Utorok, 19. september, 2017 | Meniny má Konštantín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Všetkému na vine je prof. Radičová! /Znamienko nekonečno neviem nájsť.../ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Možno.

Lebo ukázala cestu mladým. Postaviť sa establishmentu. A možno aj Assange -ovi a Snowden-ovi. A tak tu máme azylantov a migrantov. Možno.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každopádne je vinná

že spojila hlasovanie o eurovale s hlasovaním o dôvere vláde. Tam neprejavila ani toľko politického inštinktu ako neúspešný absolvent základnej školy. Prednostne jej voliči za to trpia a budú ešte roky trpieť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Absolútne súhlasím. Nehodnotím však politické kroky, ale charakter. Aj ten najlepší sa môže dopustiť chyby a omylu. Tí druhí nerobia chyby. Ich program je zameraný na osobný prospech a na to, aby spoločenský produkt smeroval do ich vreciek. A to pri pani profesorke a myslení jej prívržencov nie je motiváciou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo som napísal

platí. Nič viac len to že svojim detinským kiksom negatívne ovplyvnila životy miliónov. Na veľmi dlhé roky. Patrilo by sa už viac neukazovať v médiách.
Podobne veľkú hlúposť urobil posledný britský premiér a zjavne sa už na obrazovkách nikdy neobjaví. O iných som nepísal. Nie sú v nadpise článku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pre moju a Vašu útechu - tieto kiksy možno dajú základ budúcej správnejšej politike. Cítim pri Vás, že to nebude márne...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemyslím si, že máš pravdu,

v dôležitých kauzách je takýto postup -- spájanie s hlasovaním o dôvere -- vo vyspelých demokraciách bežný... pravda, netušila, že aj vo vlastnej koalícii jej chrochce sviňa, ktorá hrá len na vlastný rypák.. to bola jediná jej chyba, nie vina, tá nenásytná sviňa, ktorá miesto boja vo vlastnej krajine dala prednosť poslaneckému platu v europarlamente, by ju -- a celú vládu -- aj tak raz zožrala
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME