Pondelok, 19. február, 2018 | Meniny má Vlasta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kde sú európski džentlmeni a ich úcta k ženám? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"...Múdry sa učí na cudzích chybách, len hlupák sa učí na vlastných!..."

Ta "stara ludova mudrost" znie: Mudry sa uci na cudzich chybach, hlupak sa nepouci ani na svojich vlastnych...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo je cieľom tohto článku?

... rozosievať náboženskú neznášanlivosť?
Tak to ste potom ***** dobre napisali.
Nezabudnite na našu Ústavu, tam treba začať ak chcete zaviesť jediné náboženstvo. A potom, ak urobíte poriadok v tomto, tak môžte začať napríklad to, čo je pre ľudí podstatnejšie a hlavne čo ***** nie je automaticky konfliktom ale posunom vpred.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Richard

Myslíte si že Maroko zaviedlo zákaz burky preto aby zaviedlo jediné náboženstvo ? V Maroku majú myslieť na našu Ustavu? Islamský štát teroristická organizácia zakázala používanie burky na svojom území . Konflikt vytvárate vy podsúvaním autorovi vašich pomätených myšlienok. Návrj je absolútne v poriadku a ked si prečítate tak predošlý blogy - blogy aj v Ministerstvo vnútra SR , konštauje že burka je bezpečnostné riziko a to tým že je zneužiteľná na maskovanie. U kompletne zahalenej osoby nie možné urobiť identifikáciu ani identikit čo môže zmariť pátranie po teroristoch . Z textu je jasné že ide o to aby nedochádzalo k zneužívaniu , konflikt máte vy vo svojom myslení a prenášate ho na autora
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pomenovanie faktov?

je podľa teba rozosievanie náboženskej neznášanlivosti? Kde je tam niečo písané o tom, čo je lepšie na tom ktorom náboženstve. Je tam pomenovaný extrémny islam, ako nezlučiteľný s ľudskými právami v Európe. Na úvod je napísané, že islamská krajina zakázala burku z pohľadu zmenšenia rizika jej zneužitia. V niektorých krajinách je dokonca už islam zakázaný, nechceš ich kritizovať za to? Nie toho, kto o tom napíše, ale pôvodcu. aha, ty asi nepoznáš rozdiel. Hm. Tak potom načo tu píšeš tieto bláboly? skús niečo k veci, ktorou je zvýšenie bezpečnosti nás na Slovensku po vzore iných, zrejme odborne fundovanejších. A videl si ten paradox? Minister vypláca nejakých ľudí za integráciu migrantov a predseda vlády tvrdí, že tu žiadni nebudú. čo keby si sa ku tomuto konkrétnemu rozporu vyjadril?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja s autorom súhlasím.

Ibaže ani v jednom útoku,ktoré tu autor spomína neboli teroristi prezlečený za ženy a v burkách.Teda ako príklad nie veľmi vhodné. A spájať prípad lupiča u p.Kňažka s moslimami a burkami je podľa mňa úplne od veci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Inžinier 132

Nepochopili ste obsah článku. Text nerieši teologické otázky , ale bezpečnostné riziká a politický islam. To ani zdaleka nie je to isté. Práve to že autor uviedol Kňažkov prípad dokazuje že mu ide o zvýšenie bezpečnosti občanov , o to aby sa občania subjektívne cítili bezpečnejší aj objektívne boli bezpečnejší voči akémukoľvek útočníkovi bez ohľadu na jeho idelogiou či vierovyznanie.
Na druhej strane mierumilovný prezident Zeman povedal , že nie každý muslim je terorista , ale takmer každý terorista je muslim. Vierovyznanie nemôže byť zámienkou , na nedotknuteľnosť vo veciach zasahovania do základných ľudských práv našich občanov ,ktoré chráni Ustava SR.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME