Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ficov „Zajac“ vo vláde (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ak by

to bola vláda pravicová, tak Fico už robí poplach. Privatizácia Univerzitnej nemocnice a potom ostatných, zrušenie pohotovostí o 50 %, rôzne poplatky.... Už sa zmierili lekári s nemocnicami ako akciovkami? Myslím si, že zlodejstvo nevylieči zmena na akciovky. Kto kradne, bude kradnúť ako riaditeľ aj ako člen predstavenstva a ani dozorná rada nebude kontrolovať, pretože kamaráti telocvikári ani nevedia, aké majú povinnosti ani právomoci. A ani ich to nezaujíma. Oni majú inú úlohu v štatutárnych orgánoch. Nerozumiem, lebo nechodím na pohotovostí, na akú pohotovosť, okrem všeobecnej ešte môže ísť s nádchou? a teda čo môže zneužívať. Som ale presvedčený, že aj keby došlo k zneužívaniu pohotovosti, určite je to menej ako napr. len pri jednom CT. Však pán Blanár? A ešte k tým poplatkom za prednostné vyšetrenie. V minulosti fungovalo to takto: Prídem k lekárovi, bol som napr. štvrtý v poradí, ale prišiel ďalší, išiel hneď k sestre, zaplatil prednostný poplatok, asi 17 € to bolo, a už šiel k lekárovi, potom ďalší, tiež zaplatil, a ďalší... Stále som bol štvrtý v poradí. Rupli mi nervy, zaplatil som prednostný a šiel som na ošetrenie. Kto nemal na prednostný, ani sa v tento deň nemusel dostať na ošetrenie. Tak toto určite nebolo v poriadku!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

prosím objasniť "v minulosti"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V minulosti =

v čase, keď to zaviedol Zajac. Takto som platil asi v roku 2005 - 2007.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Minister je poštár

a nikdy nebol na bežnom ošetrení u lekára. To, čo zavádza sa mi nepáči. Minister-poštár robí také zásahy, ktoré povedú k zmätkom v čakárniach. Už teraz sa trasiem od strachu a aj od jedu, ako budú lekári so mnou šibrinkovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemáte si čo

vyčítať..zdravotníctvo ste dojemilovali všetci politici rovnako. tak zalez odkiaľ si vyšiel, zlodej.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

pokiaľ sa nedá možnosť aj nebyť poistený, v zdravotníctve sa nikdy neurobí poriadok.. potom by sa všetci chovali ináč.. poisťovne, nemocnice aj obvodáci..

dohodnem sa z obvodáčkou kedy mám prísť trebárs aj na to poobedie a zaplatím za jej čas.. ale nie platiť dva krát.. poisťovni aj lekárke že bola taká láskavá a zobrala ma po obede..
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME