Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako som sa stretla s Rytmusom a čo som sa od neho naučila (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

UK v Prahe ide neuveriteľne dole vodou.
Nielenže tam prednášajú zjavy ako Alexander Áč, čo samo o sebe stačí na zníženie ratingu školy o 10 000 miest, ale dokonca tam "beseduje" Rytmus.
A študentky zamilované do drsného zjavu hlavohrude vypisujú siahodlhé zamilované blogy, v ktorých sa snažia obhájiť neobhájiteľné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Wav

Alexander Ac na UK v Prahe?
Nejake podrobnosti, nebodaj video?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

sprava sa ako kreten

rytmus je kreten a je mi jedno ci sa pretvaruje na podiu alebo v poslucharni. fakt nemienim riesit cloveka co nevie slusne rozpravat .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keď už je o ňom reč: https://paskuliak.blog.sme.sk/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

milá slečna

Nič v zlom, ale ľudia sa hodnotia podľa toho, čo robia,ako žijú, čím sa prezentujú a čo vytvárajú. 40 ročný pán Vrbovský, si už ako mladší uvedomil, že jeho ego a túžbu po peniazoch musí nejako uspokojiť. Pokiaľ by to dosiahol niečím slušným. OK. Vrbovský ale vedel, že na toto nemá, a uvidel veľmi jednoduchý spôsob - rap. Totižto Vrbovský nevie spievať, ako spevák star , to by nešlo. Uvedomil si ale, že rozprávať vie, to u rapu stačí. A aby si cez rozprávanie zarobil, tak začal hustiť nadávky a vulgarizmy, koľko sa len do textu vošlo. Odporúčam bájsť si niektoré stašie Rytmuosve veci. Tieto nadávky, vulgarizmy a primitívne texty točiace sa okolo egoizmu počúvali, a počúvaju najme 15 roční a menej. A platia za tento primitívny odpad. Veľmi easy cesta ako bez talentu zarobiť, stač byť vulgárny a sprostý.
Rytmus to čo zarobil cez vulgarizmy, rád ukazuje a prezentuje ako úspech. Je to skôr tragédia.
Takže milá slečna, ak nabudúce budete niečo písať, odporúčam najskôr porozmýšlať.
Iná vec by bola, ak Vy osobne beriete ako merítko úspechu to, že niekto doáže byť tak primitívny, že sa cez doslova deti počúvajúce jeho nadávky honosí názvom úspešný. V tom prípade je to Vaša latka, a celý môj príspevok bol zbytočný. Neviem či máte alebo budete mať deti. odporúčam aby ste Vášmu 8 ročnému synovi dala ako výchovný prostriedok to čo produkoval a produkuje Rytmus, určite z Vášho syna vyrastie ako vzor toho čo bude počúvať, slušný človek
Rytmus doslova deti v publiku napríklad vychovával takto:
Rytmus však na to nehľadel a bavil tínedžerských fanúšikov spôsobom sebe vlastným. "Do hudby od Hajtkoviča bo na parkete **** sa už každá..." a mladí fanúšikovia z plného hrdla doplnia "p**a!". Aj keď Rytmus tvrdí, že "nadávky sú len slová", čo je veľa, to je už príliš. Deckám pred hračkárstvom do mikrofónu vyspevoval aj takéto: "diamanty na ruke za 12-tisíc, zaj*baná nechty, ale má to v pi*i, zešlahané ce*ky a os**né slipy..." Šťastní tínedžerskí fanúšikovia rapujú najhrubšie nadávky spolu so svojim idolom.
Ak teda budete v Trenčíne na pieskovisku počuť malé deti, ako si pospevujú "ja som k**ot, ty si p**a, pome spolu kričať," môžete si byť istí, odkiaľ to majú...

Mimochodom, vedela ste že Rytmus si do jedneho svojho klipu pozval ako sám povedal kamarátov odsúdených vrahov, mafiánsku skupinu z BA lamača? Ako kamaráta môžme maž toho, kto nám je blízky, Vrbovskému sú blízky zlý ľudia neštítiaci sa ničoho.
Vášmu synovi odporúčam hlavne od rána do večera počúvať túto "skladbu" :
https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K+

Ale toto je typické pre Ostblock. Toto je výsledok desaťročí vlády komunizmu - podpora primitívom a hulvátom, vyháňanie a perzekúcie inteligencie.
Kto si pustí čojaviem Four seasons od Vivaldiho tak ten je v takej "spoločnosti" snob, čudák, bratislavský kaviarenský povalač...
Kdeže !!! Teraz je in vulgárnosť, samé pi... a ko..., fet, štetky, chlast, bitky, osprejované múry, odpadky a ošťané kúty všade - to už bude akože norma.
A k tým naivkám - no comment. (Jakí sú to mačovia, jakí sú mužní, rebelantskí, nezávislí..)
Krása. Ghetto. Fet. Chlast. Výkalová kultúra.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vivaldi nenapísal

Four Seasons, ani Vier Jahreszeiten, ale Quattro Stagioni. Nie je najmenší dôvod, písať to tu po anglicky. Buď v origináli alebo po slovensky
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

K++

Súhlasím s Bubinkom aj s Rob Royom. Milá študentka, pri čítaní som skoro mala slzu na krajíčku :) Ale keďže tvorbu Rytmusa poznám - zbežne, nakoľko som v istej dobe Kontrafaktu mala deti na druhom stupni ZŠ. Keď som im našla jeho cd v ich "diskoteke" a spýtala sa, o čo spieva, tak mi to deti pustili, že to je super (oni použili výraz cool) a celá trieda ho počúva. Skoro ma porantalo a hneď mi bolo jasné, prečo sa na každom rodičovskom rieši ako deti nadávajú a tiež sa mi vyjasnilo, prečo má moj vtedy 9-ročný syn poznámky, že vulgárne nadáva! Milý Paťo by si mal uvedomiť, na akú vekovú skupinu sa orientuje a podľa toho voliť slovník! Také deti nebudú počúvať diskusiu s Vašim prednášajúcim, ale to ako sa vyjadruje vo svojich albumoch. Úspech mu prajem, ale jeho získanie je pre mňa viac ako rozporuplné.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Smutné je už len to, že Karlova Univerzita pozve takéhoto človeka na nejaký seminár. Vrbovský zarobil "majland" na hlúposti iných. Ale proti gustu......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

táto veta

"Ak chceš byť dobrý, musíš makať viac ako konkurenti, musíš robiť vtedy, keď oni oddychujú. A ono je to naozaj tak. " toto je presne stav do ktorého nás chcú dostať, permanentná súťaž, dá sa povedať až sústavná vojna medzi ľuďmi, a načo? aby si si kúpil úplné zbytočnosti, ovešal sa reťazami ako tento pán a potom kázal ľuďom takéto životné pravdy? nie pán Rytmus, nie konkurencia, ale kooperácia je cesta. ak by si ľudia v rodine, alebo v kmeni konkurovali, tak kmeň alebo rodina sa rozloží, rozložia sa spoločenské vzťahy, súdržnosť, stane sa z nich ľahko ovládateľná štatistická jednotka, jedine kooperáciou môžeme prežiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lenže konkurecieschopnosť nás posúva ďalej, keby nebola konkurencia, tak žijeme asi ešte za opicami, súťaživosť je v každom človeku, kooperacia je dôležitá, to súhlasím, na druhej strane, keby sme si nekonkurovali tak sa nič nové nevymyslí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je neužitocny,navyše zneužíva hlúpych ,nevyzretych Slovenskych pubertiakov.
To,ze nieco zarobil vytvara dokonaly obraz o IQ defacto blbych rodičov,ktori vyprodukpvsli blbé deti.

SPEVACI,UMELCI,POLITICI sú výsledkom,produktom inteligencie a zmyslania ľudí žijúcich krajinr.
Máme to,čo si zaslúžime,t.j. FICA,RYTMUSA, a v neposlednom rade aj infantilnych autorov podobnych autorke tohoto článku,cesť výnimkám.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

OMG

....talent ktory dostal od Boha ... "
Talent ? od Boha ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smejem sa nad tým všetkým,...

...čo tu spísala naša študentka žurnalistiky, plná obdivu k akémusi nepodarenému a podpriemernému kváziraperovi. Ten chlapík mi bol na smiech už dávno predtým, než otvoril na javisku ústa.
Smejem sa aj nad tým, ako "vážne" to tu v diskusii preberáte - ale dobre robíte. Treba upozorňovať na nekalé javy v tzv kultúre a pranierovať ich.
Zaujímalo by ma, čo poviete na tieto skvosty. Len upozorňujem - "spieva" to a autorom "textov" je vysokoškolsky vzdelaný človek, dokonca už aj vysokoškolský pedagóg a prispievateľ do mnohých našich periodík, aj do známeho Týždňa:
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
Nuž, podľa mňa hnus, humus a grc.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Milý Monsieur,
zdá sa, že si nepochopil zásadný rozdiel medzi Rytmusom a Čadom. Čada si občas pustím aj ja, na prevetranie hlavy ako zvukovú stenu, ale nikdy ma nezaujímali ich texty. Navyše, Čad je hlboko okrajový žáner, známy len pár ľuďom na Slovensku, okrem skalných fanúšikov ho pozná možno 100 ľudí. A títo ľudia už nie sú v pubertálnom veku.
Na rozdiel od toho, pán Patrik je mediálna a spoločenská hviezda prvej kategórie (ako je vidno aj z pozvania na UK), je to dnes v podstate už hudobný (ospravedlňujem sa za to slovo v tomto význame) mainstream, a hlavne je to idol mládeže a človek, ktorý zarába práve na pubescenntoch. Pochybujem totiž, že by si jeho CD kúpil, alebo na koncert išiel niekto nad 20.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďakujem za odpoveď,...

...súhlasím s Vami. Mne išlo len o to také takmer povrchné prirovnaie. V podstate ja zaznávam používanie vulgarizmov - nielen vo verejnom prejave.
Máte pravdu, Rytmus zarába na svojich "recitačkách" a hlavne v ostatných rokoch už len na svojom mene a image.
Mimochodom, všetko s tou (a)morálnosťou u nás mi príde na hlavu padnuté. Poznám chlapíka, ktorý mal nejaké starosti s prostatou. Čo čert nechcel, raz ho načapali mestskí policajti, ako si išiel uľaviť do zanedbaných kriakov na sídlisku. Bolo to za tmy. Dostal pokutu, vraj za vzbudzovanie verejného pohoršenia. Keď si ale prevádzkár letnej terasy nahlas pustí toho Rytmusa a jeho nadávky a hrubé neslušnosti tak nikto nikoho nepokutuje.
Mmchdm - máte dobrý nick :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

BYŤ či NEBiŤ

Karina veľmi podnetný postreh ste sem dala.
(1000 pozretí) a 13 reakcií (toho času čo toto píšem),
ktoré zatial sú len negatívne reakcie na pána Rytmusa.
NiE NEBUDEM 14-tý.

OTÁZKA ala RYTMUS:
kto sme?
SME VČERAJŠÍ? teda sme to čo sme robili včera,
alebo
SME DNEŠNÍ, teda ako sa správame dnes?

Súdiť niekoho za jeho minulosť, či minulú tvorbu doživotne?
Svojho času sa to stalo aj Rišovi Müllerovi...

Problémom je že napríklad tu zverejnené jeho video TEBE JE-BE
má už 10 miliónov pozretí, takže nech je aký je tohto nálepkovania sa už asi nezbaví, teda jedine žeby sa dal na balet a všetko z YT stiahol.)

Ale k vášmu postrehu - zmenil sa RYTMUS?
Ja verím, že ano (aj keď ho možno len život naučil dokonalej pretvárke),
pretože to je zmyslom všetkého čo robí škola, spoločnosť, média ako napr. SME,
či tieto BLOGY - meniť svet k lepšiemu.

NECH JE AKO JE, dvoležité je dať ludom šancu,
začať odznova s čistým štítom,
inak by sa vaäzenia museli stať pre všetkých v. doživotným hotelom.

A k zmene nepomáha, ak tej zmene neveríme natolko,
že ako moji kolegovia hore mu tu minulosť budem
otrepávať o hlavu každú chviľu.

Inak ja pri hraní hier tiež nadávám jak skazený veriaci,
a to som rytmusa nikdy v detsve nepočúval,
takže to by som mu za vinu naozaj nedával.

Dvoležité je čo bude robiť ďalej.
držím mu i nám všetkým palce.

Pokiaľ má niekto záujem vedieť
či sme NOMEN OMEN vyplňte tento môj kratučký dotazník:
https://trnik.blog.sme.sk/c/36...
Ďakovala.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Myslim, ze Rytmusovu uroven ukazuje napriklad jeho realcia na otazku fanisicky, co zahrna VIP vstup na jeho koncert. Citacia z medii (este sa tym aj sam pochvalil na svojej stranke):" Tá sa na rapera obrátila s otázkou, čo zahŕňa VIP vstup na jeho koncert. Namiesto normálnej odpovede, ktorá by ho stála zhruba rovnakú námahu, sa však slečna dočkala poriadne studenej sprchy. „No oškvarky, segedínsky guláš a cca 23:30 ti negdo ze zadu je**e z lopatu po kotrbe. No a keď bude poslúchať, tak na konci dostaneš bukkake od 15tich tlstých cigáňov. Ľudia si to pochvaľujú,“ odfajčil fanúšičku Rytmus. "
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME