Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cestovanie vlakmi ŽSSK (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Výborné zhrnutie stavu na železnici.

Úplne súhlasím. Porušené a obmedzené spojenia na lokálnych tratiach, hrozná kvalita služieb, bezpečnosť, meškanie vlakov, nenadväzujúce spoje, pokazené rušne, ... aj tak to vyzerá na slovenských tratiach. Súčasný stav železníc je na zaplakanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A keďže

RJ kazil SMERácky prístup k cestujúcim, musel byť vyštvaný. Aby si ľudia náhodou nezvykli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ŽSR???

Vlaky ŽSR už pekných pár rokov neexistujú, preto vlakmi ŽSR necestuje absolútne nikto. Z toho titulu je celý článok blbosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale no tak

Veľa ľudí si ŽSR a ZSSK zamieňa, tak ako mnohí nerozoznajú rozdiel medzi obchodníkom s el. energiou a distribučnou spoločnosťou, prípadne výrobcami elektriny, všetko sú to jednoducho "elektrárne".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To

je podobné, ako vražedné pohľady na mňa, keď dcl či dkg prečítam ako decicentiliter či decikilogram - správne je dl či dag (deciliter, dekagram).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

OK, ospravedlňujem sa za zbytočne prehnanú reakciu, reagoval som zbytočne afektovane. Každopádne keď sú chyby v základných označeniach u mňa potom akosi klesá dôveryhodnosť obsahu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

reakcia

Neznižujte sa unáhlenou reakciou na úroveň priemera, ktorý zvýšenie cien energií prekrýva identifikáciou babky na ilustračnej fotke. Myslím, že každý súdny človek vidí problémy v cestovaní a nezmyselné rozdelenie železníc na trate, osobnú a nákladnú dopravu prinieslo len chaos, trojnásobný managment a neprehľadné finančné toky. Ospravedlňujem sa za zámenu ŽSR a ŽSSK, ale verím, že pointa je jasná a kvalita cestovania odradzujúca..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hmm, áno. Železnice sú na tom zle. A presne tu vidím priestor na brutálne tlaky zo strany občanov na zastupiteľov samospráv, alebo poslancov národnej rady.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bohužial, presne z trate Brezno - Tisovec pamätám petície na zachovanie dopravy, sčítanie cestujúcich, lobovanie starostov. Lenže poslanci národnej rady riešia dôležitejšie veci - množenie psov, tatranky a mobily v parlamente, ilustrančné plagáty pri diskusiách. Ich doprava netrápi, majú svoje autá. Lenže aj mobilita pracovnej sily priamo závisí od verejnej dopravy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Blbost je neriesit podstatu clanku, ale hrat sa na ZSSK a ZSR. Ano, ZSSK. Aler nic to nemeni na fakte, ze ZSSK zaspala v case ato co ponuka nie su sluzby. Hlavne, ze sudr. Danko vystval Regiojet.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Obyčajným cestujúcim

je jedno, či sa jedna o ZSSK, ZSR alebo CARGO. Jednoducho slovenské železnice a všetci od nich určite vedia odlíšiť Regiojety. A pokiaľ viem, tak už si nie je s čím zmýliť osobné vlaky. Dôležité je to, že to ide dole vodou. A aktuálna situácia je aká je a kto cestuje aspoň občas vlakom, tak vie.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME