Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako si z nás Fico robí hlupákov. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to tak,

Fico vie naprávať bludy, ktoré sám vymyslí. Bohvie, odkiaľ pochádza, on nemôže byť Slovák. Až toľko zla Slovák Slovákovi nemôže urobiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Omyl!

Neviem, či niekto vie Slovákovi napáchať väčšie zlo, ako práve Slovák.
Toto je asi najcharakteristickejšia črta Slovákov - teda aspoň tých, ktorí sa považujú za viacej, ako za "normálneho" Slováka. Žiaľ, normálnosť je len štatistická veličina. Preto sme v takej riťti, akej sme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Výstižné!

Pár vetami si vystihol podstatu "väčšinového voliča". Ja len doplním ešte jedno - ZBABELOSŤ.
Lebo ak TOTO neni pravda (že teda "väčšina" ficorežim odmieta) tak PREČO s tým nič nerobí ???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Notorický klamár Fico!

Pýtam sa, kedy Fico neklamal, alebo sa nesnažil zahmlievať? Neviem, či má predstavu, že všetci sme ficovoliči s IQ 50? Chápem, že smerácki exponenti buú pritakávať, veď z toho majú úžitok- funkcie a zamestnia po úradoch, ale vychádza mi z toho, že sú to jeho oddaní pomocníci, ktorí mu pomáhajú jeho klamstvá šíriť. Darmo sa tvária, "že ja nič, ja muzikant, ja len chodím do roboty!" Darmo sa autorka nado mnou čuduje správaniu Slovákov, ešte sme stále nevyrástli "z otrockých krpcov," a za "euro(predtým korunu) si dáme aj koleno vŕtať!"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pokiaľ viem, s akože "aférou"

o povýšení pána Danka do hodnosti kapitána vyšiel do médií poslanec Matovič, takže to určite nemalo prekrývať nejaké podvody na občanoch, ako sa domnieva pán autor. Ale dajme si otázku. Ak by našu vlasť nebodaj napadol akýkoľvek nepriateľ, kto nás skôr ochráni, kapitán, alebo "modroknižkár s neznámou diagnózou"?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No, tvoja...

...diagnóza je všeobecne známa....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jediného, čoho sa zlakol

v blogu uvádzaný páchateľ, je pokles preferencií v prípadných voľbách, ostatné súdruha z Topolčian trápi veľmi málo, v podstate vôbec. A ak je niekto hlupák, tak mu treba drístov pridať aby to bol hlupák, čo poslúcha. Taká je u nás politika i ked sa štátny útvar na Slovensku sotva dá potom nazvať republikou, ciže "vecou verejnou". Rozhodujúce sú preferencie a prachy, das ist alles ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

flagrantne

Smer -sociálna demagógia
len totálny hlupák vidí čokoľvek iné
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

VáženýLadič,

ten kapitán by v prípade napadnutia našej krajiny čo najrýchlejšie zbabelo ušiel do bezpečia a zabudol by všetky vlastenecké frázy, ktorými nás častoval z teplého a bezpečného pelešteka predsedu Národnej rady. Takže by nás skôr išiel brániť ten "modroknižkár s neznámou diagnózou".
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME