Piatok, 17. november, 2017 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lúza (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Krajci

patri k patolizacom politikov tych co su prave pri moci, zo statneho si Slovan urvava obrovske peniaze postavil sa im stadion z nasich dani a tak si aj vazi Slovensko. Primitivne reci nie su nicim neobvyklym u funkcionarov Slovana velmi dlho urcita namyslenost a nadutost ale vyplyva z krytia v pozadi, tak typicke pre tuto krajinu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený pán Juhás (Juhász),

zaujímavý blog, hlavne pre nás, čo o Slovane, či hokeji nevieme všetko čo vy. My vieme „len“ toľko, že majitelia „prevádzkujú“ Slovan, aby sa dobrý hokej dostal aj na Slovensko. Veľa fanúšikov to aj oceňuje, preto hala je takmer vždy vypredaná. Chodia diváci aj z iných miest Slovenska, mohli sme to nedávno vidieť aj v TV. Na rok potrebuje Slovan (odhadujem) 12 – 13 mil. €, čo sa neľahko získava. Sponzori nie vždy dodržujú dohody, preto meškajú platy – nakoniec rovnako, ako aj v (mnohých) ostatných mužstvách našej extraligy, o čom však mlčíte. S týmto ročným rozpočtom by v domácej lige mohli hrať 15 rokov, čo by bolo oveľa jednoduchšie. Na úspešnej činnosti Slovana má p. Krajči nespornú zásluhu. Keď hovoril o „lúze“, nehovoril o všetkých divákoch slovenských štadiónoch, ako sa to pokúšate interpretovať vy. (Toto si myslí o divákoch na slovenských hokejových štadiónoch tento nafúkaný generálny manažér Slovana! – cit.). Myslí si to len o tých (zrejme), čo to bezdôvodne kričia. A spolu s p. Krajči si to myslia aj viacerí iní. Ešte by ste nám mohli vysvetliť, prečo to kričia, lebo to asi nevedia ani majitelia futbalového, či hokejového klubu, zbytočne by sa nad tým zamýšľali. Nevie to, myslím si, ani nikto normálny. Možno vy to viete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený (á) ElNina

Pán Krajči hovoril o kultúre, tak som reagoval na kultúru. A kultúra nie je, ak sponzori nedodržujú dohody, rovnako kultúrou nie je, ak napr. Krajči vyjednáva za chrbtom pracujúceho trénera (stalo za za trénera Čadu) s dvoma potencionálnymi trénermi, pričom obom sľúbi trénerský post (Kýhos, Říha). O kultúre Krajčiho by mohli hovoriť hráči, ktorí kedysi hrávali za Slovan..... Vieme tiež, kto je majiteľom - hlavným sponzorom Slovana a o kultúrnosti tejto osoby vie celé Slovensko svoje. A Krajči je zamestnancom tejto osoby, tak radšej nech o kultúre nehovorí. Nebudem tu spomínať napr. štadión kde hrá Slovan (viď príspevok od kalos1 z 18.02.2017 20:50. Zaujímavé je, že Vy presne viete, ako to s lúzou Krajči myslel, hm. Ľudia na Slovensku (na hokeji aj futbale) pokrikujú na Slovan, pretože vidia dlhodobo, ako sa Slovan správa a akú kultúru prezentuje. Slovan nemá proste na Slovensku dobré meno. Preto som napísal, že nad tým by sa mali zamyslieť majitelia a manažéri Slovana.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážený pán Juhás, alias „občan Ján“.

Nie je veľký priestor na diskusiu (3600 znakov), preto len stručne. O meškaní výplat v súvislosti s „kultúrou“ ste písali Vy, preto som spomenul sponzorov. Píšete v tajničkách (...by mohli hovoriť hráči, ktorí kedysi hrávali za Slovan.....), alebo o veciach, ktoré sú na úrovni „jedna baba...“ (ako vyjednával Krajči...), keď nikto z nás nebol prítomný. O kultúre hl. sponzora Slovana, ktorý na to výrazne dopláca, súdite podľa novinových článkov. Stretli ste sa s ním niekedy? O štadióne kde hrá Slovan vieme, že platia nemalý nájom pre mesto. Ako myslel p. Krajči s „lúzou“ usudzujem z jeho výroku, nakoľko to vyplynulo z pokrikovania. Odkiaľ to presne viete Vy, ako to myslel, hm? Kde by boli niektoré naše mužstvá, keby nebolo ľudí ako Világi (DS), Sopko (Podbrezová), Kmotrík (ŠK Slovan) a nakoniec aj p. Široký? Boli by tam, kde je teraz napr. Inter.
Ešte osobná skúsenosť o kultúre na našich hokejových štadiónoch - prestal som chodiť na hokej, lebo som tam nemohol so sebou brať malého syna. Nebol som jediný, ktorý z tohto dôvodu nechodí už na hokej. Pokrik "HC Slovan ..." je voči tomu na úrovni priateľskej konverzácie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Reagujete zaujímavo. Ak napíšem, že ľudia na Slovensku pokrikujú na Slovan dlhodobo (dlhodobo, myslím tým roky), nad dôvodmi sa nezamýšľate. Zrazu ste tu vytiahli Világiho, Sopka, Kmotríka a Širokého.
Takže podľa Vás, ľudia na Slovensku by mali byť týmto pánom vďační, že ešte existuje vôbec šport na Slovensku. Hm, O. K., je to Váš názor.
Prajem Vám všetko dobré.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a ako by ste vulgárne nadávajúcich ľudí na tribúne nazvali vy? "Lúza" možno nie je výstižné, ale je to diplomatické pomenovanie.
Keď noviny píšu o tom, akí sú fanúčikovai vulgárni, tak je to ok, keď to povie manažér Slovana, tak je to znevažovania fanúšika.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak ešte raz. Citujem Krajčiho: ".....ziapanie lúzy na akože “derby zápasoch” na slovenských zimákoch, kde aj päť rokov po odchode Slovana z extraligy je najpopulárnejším skandovaním “HC Slovan sk….ná Bratislava”?

Toto "ziapanie lúzy" som zažil na viacerých slovenských zimákoch, keď to ziapal celý štadión. Chcel som len poukázať na kultúru, nič iné. Rád si pozriem hokej, aj keď hrá Slovan a Krajči so Širokým a všetkými ich sponzormi sú mi ukradnutí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale vy ste ppoukázali na kultúru takým spôsobom, že ste skritizovali Krajčiho že sa ozval nie ludí, za to že ziapu.Pritom v médiách sa bežne pohoršujú nad "ziapajúcou lúzou". Ale keď to povie Krajči, tak by mala zasadnúť morálna komisia a odsúdiť ho?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Velmi slabucky clanok.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME