Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zrušiť krajské organizácie neznamená zrušiť cestovný ruch (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

súhlasím, ale...

ak sú KOCR iba prelievárňami peňazí, potom OOCR pôsobia priam ako Bermudské trojuholníky. pomer medzi vloženými peniazmi a vzniknutou ponukou je totiž niečo ako homeopatikum, údajne sa v hmote nachádza, ale len veľmi citlivé meracie prístroje dokážu prítomnosť ponuky objaviť. celý systém je postavený na hlavu, pretože kým bude platiť zákon o podpore CR č. 91/2010 a členom OOCR sa môže stať podnikateľ v CR iba v tom prípade, ak sa členom OOCR stane aj obec, v ktorej má sídlo firmy, bude to stále iba potemkinovská dedina.

rozvoju CR na Slovensku pomôže zníženie daňového zaťaženia, zníženie odvodov, zjednodušenie pravidiel pre podnikanie v CR a klepnutie po prstoch finančným žralokom, ktorí aj v tejto branži robia dusno.

lenže to by v tejto oblastii museli pôsobiť odborníci... a muselo by im ísť o vec a nie o stoličky...

navyše, smola, v stave našej demokratúry má opozičný návrh šancu akurát tak zaznieť a odznieť...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak pod toto sa podpisujem..

naozaj nielen KOCR treba zrušiť, ale treba hlavne odstrániť vplyv politických nominantov v OOCR, kde majú prevahu a teda otázka znie, načo sú tieto organizácie, kde podnikatelia sú väčšinou len štatisti a rozhodujú aj tak len tí, čo o CR nemajú ani šajn a tak to potom aj vyzerá. Dobre si ten zákon schválili naši politici, akurát tak pre seba, časť peňazí z rozpočtu sa uleje bokom a tu sa s nimi nakladá tak, že výsledok je nulový. Ten Bermundský trojuhoník, to je fakt výstižné......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neodbornosť štátneho riadenia nezabíja len cestovný ruch.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME