Piatok, 17. november, 2017 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dajme mladým viac peňazí - stopneme extrémizmus (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Už je najvyšší čas

aby sme si jednoznačne definovali pojem "extrémizmus".
Extrém - hraničná hodnota/množstvo/úroveň, hraničný bod
Izmus - všeobecné pomenovanie umeleckých alebo filozofických smerov, utvorené typickou príponou -izmus

Úvaha: Treba uznať že momentálny stav stav našej "ľudskej" civilizácie je hraničný a v mnohých prípadoch je až za hranicou a to je len konštatovanie, no najhoršie je, že tento stav je mnohými "ctenými autoritami" deklarovaný ako norma a tendencie k návratu ku skutočnej normálnosti sú v tejto konotácii označované za extrémizmus.
Takže čo vlastne chcete stopnúť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fakty miesto dojmov

Je tu nechcem nič definovať, každý strom nakoniec spoznáme po ovocí. K stavu ľudskej civilizácie odporúčam pozrieť merané a overené údaje http://www.open-doors.cz/2017/...
A čo chcem stopnúť? Nuž aj to, čo zažívalo, zažíva a asi aj bude zažívať mnoho ľudí v komentároch pod článkami, na sociálnych sieťach, kde sa im niekto otvorene alebo skryto (robia si srandu) niekto vyhráža, sľubuje im, že ich navštívi, že nech si dávajú pozor na deti a pod. Ľudia sa takejto nenávisti musia postaviť ako napr. urobili vo Švédsku. https://dennikn.sk/700058/desa...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ľudia sa MUSIA postaviť ?
A ak sa nepostavia, tak ich zavriete, alebo rovno obesíte ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vy tu nechcete nič definovať? - Prvá chyba. K stavu ľudskej civilizácie nepotrebujem overené údaje nejakej nemenovanej agentúry alebo čo to je - stačí mi chodiť po svete z otvorenými očami a hlavne VNÍMAŤ.

Sociálne siete - to myslíte ako argument úplne vážne? Lebo reálny život nie je o Sociálnych Sietiach... Reálny život si žije každý v tom svojom "brlohu" berte z rezervou môj pojmový aparát, ale fakt je FAKT.
KONTRAFAKT :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďakujem za upozornenie na chybu

no myslím si, že kým sa ľudia zhodnú na nejakej definícii, bude už neskoro. To je v poriadku, že máme otvorené oči, ale všetko čo vidíme je potrebné podrobiť i kritike rozumu, porovnať si ešte predtým zdroje. A vyliezť zo svojho brlohu, aby sme spoznali čo najviac ľudí aj s ich príbehmi. Všetko dobré prajem :)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME