Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smerácky "bozk smrti" - ale nie pre Kotlebu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Smer nikdy neprizná svoj podiel za extrémizmus... pritom ten uviedol na politickú scénu SR práve svojím štýlom politiky...
Takže čakať na zmenu Smeru je to isté ako zmeniť postoj Mečiara k vlastným amnestiám...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Som v podstate ten volic o ktorom autorka pise, len s jednou obmenou. Rozhodnut sa medzi kandidátom, ktorého podpori SMER alebo Kotlebom sa neda, tzn, budem nevolic.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

súhlasím s názorom autorky...

zvýši sa počet nevoličov...

a to je najnebezpečnejší trend v celej spoločnosti...
keď nám budú vládnuť ľudia zvolení zanedbateľnou menšinou... za prizerania sa ľahostajných ľudí s voličským oprávnením - nevoličov...
myslím si, že keby smer či kotleba nemal s kým v budúcich celoštátnych voľbách zostaviť vládu tak kašlú na svoje vyhlásenia a spoja sa...

zaujal ma nadpis blogu...
v podstate bozk smrti smer dáva aj v celoštátnom priestore...
v minulosti obaja koaliční partneri smeru "zomreli"...
a pomaly "zomierajú" aj terajší...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dal si zaujímavý názor, super jablko

"keby smer či kotleba nemal s kým v budúcich celoštátnych voľbách zostaviť vládu tak...spoja sa"
Hmmm...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neviem, neviem

Ak sa spoja Smer s ĽSNS s tým, že v budúcnosti by mala jedna strana z tých dvoch zaniknúť . . . v tom prípade ja tipujem skôr zánik Smeru ako ĽSNS.
Z jednoduchého dôvodu: Smer volí viacej starších ľudí. ĽSNS volia väčšinou mladí. Elektorát ĽSNS má najmladší vekový priemer voličov z celého politického spektra.
Preto má ĽSNS oveľa lepšiu perspektívu ako všetky ostatné strany.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Odkiaľ máš také presné informácie?

Odkiaľ vieš, že "Elektorát ĽSNS má najmladší vekový priemer voličov z celého politického spektra."
Odkiaľ to máš? Toto nemôžeš vedieť!!! Voľby sú predsa tajné!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím s autorkou

Smer je priamo zodpovedný za nárast extrémizmu.Ak sa nebudú riešiť jeho kauzy, dávam ĽSNS najmenej 30% Aj ja som musela odísť kvôli smerákom z práce, ktorú som vykonávala profesionálne a s úctou k ľuďom.Nikomu to neprajem zažiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Diskriminácia pre politické presvedčenie

Spravila by si veľkú chybu, keby si mlčala, milenajanovicova. Je tvojou povinnosťou zverejniť mená ľudí, ktorí sa pričinili, aby si bola z politických dôvodov vyštvaná z práce. Vykonávala si prácu profesionálne a s úctou.

Odvolaj sa na Ústavu Slovenskej republiky. NIKTO nesmie byť diskriminovaný pre svoje politické presvedčenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nech si pán premiér Fico spraví poriadok so smerákmi, ktorí ti protiústavne ublížili, milenajanovicová. Nenechaj si ubližovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť... A ja som ľudská bytosť.Takže v konečnom dôsledku neľutujem, že som odišla.
Pre ragazzo : ďakujem Vám za správnu radu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako to vidím ja.

Ak sa županom nestane poslušná Ficova figúrka, tak sa vlastná hlava určite ľahšie dohodne s Kotlebom na nejakom biznise akoby vyhral niekto tretí. Smer preto nikdy nepodporí niekoho tretieho, kto by mohol byť nezávislý a kto by prekážal vlastnej hlave v získavaní peňazí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

autorka tohto blogu žije v BB mňa by zaujímalo čo sa tam zhoršilo a čo zlepšilo ked je tam Kotleba .. ešte máme jeden veľký problém.. nijak sa nevieme zbaviť Fica.. vyzerá to tak že voľbami to nejde..

tých zlodejov čo si pekne žijú z našich daní je obrovské množstvo.. tiež zamestnanci v štátnej správe ktorí majú svoje kšeftíky to je obrovská masa voličov a vždy budú voliť politika ktorí im umožní kradnúť.. takže Fico bude mať aj v ďalších voľbách veľa hlasov..

opozícia sa nevie spojiť a niečo rozumné vymyslieť lebo až na pár výnimiek každý sa chce dostať k moci a prebrať Ficové rozbehnutí kšefty.. keby im záležalo na Slovensku už by tu Fico nevládol.. takže ľudia sa chcú zbaviť Fica aj za cenu že tu bude Kotleba.. tu treba urobiť poriadok... to znamená zrušiť kopec hlúpostí čo Fico zaviedol.. zrušiť zbytočné úrady..

opozícia čo tu máme teraz majú veľké huby ale keby boli pri moci robia skoro takú istú politiku ako aj Fico ani tie vlaky zadarmo by nikto nezrušil..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja Ti odpoviem. Zhoršilo sa.

Marian žiadny poriadok nerobí. Všetky tie figúrky, rôzni šéfovia a riaditelia úradov a rôznych organizácií, čo si robili svoje divné kšefty na úkor župného rozpočtu ostali vo svojich funkciách aj naďalej a rozkrádačky bežia veselo ďalej. Len sa zmenil zadok do ktorého sa pchajú aby mohli ďalej kradnúť. Jediná zmena je v tom, že k Hranolovským pijaviciam pribudli pijavice v zelených tričkách. A pár zelených tričiek si obliekajú aj starí Mečiarovci aby sa tak vrátili novou cestičkou k válovu. Naviac Marian pripravil svojim amaterizmom a hlúposťou župu o pár miliónov € dotácií.

Záver: Nič sa nezlepšilo, len pribudlo pár zlých vecí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mne s toho vychádza len jedno.. zbaviť sa strán.. vždy to budú mafiánske spolky ktoré si všade dosadia svojich ľudí..

treba zmeniť systém.. priamu demokraciu.. ked si niekto dobre robí svoju prácu nech je ministrom alebo šéfuje úradu aj 20 rokov.. no ked robí prúsere alebo nepracuje podľa sľubov mali by byť páky na jeho odvolanie a samozrejme aj hmotná zodpovednosť.. lenže od politikov sa zmeny nedočkáme to ich musíme my vyhádzať..
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME