Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Máte môj obdiv pani Filipová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pán Hrnko, ako bývalý komunista nemá právo nikoho kritizovať ani poúčať o lojálnosti, za uverejnenie názoru o systéme, ktorý je prehnitý, drahý, brzdiaci rozvoj tejto krajiny.Ako komunista spolu s ostatnými komunistami nemal mať ani možnosť byť poslancom, to sa stala veľká chyba revolúcie 89. Vysoko oceňujem tú pani za jej odvahu.Ale keď podľa jej najvyššieho šéfa je táto krajina takmer dokonalá, dokonca bez korupcie na vysokých miestach. Korumpujú tu akurát pacienti niektorých doktorov drobnými. Milióny, ktoré unikajú na daňových podvodoch,predražených štátnych zakázkach,vratkách DPH, kryté Robami, strapatými a ich komplicmi, napr.v napoleonovne, sú vlastne ukázkové prípasy dodržiavania zákonov
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aha, cize sudruh Hrnko

ziadny pán. Páni sme my, oni sú súdruhovia. Cize sudruh Hrnko tým chce povedať, že štát nepatrí daňovým poplatníkom a občanom, ale víťazovi volieb a koaličnej vláde. Čiže pracovníčka štátnej správy, MV SR, má byť lojálna riaditeľom a ministrovi, aj keby zistila, že konajú v neprospech občanov. Ludia dokedy budete este akceptovat Hrnkov a ich mentalny svet ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mohol by už

niekto, napríklad pani Filipová, napísať, aké zmeny či legislatívu v prospech normálnych ľudí sa to pokúšala bezúpešne presadzovať vo svojej práci? Doteraz všetko čo som si o jej prípade prečítala bol len opis jej frustrácií - nič konkrétne nebolo? Že organizovala semináre a mala z toho chvíľkové uspokojenie - no to bolo len jej uspokojenie. Kým neuvedie konkrétnejšie veci, beriem ju ako ďalší marketingový produkt opozície, ktorej zrejme uvrieskané príšery ako Nicholsonová, blogerka Kozelová alebo ochranárka detí, na meno ktorej si ani neviem spomenúť, nevynášajú to, čo od nich očakávali, takže stavili na ženy s kultivovanejším výzorom i prejavom.
V snahe nebyť automaticky označená za ficovoličku pridávam, že podporujem takéto snahy - ale musia byť presvedčivé. Toto je nedovarené alebo možno aj prevarené a obávam sa, že to je tak asi všetko. Myslím si, že aj pani Filipová vie, že pre úspech každej práce je treba pracovať a premýšľať, čo ona zrejme dokáže, ale mnoho úradníkov nie. A tých treba povyhadzovať, lebo okrem ničnerobenia zvládajú majstrovsky umenie hádzania polien pod nohy, intrigánstva a zlomyseľnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďakujem,

na reakcie tohoto typu som čakala. Aké svinstvo som urobila týmto príspevkom a na základe čoho ma osočuješ výrazom SMERacki smrsdi?
Odpoviem za teba - si ***** lebo sa na veci nedívam štandardizovaným slovenským čierno-bielym zrakom. Takže som - ako ináč - holt ficovolič, to je jediná reakcia, na ktorú sa ovečka tvojho typu zmôže. Sťažuj sa u svojho vlastného duševného pastiera - ľudia, ktorí sú pasení, si myslia, že pasení sú a seno žerú všetci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nedaj sa

Ty si Fičáka nikdy nevolila ani voliť nebudeš. Ale keď cítiš, že bez Smeru a jeho čestnosti by Slovensko zaniklo, tak to jednoducho mlčať nemôžeš.

Inak medzi nami - verím, že skôr či neskôr technika postúpi a anonýmni prispievatelia bodú identifikovaní a následne zverejnení…
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Už teda radšej mlčím,

priznávam porážku, môžeš sa poutierať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Robko,

mal by si sa na to vys rať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Niekde bol zverejmneny

rozhovor s touto mladou zenou, v ktororm ramcovo konkretizuje to , co by ste chceli vediet. Okrem ineho, ked prekonate lenivost, dopatrate sa ako obcan ku konkretnym vystupom, ktore boli pocas jej vykonu funkcie veducej odboru realizovane. A teraz osobne. Na jednej strane sa pohorsujete nad napisem to mierne, expresivnymi reakciami na vas prispevok, na druhej strane sama pouzivate podobne slovne privlastky hodne spodiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vždy sa nájde nejaký odpadlík ktorý za judášsky groš, alebo výhodu zradí aj vlastnú mater. Bezcharakterných odpadlíkov a pyjavíc je v našej republike aja jaj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A vždy sa nájde

dostatok ľudí, ktorí , keby len trocha mohli, budu udavat a udavat .....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ty si pyj,

keď tu operuješ pyjavicami?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K tomu Hrnkovi.

Hrnko nie je nicim vynimocnym. On ma iba tu "smolu " , ze bol osloveny v suvislosti so zverejnenym rozhovorom. Vo vseobecnosti je totiz vzity nazor, ktory si povinne museli osvojit hlavne komunisti, ze to, co sa "zomelie " medzi murmi strany a vlady, to obcana nema co zaujimat. Hrnko zial dobrovolne doposial nezhodil zo seba komunisticku kazajku. Je to smutne. Mohol tak urobit, nic by ho to nestalo. Mohol byt slobodnym clovekom. Takze este raz. Pani Filipova usudila, ze veci dospeli do stadia, ked musi nadradit svoje obcianske postavenie nad svoje sluzobne. Je pracovnickou statnej spravy nad ktorou je podla ustavy moc obcana. Clanok 2 Ustavy SR "Statna moc pochadza od obcanov... ".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hrnkovi len toľko....

Aj velitelia koncentračných táborov boli lojálni svojmu führerovi. Hrnko si pletie lojálnosť so slepou poslušnosťou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hrnko a Danko - jadna bagáž.

Máme demokraciu v totalitnom kabáte. Máme demokratické inštitúcie, ktorým šéfujú stranícke kádre na princípe vedúcej úlohy jednej strany. Článok 4 socialistickej ústavy o vedúcej úlohe strany tak reálne zrušený nebol. je tragédiou Slovenska, že mu ľudia ako Hrnko a Danko vládnu. Ľudia zo 4. cenovej skupiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie! Mame totalitu

v demokratickom kabate.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Anton Hrnko?

Človek bez charakteru a elementárnej etiky!!! Podľa vyjadrovania prvotriedn&y ch-chr-apúň!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME