále býva v dome mojich starých rodičov a pokračuje v "kulactve" starého otca.
Prajem Ti ešte veľa pív po skončení každej túry:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Janka,

s mojím zdravím nie je to to, čo pred takým polrokom a už asi ani nikdy nebude. Ani po sídlisku a po poli už nevládzem tak behať ako ešte v lete.
V ostatných pár rokoch si občas zájdem do rodnej viesky a pochodím aj okolité dediny, najmä sklárske (Poltár, Katarínska Huta, Zlatno, Ztekáč), takže tú situáciu tam poznám, to ma neprekvapuje... Jednoducho nové hladové doliny a na lepšie časy sa to neukazuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pekný a zaujímavý výlet.

Každý občas potrebuje úplne vypnúť načerpať novú energiu s ľuďmi s rovnakou vlnovou dĺžkou.Pokojnejšie výlety s prispôsobivým tempom i spomienky na mladšie časy vo svojom rodisku prospievajú vždy nám všetkým. No nie? Ale daj aj na moje slová a vo svojom zlomovom období dobre stráž svoje počínanie = opatrne s narušeným zdravím; nepreťažuj svoje sily; rešpektuj únavu; bo to je práve teraz tvoja achillova zraniteľná päta. A mať strach, obavy je vlastne dobré = vieme. čo môžeme stratiť.
Ver; existuje nádej a aj zázraky sa dejú.( z mojich skúseností, keď sa starám o chorých v rodine)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jožka,

vďaka Ti za povzbudivé slová.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pekný

okruh si Janko urobil a a určite aj zaspomínal. S tou hmlou to zas až také strašné nebolo podľa fotografií ja som bola teraz nedávno na Kľaku /prvá dlhšia túra u mňa predtým som to považovala za prechádzku/ a bol problém nájsť vrcholový kríž, nehovoriac o blate na Reváňske sedlo, ale najväčší paradox bol, že keď som zišla dolu tak už bolo aj hore krásne a jasno. Veď aj hmla má svoje čaro, k týmto dňom aj patrí ale tiež do určitej miery :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Irenka,

a na druhom turčianskom Kľaku si už bola? Ten je na opačnej strane Turca, vo Veľkej Fatre.
Viem, ako je to s tými prechádzkami: donedávna prechádzka a teraz už výkon:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

tam

ešte nie hoci som to mala už dávnejšie naplánované ani neviem prečo z toho zišlo dúfam že časom naberiem kondičku a dostanem sa aj tam tento môj Kľak predsa poznám dôvernejšie vedela som do čoho idem
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ahoj Janko,

ešte týždeň a budem "k dispozícii !" Nájdi niečo podľa Tvojho gusta a možností Tvojho srdiečka a možno do konca roka ešte voľačo stihneme ! Ale nie v Novohrade, tam sa nedopravíme načas !!! :-))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dušan, neviem,

ale tu na horniakoch je všade plno snehu a hlavne blata. Sneh vodový, neudrží sa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No,

veď ja iba tak, že ak by vyšlo...Možno u nás južnejšie. Už som Ti ponúkal trojmedzie za Čunovom (napr.), ale času už veľa do sviatkov nezostáva ! Nevadí, nie je všetkým dňom koniec !
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME