Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako Fico obetoval Holjenčíka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Gálek, veď vy píšete o Ficovi, akoby ani nebol dobrý.
Veď ON priniesol ISTOTY.
ON postavil diaľnicu do Košíc do roku 2010. Osobne.
ON zastavil vlnu utečencov smerujúcu na Slovensko.
A terazki je ešte aj podplukovník.

Tak mu dajte pokoj a nechajte ho zachrániť aj tú vysokú cenu eletryki pre nás volyčof.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A v nášej

derévni adnu nedéľu nazad sámoj baľšoi prabľém byl što nádo univermágom byť atkrójeno čérez sviatnícu i vazkresénie. I pop v sabóru skazál što čérez vazkresénie náda peť pésni o bogu. Segódňa direktor pradavčísa nášego univermágu pasamatréla v pismó od elektríčeskovo zavóda i skazála vsjo v pizdes daragie rebiónky , u meňa net denek dľa étavo a univermag búdet absaľútno kaput od pervóvo fevraľa. URÁ URÁ URÁ
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je toto normálne?

"Holjenčík ukazuje prstom na svojich dlhoročných chránencov, ktorí vraj využili možnosť stanovenú vyhláškou, presunúť drvivú väčšinu nákladov podnikania do fixnej zložky. Akosi však pozabudol dodať, že vyhlášku nepodpísal žiaden „Bruselčan“, ale on sám. Rovnako ako cenové výmery".! Cenové rozhodnutia sú však právoplatné, nedá sa voči nim odvolať a zmeniť ich nemožno ani mimoriadnymi opravnými prostriedkami.
http://energia.dennikn.sk/reda...
"V každom jednom MWh predanej elektriny na Slovensku je dodávateľom elektriny naúčtovaná tarifa za prevádzkovanie systému - TPS. Dodávateľ ju vybere cez faktúru za elektrinu, ale prakticky hneď ju odovzdá OKTE a.s. a tí ju prerozdelia ďalej".
Len mimochodom: spoločnosť OKTE, a.s. v roku 2015 zvýšila zisk o 632 % na 275 915 € a tržby jej narástli o 17 % na 1,043 mld. €. Je to normálne v normálne fungujúcom systéme vzťahov? asi nie, vôbec nie je normálne zvýšiť si zisk v odvetví, kde panujú dohodnuté vzťahy o 632 %! Potom o čo teda ide? o manipulácie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

fico,fico,

fico ten je všade a robi za všetkých. Načo sú nám ostatní ministri keď celý deň čítam len o ficovi. To ostatní zodpovední vo funkciach za ktoré berú mesačné luxusné platy sú schovaní za ficom,alebo ich k ničomu fico nepustí. Ja som za druhú možnosť. Stále len počujem a čítam fico rozdával ako mikuláš na vianoce svojím pri výjazdových rokovaniach vlády, fico dal vlaky zadarmo ,fico nám zvýšil dôchodok,fico nám dal vianočnú žobračenku, fico stopol v televízii faktúry za elektrinu a prikázal čoby rozhodol ,fico to rieši. Tu vidím kult osobnosti ako vyšitý. Nechcem si domyšľať keby sa ficovi niečo stalo,kto namiesto neho v strane nastúpi? kali je politická mrtvola a ostatní škoda hovoriť. Kradnú,ropzkrádajú a veria, že fico si to nevšimne,veď majú jeho dôveru. To sme to so smerom dopadli. Strana smer a jeho zlodeji robia tak ako by po nich mala prísť len potopa. Verím, že za všetko zlé, za ekonomický a morálny úpadok bude fico zatvorený na sto rokov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bola to pripravená inscenácia. Zlý Holjenčík zvýšil ceny a náš VYKUPITEĽ nás od nich oslobodil. Bože, aký je to len dobrý človek!
Všetky Ficove "dobročinné" konania sú súčasťou jeho neuveriteľne predčasnej predvolebnej kampane. Alebo že by sa obával predčasných volieb?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Však za to Holjenčíka aj patrične vykopnú..........možno niekde do Bruselu (že sa obetoval).
Ale ficovoličovi to nevysvetlíš, preňho je Fico naozaj hrdina, záchranca.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bolševíček Honelník

dostane čo si zaslúži, kick do ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ÚRSO ako

nezávislý úrad ? A v ktorej krajine ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kŕčovitá Ficova groteska -

divadielko pre prostoduchých.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No,

nevoľme Fica ! " Veď nebyť jeho platíme za všetky energie oveľa viac v roku 2017. !" Ešteže je Fico sociálny a nemyslí na seba, ale na svojich voličov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

je už čas

Holjenčík už tam bol dosť dlho, ešte aj cez eurofondy sa rozptyloval..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Non verbal speech

oboch "úradníkov", teda účastníkov sporu bola v stredu jasná. Priemer zjavne netušil rozsah búdy ušitej na "zákazníkov" dodávateľov niektorých energií tvz. nezávislým podpisovateľom cenových rozhodnutí a vyhlášok. A dotyčný podpisovateľ sa rovnako cítil uneasy, ked ho brali televízne kamery v tlačovom centre, kam bol pozvaný na koberček. Ak terajšie vyhlášky sú platné od 1.januára 2017, tak vydám čo najrýchlejšie nové s platnosťou od 2. januára toho istého roku. Nepreberaná téma tohto "stretu" bola však vyhláška pre ceny pitnej vody dodávanej dodávateľmi do verejnej siete, kde rovnako došlo k rozdeleniu ceny na fixnú zložku platenú ročne za "merič" a pohyblivú zložku vyjadrujúcu cenu vody za m3. Ak bude spotreba nulová, poplatok za merič bude stále účtovaný. Za nič ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

system jednoduchych pre jednoduchych

Ficov Holjencik sa len snazil cely system zjednodusit tak, ze sa stanovilo, kolko z obcana za rok vytiahnut (napr. 500) a je uplne jedno, kolko z toho bude fixne "za merac" a kolko bude za naozajstnu spotrebu.

V dalsom kroku budu merace odstranene uplne.

Vot kak prosto !
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME