Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nedeľná amnestová Horná - Dolná na Markíze! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako to je s tým hrubým gazdom ?

Mečiar zase pasie ? Šak on už dopásol. A teraz má zrejme obavu aby ho niekto nezabásol. A či ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veru, veru,

tí dvaja spolubesedujúci, Weiter s Markovičom zasadili ranu vážnosti témy, akou sú spomínané amnestie. No a pán, popíjajúci v minulosti orešanské, sa určite nezúčastnil besedy z dôvodu, že je pravdepodobne ešte stále pod vplyvom "Veľkého Muftyho". Podľa najnovších správ sa téma amnestií dostane opätovne do parlamentu o týždeň, vzhľadom na päť podmienok opozície. Uvidíme, čo z toho vzíde...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Náhradné diely ...

Ficové náhradné diely - ĽS NS. Už sa naplno prejavila ich vzájomná spolupráca, keď sa kotlebovci rozhodli podporiť vládny návrh na zrušenie amnestií. ĽS NS, ktorá pred voľbami tak akcentovala na nutnosti zmeny a teda výmeny Smeru - SD, čo nakoniec zradou Siete , SNS a Mostu - Híd na svojich voličoch a vznikom ZLEPENCA bolo znemožnené, hlasuje v súlade s nimi. Nie je to vôbec prekvapujúce, keď si uvedomíme, že najradikáneljší členovia ĽS NS sú pravidelne obviňovaní a zároveň oslobodzovaní z rôznych deliktov, ktoré údajne urážajú pôvod, rasu a neuznávajú holokaust, v čom vyniká hlavne pán Mazurek. Aj toto svedčí o tom, čo som už posledne uviedol, že ĽS NS za beztrestnosť svojich členov robí STRAŠIAKOV verejnosti, v dôsledku čoho má vládna moc zámienku na akože boj proti proti extrémizmu a fašizmu, za čo im kotlebovci zrejme robia medvediu službu tým, že prestali podporovať návrh pána Budaja, za ktorého návrhom stoja rozhodujúce právnické kapacity a drvivá väčšina občanov a tým otočili o 180 stupňov a teraz odrazu podľa akejsi právnej analýzy podporujú
vládny návrh. To, čo svojim farizejstvom dokázali, nedokáže ani chameleón, aby odrazu zmenil hnedú farbu na červenú. Konečne sa kotlebovci vyfarbili a občania už vedia, kto je kto !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prosím přitomné sudruhy, aby laskavo neporovnavali nejaké ďalej s excelentným humoristom, ktorému taktrošku nerozumejú a preto ho nenávidia. Soudruzi o Markoviča si hubu neutierajte. Však poskytnite aj vy nejakého Vášho humoristu. Už s tým mal problém muftí a veru ani birmovanému sa nedarí mimo trápnych emdežétiek vytvoriť niečo vtipné, všakže a tak Markovič, Nebohý Radič, Števo Skrúcaný a iní sú tŕňom v oku. Soudruzi ja za to fakt nemôžem, že vy len kradnete, znásilňujete a vraždíte. nič iné totiž neviete a humoru, nuž tomu nerozumiete vôbec. A martinčko. Doteraz režeš celkom dobre. Tak vytrvaj a Markoviča fakt nechaj aj ty na pokoji.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Guláš ...

Nie, neponúkam recept na maďarský, či iný guláš. Recept na nový guláš, avšak politický, nám ponúkajú súčasné kortešovačky vládnej koalície a opozície, keďže hodlajú vrámci zrušenia amnestií uvariť čosi, čo sa inak ako guláš nedá nazvať. Koalícia nie je zrejme spokojná s podporou ĽS NS a preto nadbieha akýmsi kompromisným piatim podmienkam zbytku opozície. SaS sa už predtým dala počuť, že chce o vládnom návrhu diskutovať, problém má len pred jeho rýchlym prejednávaním a schválením. OĽANO aj keď sa dosť dlhú dobu vyjadrovalo o absolútnej podpore návrhu pána Budaja, je na prekvapenie tiež aj spolu s ním ochotná rokovať s vládnou koalíciou na základe piatich podmienok. Kdesi v tom najtemnejšom kúte však zostáva odstrčená iniciatíva občanov, ktorí sa silou cca 77 tisícmi podpisov on line prihlásili bezvýhradne k podpore návrhu pána Budaja, za ktorým stálo aj 30 najerudovanejších 30 právnikov aj so skúsenosťami sudcov ústavného súdu. Čo na to politici opozície, aký nám teda uvaríte politický guláš, keď dnes už neplatí, čo platilo včera, a keď je pre opozičných politikov prejavená vôľa občanov a renomovaných právnikov na podporu opozičného návrhu z ich pohľadu iba prázdne gesto a krabice plné podporných vyjadrení iba forma odpadu ?!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME