Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bugár po roku o obeti. Po roku o Bugárovi nič netreba meniť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

No,

trošku pridlhé, ale docela výstižné. Béla je jeden farizej, dnes sa opäť veľmi snažil zmyť zo seba korupčnú špinu, ale zbytočne, pretože žiadny čistiaci prostriedok na politikov nefunguje, ked je špina zažratá... Jedine čo pri jeho monológu je cítiť trpkosť a trápnosť, ten človek úplne zapadol do Robkovho košiara. Podľa mňa je Béla politická mŕtvola...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Lintner je mimo hru

a chce sa nejako zviditelnit..

ale vsak nech sa paci. asi preto ukazuje na B. Bugara. Lintner je davno mimo politiku. M.S.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Absolútne výstižné,

a B. Bugár je možno politická mŕtvola, ale že aká zazobaná ! Najviac ma pobavil, keď vyhlásil, že Mečiar sa nezmenil, je stále rovnaký. To isté sa dá povedať aj o ňom, len svoju pravú podstatu dosť dlho úspešne zakrýval. A jeho vyhlásenia, že on je za zrušenie amnestií len rozkrývajú jeho absolútnu bezcharakternosť. Vie, že bez Smeru a SNS to nepôjde, tak sa chce ukázať "v dobrom svetle". Ale tak ako nemôže byť nikto len čiastočne tehotný, nikto nemôže byť ani čiastočne charakterný. A pán Bugár charakter nemal a ani nemá. Vybral si na ktorú stranu patrí, je to bezcharakterný a slizký kolaborant.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja len toľko k tomu - príspevok je z doby pred vytvorením vlády Zločinecký zlepenec III:

https://domov.sme.sk/diskusie/...

Vyplnilo sa to do bodky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bela Bugar je spina, zakerna, horsia ako ti s ktorymi kradne a paktuje, cim sa vlastne lisi od tych darebakov ? Nicim. Pripad Kresaka ktory obhajoval Kalinaka slovami ze vraj nenasiel ani jeden trestny cin a potom utekal pred novinarmi je toho krasnym prikladom.

Stale rozmyslam co su to za rodiny tito Kalinakovci, Pociatkovci, Bugarovci, Ficovci. Co na to ich deti ked vidia denne tie nakradnute peniaze, majetok a aroganciu ?

Nech sa zadusia tymi eurofondami, spinu zo svojho mena nezmyju.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: modracik

Taká drobnosť.

Všetky tie bláboly aké tu šíria sympatizanti SaS majú jedno spoločné.
Vychádzajú z presvedčenie, že nebyť rozhodnutia strán Sieť a Most-Híd ísť do koalície, by bol bolo všetko inak a lepšie.

Akurát nikto z nich neprezradí, čo by bolo to "inak a lepšie".
Lebo to nikto z nich nevie.

Maximálne sa zmôžete na to, že by inak boli predčasné voľby a že tie by dopadli lepšie. Čo je somarina v ktorú chcete veriť. Lepšie by nedopadli, len horšie.

Sulík a Matovič pred voľbami znižovali preferencie strán Sieť a Most-Híd, ale aj KDH, neustálym spochybňovaním ich postojov, kde pokiaľ by boli predčasné voľby, tak by ich preferencie do ich konania, ďalej klesali, a možná pravicová koalícia by dostala ešte menej hlasov.

Naopak, ak by Sulík a Matovič nebojovali dlhé roky proti KDH, tak by možno KDH sa dostalo cez 5% a teda do parlamentu.

Takéto oslabenie pravice bola Sulíková "zásluha".
Kde síce môžte nad tým zatvárať oči, ale na samotnom fakte, že najväčšie zásluhy na nedostatočnom počte hlasov a teda zastúpenia v parlamente majú Sulík a Matovič asi sotva tým zmeníte.

Tým ale ich zásluhy nekončia, pokiaľ by Procházka a Bugár do koalície nešli, tak by obe strany dopadli v predčasných voľbách podstatne horšie.

Takže do takého rozhodnutia boli viac menej dotlačení jedným šašom a jedným hlupákom, kde Matovič potrebuje byť v opozícii, inak nemá agendu, a teda hlasy a teda nárok na štátny príspevok pre svoju štvorčlennú stranu, a Sulík bol zase neschopný domyslieť dôsledky svojho konania, teda toho čo tými útokmi voči iným pravicovým stranám mohol dosiahnuť a nakoniec aj dosiahol.

Všimnite, že pokiaľ sa kedykoľvek objaví možnosť, že sa KDH dostane v ďalších voľbách do parlamentu, tak prvou reakciou väčšiny sympatizantov je ich nejak poškodiť, najlepšie opakovať neustále "Určite pôjdu s Ficom!".

Pripomína to konanie nejakého surovca. ktorý mláti svoju ženu, lebo určite ho chce opustiť, a pokiaľ ho aj preto opustí, tak vinu hľadá v nej, nie v sebe.
Tak ako Vy. Na vine je predsa Bugár, Procházka, Dzurinda, Radičová, spájanie hlasovania, a tuším aj Aštar Šeran,

Takže na záver jednoduchá otázka:

"Bolo by bez rozhodnutia Siete a Mostu-Híd ísť do koalície niečo inak a lepšie?"

Lebo pokiaľ nie, tak šlo nie o najhoršie z možných rozhodnutí, ale o najlepšie. A kritizovať najlepšie možné rozhodnutie nebýva zvykom ani osôb s intelektom na hranici debility.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Máš karmu 9,

neviem síce , čo to znamená, ale je nízka. Nízka je aj reputácia Bélu Bugára.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Lintner má pravdu, zbytočné je skrývať to, čo sa skryť nedá! Pamätám si Vaše príspevky z čias SDKU, kde som s Vami v mnohom súhlasil. No ako začínala hasnúť hviezda SDKU, tak sa Váš názor na politickú situáciu vydal iným smerom, ako som vnímal počiatočnú ideu SDKU. Naivne som si myslel, že máte úprimný záujem na smerovaní Slovenska. Za posledný rok už ani nevládzem dočítať Vaše príspevky. To sa skryť nedá, za Vašimi príspevkami je iný záujem a môžete používať akúkoľvek argumentáciu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: rbms

Strany by mali byť kvôli tomu aby niečo zo svojho programu presadili. Nie kvôli tomu, aby sa niekto stal najväčším kohútom v opozícii a to za cenu poškodzovania opozície a na úkor iných strán.

Základným rozdielom medzi mnou a takými ako Vy, že argumentujem. Vy ste sa o to ani nepokúsili, tak o argumentácii netárajte.

Takže aký máte záujem na smerovaní Slovenska, keď nielenže pre to nikto a nič z opozície nerobí, ale robí pravý opak toho čo hlásajú?

Dotlačili ste Sieť a Most-Híd do koalície so Smer-om, bola to pre nich najlepšia možná voľbam KDH ešte nie je v parlamente ale už teraz usilujete o to, aby si za koaličnú stranu vybrali tých, čo im teraz neškodia, neohovárajú.

Ohovárate koaličné strany, ktoré by mohli byť potenciálnym koaličným partnerom, kde z toho majú v Smer-e úprimnú radosť.

Alebo si vážne myslíte že stačí pár rokov škodiť a ohovárať a potom sa Vám tí, ktorým tak nadšene škodíte a ohovárate vrhnú po voľbách okolo krku?

Tak o čom to tárate, keď nulový koaličný potenciál SaS+OĽaNO sa snažíte posunúť do záporných čísel?
Takto sa veru voľby nevyhrávajú.

Citujem poslanca NR SR za Smer-SD Jána Podmanického: ... keďže predseda SaS Richard Sulík nepôsobí na Slovensku, považuje za lídra opozície práve Igora Matoviča. "Zároveň však je aj hlavnou prekážkou spojenia opozície, za čo môžeme tomuto lídrovi opozície len a len poďakovať. Každá vládna koalícia si môže len želať takého opozičného lídra, akého máme na Slovensku. Aj preto som bol od začiatku proti tomu, aby sme Igorovi Matovičovi uložili sankciu straty mandátu,"

Myslím, že aj Vy si zaslúžite podobnú pochvalu,

P.S.: Samotný článok ku ktorému je diskusiu je úbohý. Rovnako ako Váš príspevok.
Stačí k tomu jednoduchá otázka:

"Bolo by bez rozhodnutia Siete a Mostu-Híd ísť do koalície niečo inak a lepšie?"

Ak áno, tak čo?
(somarinu, opakovať voľby a to dovtedy, až kým sa nedosiahne požadovaný výsledok, prosím nedávajte a nič lepšieho aj tak nevymyslíte.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Taká drobnosť.

Problem s eurofondami bol Vazny. Uz ocividne nie je ....
Ked niekomu predaju hocico, ma 2 rocnu zaruku. Prekvapivo u politikov a miliard je zaruka 0. Teda u Smeru, Hidu, Siete a kapitana urcite.


"Bolo by bez podvodu Siete a Mostu-Híd ísť do koalície so zlodejmi niečo inak a lepšie?"
Samozrejme. A vela.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: modracik

Problém s eurofondami je ten, že to majú pod palcom Smer-áci a politika opozície je taká, ako keby voľby vyhrať nechceli a túžili aby to tak aj naďalej ostalo.
Čo je u Matoviča takmer isté, jeho šance získavať hlasy je len v opozícii, a u Sulíka vysoko pravdepodobné, čo je dané jeho neschopnosťou domyslieť dôsledky vlastného konania.

No a tuším, že aj pre Vás je podstatne dôležitejšia samoliečba vlastných frustrácií ako snaha vyhrať ďalšie voľby.
Inak by ste predsa tak tvrdo nepracovali na zachovaní nulového koaličného potenciálu SaS.
A takto nielenže voľby nevyhráte, ale zjavne vyhrať ani nechcete.


No a na otázku ste neodpovedali, resp. odpovedali hlúpo.

Pretože ste nenapísali možný scenár toho čo by bolo inak a lepšie a aký by bol ten lepší vývoj, a čo horšie nikdy nič rozumného nedáte.

Len možno ešte nejaké fantasmagórie vychádzajúce z nereálnych predpokladov tvrdo ignorujúcich známe skutočnosti.

Takže to Vaše "samozrejme" je asi tak kvalitná odpoveď, ako odpoveď žiačika druhej triedy ZŠ, že ten príklad na sčítanie dvoch čísel nejaký výsledok samozrejme má.
Akurát nevie aký.
Tak ako Vy pri tej mojej otázke.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

na to, aké hlúposti vypisuješ, sú tvoje príspevky neobyčajne dlhé.

Stačilo by, aby si namiesto takýchto litánií stále písal:
"Som dement a ficovolič, a som na to hrdý."

Ušetríš čas sebe, aj ostatným.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: Neočakávaný ficovolič

Iste, ten kto kritizuje chyby opozície, teda pokiaľ to vôbec chyby sú, a nie vedomý úmysel, tak je ten zlý.

Tí, čo tie chyby, vedome či nevedome robia, a tak pomáhajú Ficovi, sú podľa Vás tí dobrí.

Ozaj prenikavá analýza.
Gratulujem.

Aj keď pri takom prejave intelektu, musíte byť na smiech aj sám sebe.

P.S.: Dlhším príspevkom sa radšej vyhýbajte, Vám postačia aj kratšie, údernejšie, a ešte sa tak vyhnete bolestiam hlavy z požiadavky myslieť, ktoré dlhšie príspevky Vám spôsobujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mily Klamm(ar)

v minulosti som ti odpovedal, podrobne, dlho, faktami, priamo ta usvedcil z klamstiev. Nepomohlo, bud si sa uz neozval lebo si nemal argument alebo si sa ozval a ignoroval fakty a dalej si si hudol to svoje lebo TY mas VZDY pravdu.

tebe nema zmysel odpovedat. Inac vsimol si si ze nie v odpovedi ale v mojej otazke bola podstata ? Lebo ty si polozil zlu otazku.

Stale tocis aky je Matovic saso a ze spinil ze Most - Hid pojde do vlady so Smerom. A predstav si, bola to pravda. Takze ?

Otazka pre Klamma: Co skvele spravil Most-Hid a Siet pre obcanov od volieb ? Basternak, kradnutie eurofondov alebo kauza Evka, to su ich vysledky ? To je to co nam Klamm oznamuje ako dobru vec ? A dlh v poistovni 250 milionov. To je ta dobra vec tejto vlady ? S tymto mi teda, pan Klamm, chodte rovno do prde.. Este raz, vsetko by bolo lepsie, keby nevznikla tato zlodejska mafianska zlepencova banda. Rozumiete mojim slovam ? Vsetko.

Koncim, musim ist pracovat aby si ti tvoji oblubenci mali z coho kradnut.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: modracik

1. Skúste pripomenúť aspoň jedno moje klamstvo. Pripomínam, že o tomto diskusia nie je.

2. Poslednú diskusiu sme mali tu:
https://www.sme.sk/diskusie/dp...
a v rozpore s tým čo tvrdíte, ste z tej diskusie ušli Vy.
Takže ak sa nabudúce rozhodnete klamať, robte to tak, aby sa na to tak ľahko neprišlo.

3. Prečo by mala byť moja otázka zlá, chybná?
Že by tým, že odhaľuje to, že celá tá Vaša nepodarená propaganda je založená na chybnom predpoklade, že bez rozhodnutia strán Sieť a Most-Híd by bolo čosi inak a lepšie?

4. Matovič, ale aj Sulík nielen rozširovali niečo, do čoho ich pritom nebolo nič, a to z jediným cieľom, poškodiť pravicové strany. Matovič ešte k tomu pomáhal konkurenčnému SMK v snahe znížiť počet pravicových poslancov v parlamente.
Ozaj ušľachtilé a nie je div, že najviac spokojní s Matovičom a Sulíkom sú v Smere, zabezpečujú im totiž kontinuitu vládnutia.

5. http://www.ta3.com/clanok/1101...

Odporúčam rýchlosť čítania prispôsobiť rýchlosti chápania napísaného, nájdete tam čo považujú za svoj úspech. Teda pokiaľ budete čítať dostatočne pomaly.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi pekne ste to popísal pán Lintner,

aj sled udalostí aj "vývoj" politika Luhára ! Zúrivé príspevky za stabilitu = za zachovanie KORÝT - VÁLOVOV - HRANTOV pre "našich" a ISTOTY "svojim" to len dokazujú ! "Poľovačka" na Lipšica, Matoviča a Sulíka len dokazuje koľko "birmovaných" "národných" a "všezlodejov" ide spolu s oficiermi tajtrlíkmi = fizzoidmi - kapitáňy-úrmi a podobnými XyXtami s gumenou chrbticou otočnou na vše-strany, kde sa javí št. koláč !!!
Aj normalizátori aj Hnusák sa tvárili "akože" čo chcete aby sa dostali k moci stalinisti ?! a čo dokázali NIČ a to je tragédia, na ktorú ten *prostý národ čo volí 27% a 9% príde až keď bude v penzii, niektorí už po jeho prvom týždennom pobyte v nemocnici !!!
200 miliónov "chýbajúcich či vykradnutých?" zo VšZP po 10rokoch KSSmer nezakryjete žiadnymi príspevkami,
o Matovičovi, Sulíkovi, Lipšicovi lebo to je realita rovnako ako priemerný dôchodok 415 EUR pritom také Rakúsko čo prijalo 90tis. migrantov má min. dôchodok 750€ !!!
A namiesto drístov o politikoch opozície odporúčam navštíviť býv. št. nemocnicu na Mickiewiczovej v BA, nemocnicu v Ružinove a posedieť si v čakárni aspoň 2-3hodinky a máš dokonalý prehľad - obraz 10 ročnej vlády ako v zrkadle - teda v realite ! Keby sa na 200 miliónovú "sekeru" vo VšZP skladali len voliči birmovaných hranolov je to v poriadku, ale prečo my ostatní ?!
Pre voličov birmovaných plukovníkov a fizzoidov : vlaky sú pre penzistov zadarmo, nech sa páči pre porovnanie raz do nemocnice v Brne a raz do Žiliny !!! Ak sa im ani potom oči neotvoria treba ísť k očnému ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ad. nemocnice

ani nemocnice v Cechach nie su vsetky perfektne, nie vsetko, co je v cudzine je
na jednickku..

v celek byvalej NDR su daleko horsie cukrarne a v nemocnicicach su lekari velmi neochotni.. takze nie vsetko za hranicou je na jednicku.

Brnenska univerzita napriklad nie je az taka super a podobne.. suahlasim , ze v Rakusku a vo Svajciarsku je standard vyssi.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME