Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jak jsem zíral Milušce na ňadra (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja by som povedal,

že človek to čo nemá o tom sníva. A je jedno či v mladosti,alebo v neskoršom veku........
Ale - ja by som povedal,že aj to sa dá zvládnuť a nie len v snoch. Stačí zájsť niekam na zábavu pre skôr narodených /veď tak sme si nachádzali svoje manželky/ a snáď sa nejaká tá dobrá duša nájde s ktorou Vám zaznie "súzvuk duší". A ja Vám to zo srdca doprajem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Myslíte to dobře, díky moc. Ale myšlenka byla spíš postavená "každý chlap se občas rád podívá." Pokud jde jen o podívání a ta jeho je rozumná, tak z toho nic nedělá. A tak to naštěstí bere i ta moje zákonná.
Přeji hezký den:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Musím sa ospravedlniť.

ja som z toho vyčítal,že ste z nejakých mne neznámych dôvodov sám.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Netřeba se omlouvat, jste vnímavý člověk:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja som raz tiež "zíral" v autobuse MHD. Sedel som v smere jazdy na jednej strane "harmoniky" a oproti smeru jazdy na opačnej strane harmoniky sedela celkom elegantná žena v strednom veku. Tak prečo to nevyužiť. Občas sa bavím tým, že ženy privádzam do rozpakov skúmavým pohľadom - pekne od rozkroku cez poprsie do očí a späť... Je zábavné pozorovať, ako sa niektoré mimovoľne snažia čo najviac zabaliť do odevu, krátku sukňu sa snažia natiahnuť až ku kolenám... :-)
Na a táto dáma ma prekvapila. Začala sa na mňa usmievať. Začal som sa obzerať, či to naozaj na mňa a pomaly som sa dostaval do rozpakov. Prestupovala tam, kde ja - na Patrónke. Na zástavke sa po mne stále obzerala, tak som sa osmelil. No, nebudem to naťahovať - nakoniec som si s ňou celkom dobre užil :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kdysi jsem měl kolegu, ten si o to dokázal říkat rovnou. Povídal (teda pokud nekecal), že to bylo tak zhruba 5 ku 1. 5 ho odmítlo (občas i dost tvrdě), ale s tou šestou si vždy pěkně užil:-).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Evolúcia správania sa človeka prebiehala v podmienkach, keď ľudia žili v malých komunitách. Tam by takáto taktika nefungovala - obmedzený počet disponibilných žien = obmedzené množstvo pokusov + pokazená povesť, preto sa u mužov vyvinuli zábrany voči takému správaniu. Zrazu, (z hľadiska evolúcie naozaj "zrazu") žijeme v anonýmnnych veľkomestách, kde každý deň stretávame množstvo neznámych žien, ktoré už možno nikdy v živote viac nestretneme. Tu je taktika Vášho kolegu naozaj najučínnejšia. Zábrany, ktoré nám evolúcia dala do vienka však zostávajú. Kto tieto zábrany dokáže prekonať, podobne ako Váš kolega, ten vyhráva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Janko, obdivujem ľudí,

ktorí dokážu hocikedy a hocikde zaspať a ešte sa im aj sníva:)
Môj muž je presne taký. Zaspí hocikde. Minule sme boli v servise len na prezutie, sadli sme si na stoličky (žiadne pohodlné kreslá), ja som si vytiahla časopis a komentujem, čo čítam. Keď môj muž nereagoval, mrknem na neho a on si už v pohode drichme:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Janka, tohle byla docela náhoda, taky jsem spíš v tomhle nespavec. Ale má to jednu výhodu, člověk aspoň nepřejede stanici, kde potřebuje vystoupit.

Měj krásný víkend:-)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME